Clicks2.3K
olek19801
114

MANIFESTACJA DEMONÓW

Podpalona katedra w Meksyku przez radykalne feministki.
Na drzwiach W OGNIU widoczne demoniczne postaci.

KATOLIKU, WEŹ UDZIAŁ W OBRONIE KOŚCIOŁÓW !!!
woj_tek shares this
2.3K
KONFEDERACJA NARODOWCÓW POLSKICH
Złota czcionka za trafny tytuł !
Rafał_Ovile
Ty @olek19801 masz zwrócić oczy ku demonkom abyś nie spostrzegł jak demony podmieniły i zakazały praktyki wiary katolickiej, w tym odwiedzin na cmentarzach.
pielgrzym55
Meksyk - ojczyzna Cristeros.
olek19801
Weronika....S
Brońmy kościołów !!!
Weronika....S
W Polsce z kolei to nie strajk kobiet, to haniebna demoniczna orgia. Szczególnie jedna z przemawiających, wyglądało na to, jakby istotnie była w mocy demona.
MementoMori+++
pielgrzym55
Bez komentarza ten filmik
przeciwherezjom
Jak woda święcona nie wróci, nie będzie ekspiacji m.innymi za Komunię na łapę to guzik. Cała armia protestujących nie pomoże. Daliśmy przystęp diabłu do kościołów burząc jego mury obronne (wylana woda święcona i inne kowidiańskie syfy), to nie mamy się jak bronić. Bóg i Kościół dał nam broń odpowiednią i obronę - sami się jej pozbyliśmy - to mamy problem.....
olek19801
Trzeba przypomnieć, że hierarchowie KK oddali się pod panowanie władzy świeckiej (masońskiej). Odrzucili Jezusa Króla ,tym samym wydali się na wyrok potępienia. Niektórzy stali się nadgorliwi w promowaniu obostrzeń w kościołach, co jest wyrazem totalnego sprzeciwu wobec Boga.
pielgrzym55
Józefinizm i cezaropapizm króluje w dzisiejszym "kościele" rozumianym jako hierarchia od góry do dołu ( z nielicznymi wyjątkami - rodzynkami).