Jindriska
Tak to ste vy ten knez. Perfekt. Porad jsem nevedela kdo to je. ted vim. Jsem rada ze ve volnem bloku bude knez. At vam nas Pan zehna aMaticka Bozi doprovazi.
Freddy Gargamel
Veľa zdaru!
Josef Arimati
Odpusť Pane voličům SPD, neboť nevědí, co činí.
Martina Bohumila Lutherová
říkáš lepší kam vítr tam plášť, měnit kožuchy-
to není pro valachy
Martina Bohumila Lutherová
Přesto dám hlas SPD.
Dožiju.li se.
Libor Halik
Na Olomoucku, pokud se nepletu kandidují za č. 3 Volný blok na 1. místě lékař proti Covid očkování Obrtel a na 14.místě lékařka gynekoložka proti umělým potratům a proti Covid očkování Xenie Preiningerová.
Jindriska
Ano mame ve volnem bloku i verici lidi coz je perfektni. Budou vnaset do poslanecke snemovny spravne hodnoty- krestanske ktere jsou proti Bozimu zakonu a jeho narizenim!!! Hlavne se modlit za nase lidri aby byli nadale na strane obcanu . A odmitali spatne zakony i kdyz se jim to nepovede ale snaha je shodit dolu ty spatne zakony dat do toho vsechno to je dulezite pred Bohem, pred jeho tvari!!!
David Michael Emeth
Dej Bůh, ať to vyjde. 🙂 ☦️
Hejhou
drž se Libore matky boží, deš do pořádného ale nutného boje, díky!
Libor Halik
Na fotce vlevo pozvedám na tyči ikonu Panny Marie s Ježíškem a Krista Ukřižovaného za naše hříchy. Vousy mám už prošedivělé.
Hermenegild
Voľby- to je svetský boj, ktorý vyhráva satan. Ale vy Libore bojujte v duchovnom boji skrytý v Márii a Ježišovi a nedajte sa odvádzať pokušením, že to pomôže, ak sa budete angažovať vo svetskom boji. Len Boh vyhrá, nie ľudia. Pozrite na R. Baláka, nepohodlných sa satan zbaví hocijakým spôsobom, u Vás tým, že Vás dostane do svetského boja a tam Vás ugniavi a vycicia.
Jindriska
Skre Marii k Jezisi. tez jsem pozdvihovala kdyz jsem se fotila snima v Chrudimi zazracnou medailku se sdvizenym palcem hore. 15.srpna 2021 jsem se zapsala do clenstvi. Coz je na Nanebevzeti Panny Marie, vse tak bylo rizene Bohem. predtim jsem byla s kamaradkou na msi. V ten den a pak jsme se snimi setkali. atky jsem jim dala zazracnou medailku prijali ji. a pani Lipovska je v Ritirstvu …More
Skre Marii k Jezisi. tez jsem pozdvihovala kdyz jsem se fotila snima v Chrudimi zazracnou medailku se sdvizenym palcem hore. 15.srpna 2021 jsem se zapsala do clenstvi. Coz je na Nanebevzeti Panny Marie, vse tak bylo rizene Bohem. predtim jsem byla s kamaradkou na msi. V ten den a pak jsme se snimi setkali. atky jsem jim dala zazracnou medailku prijali ji. a pani Lipovska je v Ritirstvu Neposkvrnene coz me sni spojuje.