Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks1.9K
Krisk
4
Getsemani sad. Modlitwa Pana Jezusa w OgrójcuMore
Getsemani sad.

Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu
jadwiska
W smutnym ogrodzie Oliwnym
Jezus klęczy w straszną noc.
Zatrwożony grzechów widmem
Krwawej męki czuje moc.

Chętnie kielich ten przyjmuje
Maryjo to za Twój lud.
Za grzeszników ofiaruje
Męki Swoje ból i trud.
malgorzata__13
Usłysz, o Panie, kiedy głośno wołam,
zmiłuj się nade mną i wysłuchaj mnie. Ps 27

Nocy Oliwnej nam w życiu potrzeba,
w Nocy jest ciszej,i bliżej do Nieba.
Choć niewidoczny przemawia Milczeniem,
i duszę przepala swej Prawdy Płomieniem.
Slawek
Gdy modliłem się do Ojca i prosiłem o pomoc, Moja smutna i opuszczona dusza doświadczała trwogi śmierci. Czułem się przytłoczony ciężarem najczarniejszej niewdzięczności.
Krew, która sączyła się ze wszystkich porów Mego Ciała i która wkrótce miała wytrysnąć ze wszystkich Moich ran, okaże się niepotrzebna tylu duszom, które pójdą na zatracenie. Wiele z nich Mnie obrazi, a wiele nie pozna! Krew …More
Gdy modliłem się do Ojca i prosiłem o pomoc, Moja smutna i opuszczona dusza doświadczała trwogi śmierci. Czułem się przytłoczony ciężarem najczarniejszej niewdzięczności.
Krew, która sączyła się ze wszystkich porów Mego Ciała i która wkrótce miała wytrysnąć ze wszystkich Moich ran, okaże się niepotrzebna tylu duszom, które pójdą na zatracenie. Wiele z nich Mnie obrazi, a wiele nie pozna! Krew przeleję i zasługi odniosę dla nich wszystkich... O Krwi Święta, Twe zasługi są nieskończone!... A jednak daremne dla tylu dusz...
Teraz jednak wybierałem się na spotkanie innych doświadczeń, a Moja Wola zwróciła się ku spełnieniu Mojej Męki.
Posłuchajcie: jeśli cierpiałem, nie było to z pewnością bezskuteczne ani bez powodu. Owocem jaki uzyskałem, była Chwała i Miłość. Ważne jest teraz dla was, abyście z Moją pomocą pokazali Mi, że doceniacie Moje dzieło.
Nigdy się nie męczę! Przyjdźcie do Mnie! Przybądźcie do Tego, który goreje Miłością do ludzi i który, jako jedyny, może dać wam Miłość prawdziwą, królującą w Niebie i przemieniającą was na ziemi.
Dusze, doświadczające Mojego pragnienia: pijcie z Mego kielicha goryczy i chwały. Powiadam wam, że kilka kropel z tego kielicha Ojciec zechciał zachować właśnie dla was. Pomyślcie, że tych kilka kropel zostało Mi odjętych; czy powiecie Mi, że ich nie chcecie? Nie postawiłem granic, więc także i wy ich nie stawiajcie. Zostałem niemiłosiernie poniżony, dlatego pozwólcie, abym poskromił waszą miłość własną.
Jestem Tym, który w was działa, tak, jak Mój Ojciec działał we Mnie w Ogrodzie Oliwnym. To Ja daję wam cierpienie, abyście pewnego dnia mogli się rozradować. Bądźcie zatem posłuszni, naśladujcie Mnie, gdyż bardzo wam to pomaga, a Mnie się podoba. Niczego nie utracicie, a nauczycie się miłować. Jakże mógłbym dopuścić, aby Moi umiłowani doznali prawdziwych strat, jeżeli usiłują okazywać Mi swoją miłość?
Czekam na nich. Trwam w ciągłym oczekiwaniu i nigdy się nie nużę. Przyjdźcie do mnie. Nie ma znaczenia, jacy jesteście, pod warunkiem, że do Mnie przyjdziecie. Zobaczycie wtedy, że ozdobię wasze czoła kroplami krwi, którą przelałem w Ogrójcu. One należą do was, jeśli chcecie je przyjąć. Przybądź, duszo, zbliż się do Jezusa, który cię woła.
Powiedziałem: „Mój Ojcze", a nie: „Mój Boże". Chcę także was nauczyć, że gdy wasze serce bardzo cierpi, powinniście zwracać się do Boga: „Ojcze" i prosić Go o wytchnienie. Opowiadajcie Mu o swoim cierpieniu, o swoich lękach i z błaganiem przypominajcie Mu, że jesteście Jego dziećmi. Powiedzcie, że wasze dusze nie są w stanie więcej wytrzymać! Proście z dziecięcą ufnością i oczekujcie od Niego pomocy i koniecznej siły do tego, byście wy i dusze wam powierzone mogły znieść doświadczenia.
Oto kielich, który przyjąłem i wychyliłem aż do ostatniej kropli. Wszystko to uczyniłem, aby was nauczyć, że nie powinniście wątpić w sens cierpienia. Nawet jeśli nie widzicie skutku, jaki zamierzaliście osiągnąć, ujarzmijcie swój osąd i pozwólcie, by Wola Boga spełniała się
w was. Ja się nie wycofałem. Przeciwnie, wiedząc, że zostanę pojmany w tym właśnie Ogrodzie, pozostałem tam, nie uciekając przed Moimi wrogami...
Pozwól, córko, by tej nocy, Moja Krew umocniła cię, zraszając korzenie twej małości.

✍️ Słowa Pana Jezusa do Cataliny Rivas
MĘKA PAŃSKA
👍 🤗 😇
Spark_fulfilled_my_destiny
Filmik super zrealizowany:)))