pl.news
76.7K

Poszedł po rozum do głowy? Briton utrzymywał, że jest "koreańską dziewczyną"

Angielski piosenkarz, Oli London, lat 32, w czerwcu 2021 ogłosił, że identyfikuje się jako osoba "trans-rasowa" i zamierza upodobnić się do swojej idolki, koreańskiej gwiazdy popu, Park Jimin. Przeszedł …More
Angielski piosenkarz, Oli London, lat 32, w czerwcu 2021 ogłosił, że identyfikuje się jako osoba "trans-rasowa" i zamierza upodobnić się do swojej idolki, koreańskiej gwiazdy popu, Park Jimin.
Przeszedł trzydzieści groteskowych operacji plastycznych, wydając na nie 270 000 USD - wszystko, żeby wyglądać jak obiekt swoich westchnień. W tym roku podał do wiadomości, że jego "transformacja międzyrasowa" dobiegła końca.
Wszystkim, którzy podśmiewali się z niego, powiedział: "Jeśli można być transseksualnym, to dlaczego nie TRANS-RASOWYM?! Dlaczego ludzie mają podwójne standardy i z taką hipokryzją krytykują mnie za chęć bycia Koreanką?"
Po zaledwie kilku miesiącach gwiazdor "odwraca" swoją transformację. W rozmowie z FoxNews.com (12 listopada) London przyznaje, że na chwilę obecną uważa się za "nawróconego na chrześcijaństwo", a jego fikcyjna tożsamość była "poważnym błędem". Teraz po prostu chce być "chłopakiem".
Biblia pomogła mu zaakceptować formę, w jakiej stworzył go Bóg, zdradził na …More
Robert Suchowski
Nie każde nawrócenie musi wyglądac jak nawrócenie Szawła (św. Pawła). To może być proces, który trwa latami.
Armia_Reszty
Chwała Panu! 😍 😇 🙏
Koza Nutria
Chyba czegoś nie rozumiem. Wymiotujecie i nazywacie idiota kogoś kto próbuje wrócić do normalności? Chłopak się nawraca( o ile jest szczery), a przynajmniej próbuje, i to jest powód do radości dla katolików a wy rzygacie????
wacula25wp.pl
Koza Nutria Piszesz -[ kogoś kto próbuje wrócić do normalności?]==No i to ma być normalność nazywanie siebie pederasto-homosexualisto itp CHCIAŁ BYŚ MIEĆ TO W SWEJ RODZINIE 😊 😉 😬 🥴 🥴 🥴 🤕 🤕
Koza Nutria
Przeciez się nawraca czego nie rozumiesz?
wacula25wp.pl
Napisałem tak ponieważ jego sam pomysł był głupi i dlatego to mi się nie spodobało
wacula25wp.pl
A robi z siebie pośmiewisko i idiotę