ekans
zajímalo by mě kdo finančně podporuje vydávání tohoto protikatolického škváru? M ROSA č. 12/2020
Kallistratos
To tě ekans nemusí zajímat, ještě tě napomene Česťa, viď 😉
V každém případě obsah mne graficky neuchvátil a tematicky je to nadbytečně vymariované k újmě podstaty samé. /13 vyobrazení Marie v jednom čísle.../ Velmi se omlouvám, ale připadá mi to nábožensky utahané a chybí tomu kvalitní střih. Konzument zkonzumuje vše bez kvality a ladu a skladu. Tyto typy časopisů odmítám. Zpracování není příliš …More
To tě ekans nemusí zajímat, ještě tě napomene Česťa, viď 😉
V každém případě obsah mne graficky neuchvátil a tematicky je to nadbytečně vymariované k újmě podstaty samé. /13 vyobrazení Marie v jednom čísle.../ Velmi se omlouvám, ale připadá mi to nábožensky utahané a chybí tomu kvalitní střih. Konzument zkonzumuje vše bez kvality a ladu a skladu. Tyto typy časopisů odmítám. Zpracování není příliš na úrovni. Autoři? Žije se jen ze "značky" a zřejmě určité dobrovolnosti a nasazení, kterýmžto je odměnou propagace vlastních názorů... Mohu ocenit nasazení, ale tyto aktivity mne moc neoslovují. Bylo by dobré překopat grafiku a obsah, udělat si interní audit a oslovit externí subjekty... i mladší ročníky. Silně ale pochybuji, že k tomu dojde.
johanika
teraz som sledovala na TA3 demonštrácie proti zrušeniu tejto púte. Ale to boli iné nepokojné protesty, nie ako na Slovensku. Dudko, pozri si, ako vyzerajú protesty v zahraničí.
ekans
co tady šíříš takové žvásty dudo?