Clicks485
CÓRKA MARYI
12

Matka Zbawienia: Wola Boga dla większości z was jest tajemnicą

KSIĘGA PRAWDY

sobota, 27 grudnia 2014 roku, godz. 12.55

Moje drogie dzieci, musicie zawsze ufać Świętej Woli Mojego Syna, ponieważ z powodu Swojego tak wielkiego Miłosierdzia dopuści On, aby jedynie ograniczona ilość zła pochłaniała świat.

Kiedy Mój Syn ingeruje w pewien czyn, który powoduje jakiegoś rodzaju profanację, czyni to dla zachowania wiary. Słowo Mojego Syna jest święte, a Jego Wola należy do Niego, by czynił to, czego pragnie. Wasza wola należy do was, ale jeśli jest dobrowolnie oddana Bogu, dopiero wtedy Jego Wola może się dokonać.

Ufajcie, ufajcie, ufajcie Mojemu Synowi, bo wszystkie rzeczy są zgodne z Jego Wolą. Jeśli dopuszcza On, aby zło się rozwijało, a Jego wyznawcy byli oszukiwani przez Jego wrogów, to jest to Jego Wola i realizuje się, aby wypróbować wiarę wiernych. Wola Boga jest dla większości z was tajemnicą i On może w dowolnym czasie decydować o tym, co jest konieczne dla dobra ludzkości.

Pozwólcie, aby wasze serca pozostawały w pokoju, w miłości i w zaufaniu do Mojego Syna, Jezusa Chrystusa. On jest bardzo mocno obecny wśród was i bądźcie za to wdzięczni, ponieważ bez Jego świętej Obecności ciemności przykryłyby ziemię.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…nia-wola-boga-dla-wiekszosci-z-was-jest-tajemnica-
wordpress.com/…f-salvation-gods-will-is-a-mystery-to-most-of-you/
CÓRKA MARYI
"Słowo Mojego Syna jest święte, a Jego Wola należy do Niego, by czynił to, czego pragnie. Wasza wola należy do was, ale jeśli jest dobrowolnie oddana Bogu, dopiero wtedy Jego Wola może się dokonać."