Metod
Chazari ešte z posledných síl sa snažia o likvidaciu Židov a ostatných ľudí zavedením NWO, Cabala je ale už na konci síl, posledné slovo opäť bude mať nebeský Otec!
dominikguzman
Nuž, zasmial som sa, a teraz čo. Ž 16;8,11 Pána mám vždy pred očami; a pretože je po mojej pravici, nezakolíšem sa. Ukážeš mi cestu života. U teba je plnosť radosti, po tvojej pravici večná slasť. Ježiš už zvíťazil, diabol nás môže biť po tvári, ale to nezmení nič na tom, že prehral, a konečné slovo má Boh, ktorý všetko riadi, nič by títo nezmohli, keby to nebolo v Božom pláne. Ž 71;24 Ba i môj …More
Nuž, zasmial som sa, a teraz čo. Ž 16;8,11 Pána mám vždy pred očami; a pretože je po mojej pravici, nezakolíšem sa. Ukážeš mi cestu života. U teba je plnosť radosti, po tvojej pravici večná slasť. Ježiš už zvíťazil, diabol nás môže biť po tvári, ale to nezmení nič na tom, že prehral, a konečné slovo má Boh, ktorý všetko riadi, nič by títo nezmohli, keby to nebolo v Božom pláne. Ž 71;24 Ba i môj jazyk bude rozprávať o tvojej spravodlivosti deň čo deň, keď potupa i hanba stihne tých, čo mi chystajú zlo.
Roberto 55
Je to dokaz, ze chazari sa snazia vyhubit ludstvo davno. Kedze maju moc cez svetove peniaze (centralne banky), tak sa Rockefelers pohybuju nerusene na slobode a nikto sa ich neopovazi obvinovat. Hovori sa, ze Rockefelers maju majetok za 11 trilionov USD (kde sa hrabe Gates) avsak ceresnickou na torte su Rothschilds - ich majetok je vraj 500 trilionov USD, co je viac ako polovica svetoveho …More
Je to dokaz, ze chazari sa snazia vyhubit ludstvo davno. Kedze maju moc cez svetove peniaze (centralne banky), tak sa Rockefelers pohybuju nerusene na slobode a nikto sa ich neopovazi obvinovat. Hovori sa, ze Rockefelers maju majetok za 11 trilionov USD (kde sa hrabe Gates) avsak ceresnickou na torte su Rothschilds - ich majetok je vraj 500 trilionov USD, co je viac ako polovica svetoveho bohatstva...Mama Rothschildov sa vyjadrila kedysi davno, ze keby jej synovia nechceli vojny, tak by ziadne neboli... Tito su pricinou zla za poslednych cca 300 rokov, pretoze ich bohom je satan. Satanizmus je na zemi od cias Adama a Evy (okolo 7000 rokov)a neskor to prevzali zidia, ktori neprijali pana Jezisa za Spasitela a ich "ucenie" je zhrnute najma v Babylonskom talmude - je to ciry okult -satanizmus. Vacsina semitskych zidov bola islamizovana - teda vymreli ako potomkovia Abrahama. Podla genotestov je okolo 95%+ obyvatelov Izraela prave chazarskeho povodu. Testy robil "zid" z Izraelskej uni... Neskor zezlo po tichto potomkoch semitskych zidov prevzali chazari - nepravi zidia-tureckeho a mongolskeho povodu, boli to lupici a vrahovia,ktori si zbijanim nahonobili obrovske bohatstvo a ktori sa po vyhnani z chazarie kyjevskym kniezatom dostali do Europy a vsade zacali poziciavat peniaze=zlato za obrovske uroky. Takto sa postupne cez peniaze a uzeru dostali vsade k moci. Boli puppetmasters (ako u nas babkoherecka-vystudovana).
Je to prirodzene, lebo satan nenavidi Boha ako aj satanisti krestanov...