Maria Dubovska
41.5K

Medžugorské mafiánske praktiky si už všíma justícia

Bosniansky súd posadil za mreže talianskeho občana potom, čo sa priznal, že je členom skupiny, ktorá finančne vydierala cudzincov organizujúcich zájazdy do medžugorskej svätyne.

Súd uznal Lucu Cobre , manažéra hotela v Medžugorí vinným z organizovanej kriminality.

Skupina vydieračov mala hroziť uzatvorením talianskych turistických agentúr a rôznych neziskoviek v Medžugorí a vyhnaním ich majiteľov, pokiaľ títo nezaplatia výpalné. Členovia takisto mali nútiť turoperátorov organizujúcich púte, aby si prenajali ich hotely.

Zvyšní členovia skupiny, ktorá zahŕňa i predstaviteľov miestnej samosprávy(! ) sa cítia nevinní, pojednávanie s nimi pokračuje.

ps je dosť smutné, že tekavý a korupciou prelezený bosniansky systém je schopný aspoň nejakého zásahu v mene spravodlivosti, kdežto naše ovečky očividne držia mafiansku omertu. To sú tie obrátenia tam, pravda.
www.catholicherald.co.uk/…/medjugorje-hote…
Maria Dubovska
samson nerob si prču. ked sa vám tam ten zlý tak strašlivo množí, tak človek by čakal že budete si robit poriadky sami , ale vy jakože nic robíte a ešte je divné, co tým chcela vkladatelka rici. je aj divný ten bosnacky sud, že? všetci sme divní proste že nám je divné že sa tam vypaluju navzajom.

to som vážne zvedavá jak sa bude posudzovat toto svaté trolovanie nado mnou.
Samson1
Noto je novina. Ježíš vyvolil dvanáct apoštolů a jeden ho za peníze a polibkem zradil a talianský občan není součástí zjevení v Medjugorje, co tím chtěla vkladatelka říci? Ba právě. Kde působí Boží milost, tam zvýší svou aktivitu i Zlý. To je zákonité. 🤗
Luigino
Dievčatá, toľká nenávisť vo vás... Niekto vám aj za to platí? Inak si to neviem vysvetliť.
Maria Dubovska
ťažko inak povedať čo je v článku myslené medžugorskou svätyňou . svätyňou je tam kostol presne taký jak v Zohore alebo kdekolvek inde.