Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks65
uk.news

Кардинал Мюллер виступає в Німеччині, але ніхто про це не знає

4 листопада кардинал Герхард Мюллер виступив в бенедиктинському монастирі Марія Лаах в Німеччині, але на зустріч з ним прийшло всього 45 чоловік. 9 листопада про це написав Клаус Ельмар Мюллер на порталі Gloria.tv.

Захід був організований агентством, яке орендувало майданчик. Вартість участі склала 15 євро. Мюллер був гранично обережний, швидше за все, намагаючись догодити о. Никодиму Шнабелю, який керує монастирем.

Коли його запитали про те, як церква могла "відірватися від традицій", він вважав за краще промовчати. Замість нього відповів літній учасник зустрічі, який повідомив, що "це була помилка собору". Мюллер не став коментувати його слова.

Пізніше Мюллера запитали про роль Риму. Він почав говорити про апостолів Петра і Павла, а також попросив підтримати Ватикан своїми пожертвами.

Той же самий літній чоловік сказав: "Я не буду нічого платити церкві Пачамама".

Коли організатори спробували перебити його, він додав: "Не може бути так, що нам доведеться читати Gloria.tv, щоб дізнатися про те, що думає Його Високопреосвященство".

Це стало натхненням для кардинала. Він пожвавився і порівняв культ Пачамама з поклонінням Вотану і Тору, а також розповів про євангелізацію святого Боніфація.

Зображення: Gerhard Ludwig Müller, © Mazur, CC BY-SA, #newsMnfblnpelt