„Sme pätnásti kňazi. Stalo sa naraz 15 zázrakov.“

Libanon 15 kněží misionářů zázrakem přežilo explozi. Kláštor kňazov misionárov sa nachádza v Bejrúte menej ako kilometer od epicentra výbuchu, ktorý v utorok poobede otriasol celým mestom. Tlaková …
Dana22
Hollywood opäť útočí na Pána JEŽIŠA a kresťanov

petícia proti rúhavým filmom z Hollywoodu

citizengo.org/…/180654-hollywoo…

Dobrý deň a dobrý deň,

potrebujeme vašu pomoc, pretože Hollywood je čoraz viac rezervovaný a vedie vojnu proti kresťanstvu.

Hollywood sa chystá vydať ďalší divoký, rúhavý film v hlavnej úlohe Ježiša Krista. Tentoraz je Kristus vykreslený ako lesbička, ktorá je zapletená …More
Hollywood opäť útočí na Pána JEŽIŠA a kresťanov

petícia proti rúhavým filmom z Hollywoodu

citizengo.org/…/180654-hollywoo…

Dobrý deň a dobrý deň,

potrebujeme vašu pomoc, pretože Hollywood je čoraz viac rezervovaný a vedie vojnu proti kresťanstvu.

Hollywood sa chystá vydať ďalší divoký, rúhavý film v hlavnej úlohe Ježiša Krista. Tentoraz je Kristus vykreslený ako lesbička, ktorá je zapletená do nespočetných nevhodných a sugestívnych činov a zároveň slúži ako milostný predmet pre hlavnú ženskú postavu.

Pre veriacich na celom svete, ktorí veria, že Ježiš Kristus je Božím Synom, je veľmi urážlivé vykresliť Ho takto. Tím CitizenGO spolupracuje s Komisiou pre kresťanský film a televíziu s cieľom objasniť hollywoodskej elite, že tento rúhavý obsah nebude prijatý.

Podpíšte svoju petíciu, aby ste zastavili film „Habit“ a pomôžte nám ukázať Hollywoodu, že tento film je neprijateľný, nežiaduci a nerentabilný.

Vo filme „Habit“ Paris Jackson (dcéra zosnulého hudobníka Michaela Jacksona) vykresľuje Krista ako lesbičku, zapojenú do nespočetných nevhodných a sugestívnych činov.

Dej s lesbickým Ježišom slúži ako háčik pre ženské vedenie vo filme, ktorý okupuje herečka Bella Thorne. Hrá šikovné dievča na ulici s fetišom Ježiša, ktorý sa maskuje ako mníška, zatiaľ čo sa snaží vyhnúť dôsledkom násilného obchodovania s drogami.

Rúhavý obsah filmu „Habit“ by sa nemal tolerovať a mal by sa jednoducho akceptovať. Pre kresťanov na celom svete, ktorí veria, že Ježiš Kristus je Božím Synom, je veľmi urážlivé vykresliť ho ako lesbičku. Len niekoľko mesiacov po vydaní Prvého pokušenia Krista Netflixom je Habit ďalším ďalším rozsiahlym útokom na kresťanstvo a vieru a vieru kresťanov na celom svete.

Váš podpis, ktorý protestuje proti tomuto rúhajúcemu sa filmu, bude zaslaný Donovanovi Leitchovi, 852 filmom, Martingale Pictures, Voltage Pictures, Cloudlight a Elevated Films, ktorí pracujú na produkcii a propagácii tohto filmu, ktorý je v postprodukcii. Preto je kľúčovým momentom konať strategicky v predstihu a požiadať, aby sa to nezverejňovalo.

Pridajte svoje meno. Zastavte „Habit“ a pomôžte nám ukázať Hollywoodu, že tento film je neprijateľný.....

Mnohokrát ďakujem

Eduard Pröls a celý tím CitizenGO
Libor Halik
Celé USA včetně Hollywoodu budou spáleny dle proroctví arménského žida, který se v 19.století stal křesťanem. V proroctví je použito, že rakety z Ruska vše v USA zničí, ač v 19. století slovo raketa neexistovalo. V proroctví však už bylo. Ve fatimském proroctví je, že některé národy budou zcela anihilovány tou válkou. Sv. Hildegarda to předpověděla o státu, který leží mezi 2 velkými moři, …More
Celé USA včetně Hollywoodu budou spáleny dle proroctví arménského žida, který se v 19.století stal křesťanem. V proroctví je použito, že rakety z Ruska vše v USA zničí, ač v 19. století slovo raketa neexistovalo. V proroctví však už bylo. Ve fatimském proroctví je, že některé národy budou zcela anihilovány tou válkou. Sv. Hildegarda to předpověděla o státu, který leží mezi 2 velkými moři, složeném z mnoha národností, což sedí hlavně na USA.
Libor Halik
Je potřebné znát historii současného Libanonu. (Nejznámějším světcem je tam katolický maronitský sv. Charbel Machlúf) Podrobně: www.christianitas.sk/bol-vybuch-v-be…
Libor Halik
Publikované 05.08.202008.08.2020 od ďurino
Izrael zasiahol Bejrút jadrovou náložou, potvrdené zo strany Trumpa a libanonskej vlády prekladyodlesa.sk/izrael-zasiahol…
Libor Halik