Peter(skala)
32.6K

Vízie Matúša Lašuta z Turzovky o budúcnosti sveta

POSOLSTVO PANNY MÁRIE Jednotlivé posolstvá v tejto kapitole sú znázornené v jednoduchej vizuálnej forme s minimálnym textovým dovysvetlením. Nech nám tieto posolstvá Božej Matky, ktoré zverila …More
POSOLSTVO PANNY MÁRIE
Jednotlivé posolstvá v tejto kapitole sú znázornené v jednoduchej vizuálnej forme s minimálnym textovým dovysvetlením.

Nech nám tieto posolstvá Božej Matky, ktoré zverila svojmu vyvolenému mužovi, poslúžia na to ,aby sme si uvedomili význam a dosah jej zjavení v Turzovke.
Nech nám jej jednoduché slová dajú inšpiráciu k motlitbám za svet, pozitívnej zmene v našom živote a uchránia nás pred tým skutočným Zlom.
Je potrebné si uvedomiť, že prvé zjavenie sa udialo 1. júna 1958 za vlády komunistickej totality, ktorá práve v tomto období dosahovala vrchol krutosti a ateizácie národa. V tomto kontexte, kedy boli politické cely plné kňazov a rehoľníkov odsúdených na mnohoročné väzenie a kedy výnimkou neboli ani ich oficiálne, či neoficiálne popravy, si treba uvedomiť, najmä zmysel prvej výzvy Panny Márie.
Zjavenie Matúšovi Lašutovi prebehlo bez akýchkoľvek slov. Jednotlivé posolstvá mu boli odovzdané formou obrazov, ktoré Lašut, ako sa sám vyjadril, videl ako duchovné úkazy …More
Mária Jana Krištofovičová shares this
557
Coburg shares this
179
Zuzana Schlosserova shares this
217