Chcący
91.1K

Arogancja, hipokryzja i manipulacje "Obrońców" Bractwa tylko mu szkodzą!

Nie dam się na to nabrać. Was też przestrzegam, nie dajcie się wciągnąć w takie manipulacje! Na szczęście znam wielu wiernych Bractwa i wiem, że nie wszyscy się tak zachowują. Mam nadzieję, że poniższe zachowania to też tylko chwilowe zsłabości wypowiqadających się osób.

Pan Klimczak na kanale Chrobry Szlak zrobił film, który i na glorię został wrzucony, co mi wydatnie o tym portalu przypomniało.
W filmie tym, odnosząc się do mojej obrony "indultowców" przed zarzutami o prowadzenie do duchowej schizofrenii, zarzucił mi niestworzone rzeczy jak na oniższym obrazku.
Odpowiedziałem mu pod jego filmem, a na glorii na kanale, @Konfederacja Korony Polskiej umieściłem screena wymiany zdań, w której wykazuję mu przynajmniej manipulację. Po umieszczeniu mojej odpowiedzi z poniższym screenem została ona usunięta, a moje konto zablokowane:


Dalej, na glorii inny użytkownik zarzucił mi manipulowanie słowami kapłana i oszczerstwo, po czym zablokował. Proszę jednak zwrócić uwagę na to, kto pierwszy słowa ks. G. Hesse kapłana przeinaczył. [Patrz na komentarz w poniższym obrazku]

Dalej środowisko broniące Bractwa, konsekwentnie mnie oczerniało, że to ja oczerniam, insunuowało, że wymyśliłem sobie, jakoby ks. Bańka mi odpowiadał, itd. powołując się bezkrytycznie chociażby na materiał Pana Klimczaka powyżej wspomniany, którego manipulatywność wykazałem:

Odpowiedź na pomówienia Piotra Mrotka i Janka Moniaka. BRAWO!

Ponizej wymiana zdań z księdzem Bańką, której zmyślenie mi insynuowano.


Anieobecny
,,Dziel i rządź" jakie to dziś wielopłaszczyznowe zjawisko...
Chcący
Tadeusz Kaktus
Pan Klimczak powinien się zająć naśladowaniem Pani Czubówny w dubbingowaniu filmów przyrodniczych zwłaszcza o wielkich ssakach morskich. To naprawdę utalentowany człowiek. Marnuje się roztrząsając subtelności teologiczne.
Chcący
Nazwałem pewne rzeczy w miarę poważnie i dajmy spokój z podkręcaniem złośliwości.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Z nimi nie ma żadnej merytorycznej dyskusji. Jak nie mają argumentów to uciekają się albo do manipulacji, albo do ośmieszania i wyzwisk. Nie chcą poznać prawdy i nigdy się do swoich błędów nie przyznają, ani nie przeproszą. Im wolno pluć na Kościół i na naszego Świętego Papieża, a nam nie wolno nawet się obronić, chociaż to oni pierwsi atakują.
Chcący
Uważajmy, by sięnie bronić ich bronią. Ry. 12, 20-21 jeźli łaknie nieprzyjaciel twój, nakarmij go; jeźli pragnie, napój go; bo to czyniąc, węgle ogniste zgromadzisz na głowę jego.

Nie daj się zwyciężyć złemu, ale zwyciężaj złe w dobrem.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Tak wiem, pozostaje tylko modlitwa za nich, bo strasznie pobłądzili.
Jota-jotka
Jak Was dobrze rozumiem.
Podpisuję się i pozdrawiam
PiotrM
Co się stało że tak szybko przeszłaś do innej Ewangelii? Ciekawe, kto teraz obroni zmianę słów Konsekracji? 🤪