Coburg
7495

Kuba: USA a NATO sú priamo zodpovedné za udalosti v Európe

27. máj 2022 15:34 EP USA a NATO sú priamo zodpovedné za všetko, čo sa práve deje v Európe. Uviedol to kubánsky prezident Miguel Diaz-Canel počas …
Jana V
USA od druhé světové války zabily více než 20 milionů lidí ve 37 zemích

Nejdůležitější zprávy z domova i ze světa každý den! | TOP-CZ
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Netreba len na jednu stranu stále hovoriť,ale aj na tu druhu,že aj červená armáda komunistov z Ruska zabijala.
Fatima - poselství stále aktuální. 🙏❤️
Jana V
A kde jsou argumenty , statistiky ? Tohle je jen výkřik do tmy. Pořád ty samé obehrávané fráze.
Komunisty vytvořili židi a dodnes v Izraeli v některých částech komunismus funguje .
Rudá armáda nás zachránila před likvidací , jak si opovažujete na ni plivat ?! Je to ubohé a i díky takovým lidem ,jako jste vy , jsme tam , kde jsme.
Neumíte nic jiného , než tlumočit žvásty pomatených, zaprodaných …More
A kde jsou argumenty , statistiky ? Tohle je jen výkřik do tmy. Pořád ty samé obehrávané fráze.
Komunisty vytvořili židi a dodnes v Izraeli v některých částech komunismus funguje .
Rudá armáda nás zachránila před likvidací , jak si opovažujete na ni plivat ?! Je to ubohé a i díky takovým lidem ,jako jste vy , jsme tam , kde jsme.
Neumíte nic jiného , než tlumočit žvásty pomatených, zaprodaných lidí . Jste naočkován nenávistí , proti Rusku , které ještě díky Bohu lpí na křesťanských zásadách , vy , ale bráníte prohnilý západ .
Ale čemu se divit . Teprve nedávno jsem zde začala dávat příspěvky , nebo něco komentovala a vy jste mě zablokoval , nebyla jsem vulgární , nebo něco podobného . To jen vy nemáte ty argumenty a jste zaslepený nenávistí.
Já jsem se nesnížila k tomu , abych vám to oplatila a také vás zablokovala, reagovat , už na vás, ale nebudu . Je to ztráta času a také házení "perel".
Trepifajksl
Rudou armádu i USA řídila stejná tlupa. Nemá smysl se hádat, kdo z nich je lepší. Vražedné nástroje "vyvolenců". Lejba Bronstein povýšil za vybudování Rudé armády na 33 stupeň svobodného zednářství -velký inspektor.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ste riadne mimo a slepá keď nevidíte, že nepodporujem ani západ a ani východ. Presne škoda reči aj na vás a vám podobných reagovať nemá to zmysel. Jedna časť ľudstva obhajujú západ s EU so satanskými fašistami, banderovcami, nacistami a druha zaslepená časť ľudí obhajuje diabolsky komunizmus a socializmus na čele zapredanej červenej armády, ktorá tak isto vraždila, kradla a ničila tak aj v …More
Ste riadne mimo a slepá keď nevidíte, že nepodporujem ani západ a ani východ. Presne škoda reči aj na vás a vám podobných reagovať nemá to zmysel. Jedna časť ľudstva obhajujú západ s EU so satanskými fašistami, banderovcami, nacistami a druha zaslepená časť ľudí obhajuje diabolsky komunizmus a socializmus na čele zapredanej červenej armády, ktorá tak isto vraždila, kradla a ničila tak aj v minulosti tak bude aj v budúcnosti. Po ďalšie to je moja vec koho budem blokovať a nebudem takých podporovať čo som spomenul všetkých vyššie. Totálne zlo čo vedie do záhuby je fašizmus tak aj komunizmus. Satanove deti sú všetci pri moci či na západe tak aj na východe - zelensky,biden,trump,putin atď. sú to hnusné babky, ktoré ovládajú celý svet čistý satansky globalisti a vrahovia, ktorý vymývajú každému hlavu na celom svete obyčajným ľudom ktorým im veria.
Nemusíte klamať lebo ja nemám nenávisť proti obyčajným ľudom či na západe alebo na východe normálne pracujúcim ako ja a ostatným slušným ľudom, ktorí chcú normálne žít a dýchať. Ja mam nenávisť voči tým čo ovládajú každý stáť a krajinu po celom svete či na východe tak aj na západe. Kto podporuje z jednej alebo druhej strany nie je pre mňa kresťan a neslúži Svätému Bohu. V Rusku je tak isto komunizmus ako v čine a pravé kresťanstvo a kresťania sú veľmi prenasledovaní, ponižovaní. V Rusku prevláda viac islam a heretické sekty než kresťanstvo.
Marieta Ria
Janka, máš pravdu - teraz je v móde pluť na jednu stranu a prepisovať dejiny...
Martin, čo povedala zlé, keď spomenula informáciu o tom, koľko ľudí zabili USA od II. sv. vojny? Už si mal potrebu oponovať! Keď neuznávaš nikoho na jednej, ani na druhej strane, prečo Ti potom vadí, keď sa o neprávostiach jednej strany hovorí. Prečo to nekvituješ, keď je to pravda? Lebo momentálne nemáš také silné …More
Janka, máš pravdu - teraz je v móde pluť na jednu stranu a prepisovať dejiny...
Martin, čo povedala zlé, keď spomenula informáciu o tom, koľko ľudí zabili USA od II. sv. vojny? Už si mal potrebu oponovať! Keď neuznávaš nikoho na jednej, ani na druhej strane, prečo Ti potom vadí, keď sa o neprávostiach jednej strany hovorí. Prečo to nekvituješ, keď je to pravda? Lebo momentálne nemáš také silné argumenty na druhú stranu? To, že Rusi nás oslobodili je fakt, či sa Ti to páči, alebo nie. Tiež som nebola nadšená z ich neskoršej prítomnosti u nás a následného pochlebovania všetkému ruskému. Diali sa mnohé zlé veci, ľudia boli prenasledovaní za vieru - ale poviem Ti - tá viera vtedy bola u ľudí pevnejšia. A kto chcel, chodil do kostola, vyznával ju, praktizoval svoj život v Bohu. Vedela som, že nepôjdem robiť tam, kde by hrozilo, že ma budú v jej praktizovaní obmedzovať. Pre mňa bol viac život s Bohom, ako nejaké vysnívané povolanie. No teraz nebudem stáť na strane nacistov, fašistov, podporovateľov Ukrajiny, keď vidím, čo sa tu deje - ako sa celá Európa nacifikuje - vypočuj si Baránka, dávala som to tu. Prečo mám teraz silou mocou bojovať proti Rusku? Lebo je to teraz také IN?? Ty nevidíš, že čo sa týka týchto zverstiev, páchaných na ruských obyvateľoch a riešenia denacifikáciou, že má Putin pravdu - že je to následok niečoho? Ty by si stál s otvorenou náručou, keby Ťa niekto škrtil - nič by si neurobil? Už to opakujem donekonečna - veci treba vidieť v súvislostiach - tak sa na ne tak dívaj. Ako si dovoľuješ povedať, že človek , ktorý sa díva na veci so zdravým sedliackym rozumom a bezhlavo nenadáva na všetko ruské, nie je kresťan a neslúži Bohu? Čo Ty o tom druhom vieš? Ty sa pasuješ do role toho spravodlivého a neomylného?? Vieš tu dávať len vyrehotaných smajlíkov na každý príspevok, kde sa len spomenie Putin, alebo Rusko. Všetkých zatracovať... Toto nie je nenávisť? Nikto tu nepodporuje prenasledovanie kresťanov, alebo zlé praktiky... No momentálne je ten Putin viac prorodinný, ako celý západ. Takže aj keď je podľa Teba všetko zlé, treba rozlišovať, na ktorej strane je viac pravdy a kde prevažuje zlo!
Hovoríš, ako tam prevláda islam - a čo je v Európe, tu ho nemáme? Stačí ísť do Nemecka, kde sa roja mešity, ako huby po daždi, detto Francúzsko. O Anglicku už ani nehovoriac. Prečo ho zdôrazňuješ len u Rusov?? A koľko siekt máme u nás? Nemáme si vyzametať najskôr pre vlastným prahom?
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Škoda reči s vami viacerými o takých veciach politických riešiť a písať. Absolútne nemám s nikým problém a nehnevám sa na vás, ale ten kto je slepý ostane stále slepým do konca života mam taký dojem však nevadí raz pochopíte v budúcnosti, že ste boli oklamaní a potom si spomeniete viacerí - ,,však niektorí ľudia nám to hovorili a hlavne písali napríklad ako tu na tejto stránke".