jac505 shares this
1.1K
Kościół otrzymał tak wielkie światło dla przymnożenia nam wiary, nie tylko w czasach wojującej nauki i postępu ale zwłaszcza w naszych czasach gdy nauki skażone kłamstwami wraz z postępem nauk.-techn. jak bomba atomowa niszczą nam wiarę. Niestety schowano tą arcy cenną oliwę do naszych malutkich lamp wiary pod łóżko, pod korzec.
jac505
Kościół otrzymał tak wielkie światło dla przymnożenia nam wiary, nie tylko w czasach wojującej nauki i postępu ale zwłaszcza w naszych czasach gdy nauki skażone kłamstwami wraz z postępem nauk.-techn. jak bomba atomowa niszczą nam wiarę. Niestety schowano tą arcy cenną oliwę do naszych malutkich lamp wiary pod łóżko, pod korzec. Panie Jezu przyjdź !
Jota-jotka
,,Józef korzystając z pobytu Maryi w grobowcu, przyozdobił z pasterzami całą grotę żłobkową.
Wszędzie wisiało pełno wieńców, na ścianach i na powale, a w środku ustawiono stół. Co nie było zabrane z pięknych dywanów i materiałów od królów, rozesłano na ścianach, na podłodze i na stole, na którym ustawiono piramidę z zieleni i kwiatów, aż do otworu w powale. U góry na wierzchołku siedziała …
More
,,Józef korzystając z pobytu Maryi w grobowcu, przyozdobił z pasterzami całą grotę żłobkową.
Wszędzie wisiało pełno wieńców, na ścianach i na powale, a w środku ustawiono stół. Co nie było zabrane z pięknych dywanów i materiałów od królów, rozesłano na ścianach, na podłodze i na stole, na którym ustawiono piramidę z zieleni i kwiatów, aż do otworu w powale. U góry na wierzchołku siedziała gołębica.
Cała grota pełna była światła i blasku. Dzieciątko Jezus z kołyską, opartą na stołeczku, postawiono na stole. Siedziało prościutko jak na łonie Matki przy przybyciu królów. Józef i Maryja stali po obu stronach, przyozdobieni byli w wieńce i pili z jednego puchara. Widziałam zjawiające się w grocie chóry aniołów.
Wszyscy byli bardzo szczęśliwi i wzruszeni. Była to rocznica zaślubin Józefa z Maryją.,,
Radek33
(...) "Widziałam także — co mię bardzo rozrzewniało — że włosy Dzieciątka Jezus, żółte i kędzierzawe, kończyły się cieniuchnymi, błyszczącymi promieniami. Przypuszczam, że one to kędzierzawią Mu włosy; nacierają bowiem główkę wokoło przy myciu..."