Wieczne Odpoczywanie Amen
"The Great Zero Carbon Criminal Conspiracy" - a polityka Morawieckich..

Pozbawienie Polski węgla [...] na zawsze uniemożliwi próby jakiegokolwiek współzawodniczenia z Niemcami.”pisał Roman Dmowski długo przed 1939 rokiem.

==========================

Mail:
"Polska jest rządzona przez eunuchów i tchórzy",

raczej:

Polska jest rządzona przez wrogów Polski, i to wrogów śmiertelnych…
More
"The Great Zero Carbon Criminal Conspiracy" - a polityka Morawieckich..

Pozbawienie Polski węgla [...] na zawsze uniemożliwi próby jakiegokolwiek współzawodniczenia z Niemcami.”pisał Roman Dmowski długo przed 1939 rokiem.

==========================

Mail:
"Polska jest rządzona przez eunuchów i tchórzy",

raczej:

Polska jest rządzona przez wrogów Polski, i to wrogów śmiertelnych.
Wieczne Odpoczywanie Amen
Narodowy Program Szczepień idzie jak po grudzie. Według danych opublikowanych przez rządowe konto SzczepimySię, do 5 czerwca 2021 roku pierwszą dawkę otrzymało niecałe 14,5 miliona Polaków, z których w pełni zaszczepionych jest 8 milionów, czyli 23% spośród 34 milionów uprawnionych do szczepienia. Do tego po drugą dawkę wielu po prostu nie przychodzi. – Nagminne olewanie 2 dawek Pfizer doty…More
Narodowy Program Szczepień idzie jak po grudzie. Według danych opublikowanych przez rządowe konto SzczepimySię, do 5 czerwca 2021 roku pierwszą dawkę otrzymało niecałe 14,5 miliona Polaków, z których w pełni zaszczepionych jest 8 milionów, czyli 23% spośród 34 milionów uprawnionych do szczepienia. Do tego po drugą dawkę wielu po prostu nie przychodzi. – Nagminne olewanie 2 dawek Pfizer dotyczy głównie pacjentów 50-70l. Krew człowieka zalewa. Codziennie dzwonimy i przyspieszamy pacjentom z kolejnego tygodnia, żeby nie zmarnować – napisał 4 czerwca na Twitterze lekarz rodzinny Marek Zawadzki.

Rząd ogłosił, że pokonanie pandemii jest możliwe tylko i wyłącznie przy pomocy szczepionki, przy czym zaszczepionych musi być co najmniej 70%. Zważywszy na fakt, że przez 5 miesięcy pierwszą dawkę przyjęło 42%, spośród których nie wszyscy przyjdą po drugą dawkę, rządowemu planowi masowego „wyszczepienia” Polaków grozi spektakularna klapa. W związku z tym opłacana przez rząd propaganda dwoi się i troi, żeby nagonić chętnych do kuju-kuju.

Z jednej strony mamy klipy z celebrytami zachęcającymi do szczepienia, z drugiej – szczucie, szykany i dyskryminację. GIS rekomenduje wybieranie zaszczepionych do komisji wyborczych. Szpital w Miastku zezwala na porody rodzinne tylko dla zaszczepionych. Fest Festival w Chorzowie ma również być tylko dla zaszczepionych. Pojawiają się kolejne pomysły na to, jak pognębić niezaszczepionych. Jedocześnie status ozdrowieńca przyznawany jest tylko na pół roku i to wyłącznie tym osobom, które zrobiły test PCR. Cała machina jest nakierowana na „wyszczepienie” wszystkiego co się rusza i na drzewo nie ucieka, w tym odpornych na kowid i niezagrożonych przez kowid. Nic dziwnego, że większość Polaków nie chce brać udziału w tym eksperymencie, który w perspektywie krótkoterminowej grozi zakrzepicą lub zapaleniem mięśnia sercowego. A jakie będą skutki za kilka lat? Tego nie wie nikt. Na wszelki wypadek producenci szczepionek kowidowych załatwili sobie zwolnienie z odpowiedzialności za skutki uboczne tych specyfików.

W zaistniałej sytuacji Jarosław Kaczyński ogłosił na antenie Radia Rzeszów, że „jeśli się nie wyszczepimy w odpowiednio wysokim procencie, to epidemia wróci z całą pewnością i może być jeszcze bardziej zjadliwa i bardziej groźna niż dotychczas”. Następnie zapewnił, że „szczepionki są skuteczne”. – To dzisiaj już widzimy. Zakażeń jest bardzo niewiele, 100 razy mniej niż u szczytu, ale ciągle to może wybuchnąć. Cały czas używam tego porównania – gasnące ognisko, ale co chwilę z niego jakiś płomień wybucha. Jak tak będzie, to wszystkie plany będą nierealne, będziemy się degradować, ale przede wszystkim będą umierać ludzie. Trzeba zrobić wszystko, żeby temu zapobiec – oświadczył Kaczyński. – Chciałbym wszystkim, którzy nie chcą się szczepić, którzy wierzą w tę rozpoczętą w latach 80. przez KGB operację, żeby się zastanowili, bo szczepienia są konieczne – dodał.

Jak widzicie, żarty się skończyły i res ad triarios venit. Naczelnik wyszedł do ludu i wyjaśnił, że ci, którzy nie zgłaszają się na szczepienie, to osoby ulegające wpływom KGB. Wiadomo, Putin palce w tym maczał, żeby Polacy nie chcieli kowidowego kuju-kuju, które jest bezpieczne, skuteczne i konieczne. Tylko ruskie onuce mogą mieć w tej sprawie jakieś wątpliwości. Oto misterny plan Naczelnika: postraszyć Polaków antyszczepionkowym KGB i Narodowy Program Szczepień ruszy pełną parą.

Nie wiem, czy Kaczyński sam wpadł na ten genialny pomysł, czy też ktoś podpowiedział mu taką argumentację. Wiem natomiast, że tych propagandowych bzdur nie da się już słuchać. Jeśli obecny spadek liczby zakażeń jest rezultatem skuteczności szczepionek przy zaszczepieniu 21% całej populacji, to po co naganiać do dalszych szczepień? Należy ogłosić sukces i zająć się czymś innym. Tymczasem Naczelnik opowiada o tlącym się ognisku i buchających płomieniach. Czyżby zatem obecny spadek zakażeń nie był wynikiem szczepień? Czyżby po prostu skończył się sezon grypowy i dlatego liczba zakażeń spadła, tak jak to dzieje się od zawsze? I czy nie będzie tak, że gdy rozpocznie się sezon grypowy na jesieni to liczba zakażeń znowu wzrośnie, tak jak to dzieje się od zawsze? I co wtedy? Gdy dziś liczba zakażeń spada, to słyszymy, że to zasługa szczepionki. Gdy na jesieni liczba zakażeń wzrośnie, to co wtedy usłyszymy?

Dziś Kaczyński straszy Polaków, że jak nie wezmą udziału w szczepionkowym eksperymencie medycznym, to „ludzie będą umierać”. To jest szczyt bezczelności. Zamykając przychodnie i szpitale rząd już doprowadził do 140 tysięcy nadmiarowych zgonów, a Naczelnik nie ma sobie nic do zarzucenia i grozi, że to niezaszczepieni zostaną wskazani jako winni sytuacji, gdy „płomień wybuchnie z gasnącego ogniska”. A może by tak w końcu zacząć normalnie leczyć chorych? Obecnie zamiast leczenia jest test, izolacja, odkładane zabiegi, diagnostyka przez telefon.
Panie Kaczyński, jeśli sytuacja się nie zmieni, to ludzie będą umierać! KGB nie ma tu nic do rzeczy. To decyzje rządu RP doprowadziły do tej katastrofy i pora przyjąć ten fakt do wiadomości oraz wyciągnąć wnioski.
Jakie?

Po pierwsze – skończyć z tym obłędem testowania. To jest element systemu, który odcina pacjenta od lekarza. Osoba chora powinna zostać zbadana, a nie wysłana na izolację. Zamiast umożliwić badanie pacjentów, żeby jak najszybciej rozpoznać zapalenie płuc, zamykaliście ludzi w domach, a na pierwszy kontakt z lekarzem mogli liczyć dopiero wtedy, gdy byli w stanie krytycznym. I wtedy bezczelnie mówiliście, że chorzy za późno zgłaszają się do szpitala.

Po drugie – skończyć z izolacją i kwarantanną. To jest element systemu, który odstrasza ludzi od kontaktu z lekarzem. Jeśli chory i jego rodzina mają zostać zamknięci w areszcie domowym pod groźbą nie tylko grzywy, ale nawet więzienia, to nie ma co się dziwić, że wielu nie zgłasza się na tę nieszczęsną teleporadę. Tym bardziej, że w ten sposób i tak nie dostaną pomocy, a jedynie skierowanie na test.

Po trzecie – nigdy więcej lockdownu. Wprowadziliście drakońskie restrykcje, które miały „ratować życie”. I co? I Polska jest rekordzistą w nadmiarowych zgonach. Tymczasem Białoruś nie wprowadziła żadnych restrykcji. I co? I ma najniższą liczbę zgonów od prawie 30 lat.

Po czwarte – dość kłamstw o tym, że tylko przy pomocy szczepionek można pokonać pandemię. To jest bzdura! Przy tak szybko mutującym patogenie szczepienia mogą wręcz sprzyjać pandemii doprowadzając do ucieczki immunologicznej wirusa. Co powiecie ludziom, gdy w wyniku szczepionkowej presji zostaną wyselekcjonowane i pozostaną zdolne do reprodukcji warianty wirusa będące poza zasięgiem układu odpornościowego? Powiecie, że to wina niezaszczepionych?

Panie Kaczyński, opowiadaliście, że maski zatrzymują wirusa. Okazało się to gówno-prawdą. Opowiadaliście, że lockdown zatrzymuje wirusa. To również okazało się gówno-prawdą.

Teraz opowiadacie, że tylko szczepionki zatrzymają wirusa.
Co zrobicie, gdy to też okaże się gówno-prawdą? Powiecie, że to wina KGB i ruskich onuc? Jeśli tak ma wyglądać ten misterny plan, to biada nam wszystkim..
3 more comments from Wieczne Odpoczywanie Amen
Wieczne Odpoczywanie Amen
Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.

W ciągu pięciu minut po usunięciu dziecka pobiera się tkanki, dlatego nie możemy korzystać z poronień samoistnych.

Niemowlęta
wiją się z bólu:

operacja musi być wykonana
bez znieczulenia i koniecznie musi być żywe (dziecko), ponieważ z tego samego powodu, dla którego tak zwani dawcy narządów muszą żyć.

Operacja …
More
Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.

W ciągu pięciu minut po usunięciu dziecka pobiera się tkanki, dlatego nie możemy korzystać z poronień samoistnych.

Niemowlęta
wiją się z bólu:

operacja musi być wykonana
bez znieczulenia i koniecznie musi być żywe (dziecko), ponieważ z tego samego powodu, dla którego tak zwani dawcy narządów muszą żyć.

Operacja jest doskonale porównywalna do ofiar z ludzi ludów prekolumbijskich, podczas którego kapłan wyciągał
bijące serce, otwierając pierś żywej ofiary, aby je zjeść.

Tysiące dzieci
było i nadal jest zabijanych w ten sposób na całym świecie w celu ciągłej produkcji szczepionek..
Wieczne Odpoczywanie Amen
GORZKA PRAWDA Z UST POLICJANTA: JESTEŚCIE NIEWOLNIKAMI!

GORZKA PRAWDA z ust policjanta. Zobaczcie, co policja myśli o nas, oszmaconych obywatelach! Ten wywiad z policjantem pałującym demonstrantów i wystawiającym mandaty nieoszmaconym ludziom, bije teraz rekordy popularności w internecie.

Cytat: „Policja się z Was śmieje, hotelarze, restauratorzy, przedsiębiorcy, nauczyciele, kobiety, …
More
GORZKA PRAWDA Z UST POLICJANTA: JESTEŚCIE NIEWOLNIKAMI!

GORZKA PRAWDA z ust policjanta. Zobaczcie, co policja myśli o nas, oszmaconych obywatelach! Ten wywiad z policjantem pałującym demonstrantów i wystawiającym mandaty nieoszmaconym ludziom, bije teraz rekordy popularności w internecie.

Cytat: „Policja się z Was śmieje, hotelarze, restauratorzy, przedsiębiorcy, nauczyciele, kobiety, aktywiści, pacjenci …. , ze wszystkich, całego „pospólstwa”. To tak, jakby ktoś znowu wyrażał współczucie, bo przecież oni muszą, bo tylko wykonują rozkazy itd

Policjant:

Nagrywanie filmików nic nie da. Może to zabrzmi mocno i obraźliwie, bo pracuje w policji, ale my się z was po prostu śmiejemy na komendach i nie mamy do was szacunku. To dlatego, że sami nie macie szacunku do samych siebie. Wy nagrywacie filmiki, a my was pałujemy i zamykamy biznesy. Wy składacie skargi, a my się z tego śmiejemy. Bo wiemy, ze nie jesteście zdolni do czegokolwiek więcej niż nagrywanie filmików i pisania skarg. Nawet kibiców wykastrowaliśmy. Dobrze, że nie służę we Francji, już dawno bym odszedł, tam 11 policjantów zabili, Holandia to samo, Włochy też, tylko Polska to kraj niewolników i cebuli. Przykład, w Rybniku weszliśmy tam może do lokalu w 10, reszta stala na zewnątrz, spałowaliśmy, zagazowaliśmy, a wy po rzecznikach chodzicie… Jak bijemy waszego ziomka, to słychać: „ej zostaw go no, nagrywam , złoże skargę będziesz na youtubie”… I mamy mieć do was szacunek? Jak trzymamy was od ponad roku w domach i wszystko wam zamkneliśmy? Prewencji jest 30tyś, was 35mln, tylko że nie macie jaj, dlatego , nawet jak by było nas 1000 z prewencji, to możemy z wami robić ABSOLUTNIE WSZYSTKO bo macie mentalność niewolnika.

Ja:

Słuszna uwaga człowieku. Policjantom łamiącym prawo należy się coś innego niż tylko nagrywanie… Z mojej obserwacji wynika, że my Słowianie jako grupa najbardziej tolerancyjna najdłużej znosimy to co robi władza. To jest piętno nasze. Ale jak historia uczy jak nastąpi przegięcie to będzie przejebane… Jeżeli naprawde pracujesz w policji. To sobie teraz odpowiedz czy chciałbyś żyć w świecie w którym masz tylko kolegów z policji i nikogo więcej?

Policjant:

Sam służę , jeszcze za milicji, i widzę to wszystko od środka. Szczerze mówiąc, to jak leciała kostka w nas w latach 80 to cały pluton srał w gacie. Teraz się z was śmiejemy, ale to wy nam dajecie do tego powód i tylko przez was będziecie niewolnikami do końca świata. Historia pokazuje dużo, ale już nie będzie przegięcia , od lat pracujemy nad tym abyście byli tacy nijacy. Znaczy się, wypstrykacie się w internecie, zależy wam na ostatnim kawałku chleba, grunt aby sąsiad miał gorzej.

Nie po to 20 lat manipulowania abyscie teraz podskakiwali. Damy wam internet i tyle, po sprawie. Najlepsze jest to, że możemy o tym otwarcie pisać, bo zrobiliśmy was tak w konia i tak was wytresowaliśmy, że nikt nie uwierzy w co piszemy , nazwiecie to poprostu foliarstwem i to jest piękne. Dla nas to znaczy, że naszą robota wykonaliśmy perfekcyjnie. Zobacz sam. Ja jako policjant, osobiście mówilem wielu przedsiebiorcom że jak by się np w Rybniku wszystko otworzyło, lub w Kato, to policja nie ma absolutnie szans, ale jesteście tak zrobieni, że nie dość ze nie walczycie, to nawet sie nie otworzycie na raz, mimo, że nic wam za to nie grozi. Naród stracony, ale takie narody też są potrzebne, niewola, tania siła robocza, organy, eksperymenty itp. Więc jesteście potrzebni i ta świadomość wam wystarczy, no dołożymy do tego troche patriotyzmu i po sprawie. Odpowiadam na Twoje ostatnie pytanie: mam tak od samego początku jak większość psów, lekarzy, księży itp. Dlaczego? Bo my mamy tą wolność a Wy nie. I tak, stety i NIESTETY, pracuje w policji ale troche na innym szczeblu, wiadomo, troche już przepracowałem.

Ja:

nie potrzebujesz świata z normalnymi ludźmi i relacjami? Wystarczy ci tylko ten zamknięty? A co z tymi na których ci zależy? oni też tak chcą?

Policjant:

Nareszcie ktoś normalny się trafił do konwersacji. Każdy ma rodzinę i o nia dba. Moja rodzina ma ok, jak rodziny innych z którymi pracuje, to jest zamknięty klimat, ALE, bardzo duży, takie państwo w państwie. Nasi bliscy maja wiedzę i świadomość, której zwykły cebulak nie ma dlatego rozumieją temat i chca tak żyć. Zobacz, że pewne lokale działają i tam nie ma policji, ale kto tam jada ? Policja itp. Zrozumiałem lata temu, że ludzie, szczególnie w polsce, w 95% są totalnymi kretynami, nie mającymi honoru, a za 500+ zrobią ABSOLUTNIE WSZYSTKO. Dlatego nie mam wyrzutów sumienia, ba, wręcz sprawia mi to przyjemność. Wierz bądź nie, tacy jak my, robimy to DLA WAS. Pewnie zastanawiasz się dlaczego pisze DLA WAS skoro rujnujemy was i wasze biznesy? Ano widzisz, normalnie, edukacja, rozmową, przykładami nie da sie wam nic wytlumaczyc. Prawda jest taka, że jak by wami rządził niemiec, rus czy inny okupant, to nie ma znaczenia, gdybyście mieli kasę i w miare dobre życie. Przykład: mieszkasz w bloku, gdzie mieszka 400 osób, gdybyśmy losowo raz na tydzień kogoś wyciągali z bloku i pałowali przy wszystkich, to ci niepałowani mówili by: nie jest tak źle, dzisiaj nie dostałem. A spałowany by powiedział: nie bili tak mocno i mam mniejsze prawdopodobieństwo dostania za tydzień. To jest wasza mentalność, powtarzam, WASZA nie nasza / moja, bo ja syna ucze lać każdego kto go atakuje, czy to w szkole czy na podwórku. Jedyną szansą dla was , w zasadzie ostateczną szansą, jest totalne stłamszenie was, ale mówie totalnie, i jeśli wtedy nie powstaniecie to nie powstaniecie nigdy. I ja własnie wypycham was w tym kierunku i sprawia mi to ogromną przyjemność, ogromną, bo robie coś dobrego, tylko wy tego nie rozumiecie, bo macie w głowie szambo typu pis po kościół aborcja itp. Kocham swoją robotę i urządzać wam różne ciekawe sprawdziany. I przyznaje, nie, nie pałuje was, to nie moja robota, ale od czasu do czasu człowiek wskakuje w mundur i trochę z wami potańczy, ale to bardziej z flustracji jak jesteście słabi, niż z jakiejś potrzeby. Widzisz , w to co pisze i tak nikt nie uwierzy, więc mogę pisać absolutnie co chcę. Moge nasrac polakom na twarz a oni, że to nie prawda, ze złoży skarge… Co mam Ci powiedzieć? Taka jest smutna prawda. PS jeśli liczycie, że ktoś z nas zostanie rozliczony to liczcie dalej, tego też potrzebujemy, bo to kolejny powód dlaczego nic nie robicie i wierzycie w osąd historii który my mamy w dupie, bo przez lata służby mamy już kontakty, a przykładowo skażemy kilku posterunkowych na 2 lata w zawiasach..

Ja:

a nie masz wyrzutów sumienia jak trafisz na kogoś z tych 5% na kogoś z jajami i masz tylko przewagę munduru i nic po za tym?

Policjant:

Problem jest taki, że my nie mamy przewagi i mówię to na serio. Mamy przewage tylko psychologiczną. Jak widze młodych policjantów i jak uciekaja nie raz, jeden by dostał w łeb i ucieka jak ostatnio. Kiedyś, za zomo, młodych sie stawiało w pierwszym rzedzie, a z nim stali inni. Jak ten z pierwszego rzędu spanikował i zrobił krok w tył to od razu dostawał pałą w łeb. Nie mam wyrzutów, bo Ci z 5% albo zbiora pozostałe 95% albo… I szczerze mówiąc, oporu nie ma wcale, nie ma nawet promilu, więc smutnie stwierdzam – nie ma oporu.”
Wieczne Odpoczywanie Amen
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

MORDOWANIE NIENARODZONYCH NA SZCZEPIONKI, NARZĄDY, KANIBALIZM itd.

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Przypominam, że od lat w każdym sezonie grypowym w Polsce notowano kilka milionów zachorowań na grypę.
=======================
Konfederacja Korony Polskiej
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Świetny artykuł dla przebudzenia gojów !
Pewnie wielu z Was uzna teraz, że odleciałem jak etatowy foliarz, ale ja nie wierzę w istnienie tego wirusa.

Uważam, że gdyby istniał, dawno zostałby wyizolowany, czyli fizycznie oddzielony od reszty materiału genetycznego i pokazany niedowiarkom jako niezbity dowód swojej prawdziwości.
Konfederacja Korony Polskiej
Ignorancja ,egoizm i brak jednoŚci -przyczyną triumfu lucyferian z NWO !
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Każdy chce być przywódcą ! brak pokory narodowej .
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Ze zróżnicowanej, ale pięknie rozwijającej się populacji, staliśmy się cywilizacją zombie – zbieraniną przestraszonych i zdezorientowanych żywych trupów!
----------------------------------
TAKA PRAWDA !
Konfederacja Korony Polskiej
.....strach załatwia wszystkie przeszkody jakie stoją na drodze satanistom -globalistom .
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Di Arki niewielu się zmieści - z pewnoącią nie ma miejsca dla tchórzy czy ignorantów .
Brygada Świętokrzyska NSZ
Kiedy władza działa wbrew podstawowym prawom obywatela (ziemskim i boskim), suweren ma pełne moralne prawo wypowiedzieć takiej władzy posłuszeństwo. To jest wręcz jego obywatelski obowiązek.
Konfederacja Korony Polskiej
....a goje myślą ,że ich jedynym prawem jest prawo tchórzostwa i posłuszeństwa lucyferianom światowym i z Knesejmu Polin !
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Sami na siebie wydają wyrok .
Brygada Świętokrzyska NSZ
kiolki= Elkam = NIESKOŃCZONOŚĆ NICKÓW OPĘTANEGO TROLLA REDAKCYJNO -TALMUDYCZNEGO ZNOWU NADAJE NA ETERZE PIEKŁA !

Nie, to nie „opryski wirusem”, to samolot gaśniczy Boeing 747 Supertanker

===============================================
OCZYWIŚCIE Z JEGO ULUBIONEGO MASOŃSKIEGO ŻRÓDŁA fakenews.pl/…irusem-to-samolot-gasniczy-boeing-747-supertanker/
GDZIE DIABEŁ …
More
kiolki= Elkam = NIESKOŃCZONOŚĆ NICKÓW OPĘTANEGO TROLLA REDAKCYJNO -TALMUDYCZNEGO ZNOWU NADAJE NA ETERZE PIEKŁA !

Nie, to nie „opryski wirusem”, to samolot gaśniczy Boeing 747 Supertanker

===============================================
OCZYWIŚCIE Z JEGO ULUBIONEGO MASOŃSKIEGO ŻRÓDŁA fakenews.pl/…irusem-to-samolot-gasniczy-boeing-747-supertanker/
GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE TAM KIOLKIEGO -ELKAMA -PRAVUSA .-SŁUGE DIABŁA I MASONÓW ...........POŚLĘ !
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Diabeł nie śpi !
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Ma dostęp do sterów tego antykatolickiego portalu -więc manipuluje nim jak tylko diabeł mu każe ! zawsze na stronie głównej i dodaje sobie liczbę wejść według uznania , aby podnieść fałszywie i podstępnie swoją demoniczną rangę .
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''...Jest 2021 rok, a ludzkość zachowuje się tak, jakbyśmy mieli rok 1921. Zdeptano z ziemią elementarną wiedzę z zakresu mikrobiologii i fizjologii – to, jak działa system odpornościowy, czym jest oddychanie, czym jest powietrze, jak niebezpieczne jest wdychanie własnego dwutlenku węgla, co powoduje astmę i grzybicę płucną, co uruchamia procesy rakowe komórek mózgowych...''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''...Jeszcze raz wzywam wszystkich moich rodaków do obywatelskiego nieposłuszeństwa wobec władzy, która stała się jawną tyranią. Nie pozwólcie na to, by rządzący krajem psychopaci przejęli całkowitą kontrolę nad waszym życiem. Trzeba zatrzymać to szaleństwo, bo żyjemy w niewoli, a z każdym rokiem będzie gorzej. To już nie jest moje ani twoje państwo, to jest nasz wróg. Kraj jest pod okupacją...''…More
''...Jeszcze raz wzywam wszystkich moich rodaków do obywatelskiego nieposłuszeństwa wobec władzy, która stała się jawną tyranią. Nie pozwólcie na to, by rządzący krajem psychopaci przejęli całkowitą kontrolę nad waszym życiem. Trzeba zatrzymać to szaleństwo, bo żyjemy w niewoli, a z każdym rokiem będzie gorzej. To już nie jest moje ani twoje państwo, to jest nasz wróg. Kraj jest pod okupacją...''
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
' POWOŁUJCIE SIĘ NA BOGA !!! " Prof Guz
Wieczne Odpoczywanie Amen
Konfederacja Korony Polskiej
Módlcie się ,aby w waszych ciałach już nie był wstrzyknięty chip -znamię bestii 666 !
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
.......może tego właśnie chcą -? służyć lucyferianom i antychrystowi ???
RenaM
genialna bajka - tłumaczy na czym polega zabawa facebook.com/100063882063923/videos/443962839344871More
genialna bajka - tłumaczy na czym polega zabawa facebook.com/100063882063923/videos/443962839344871
Wieczne Odpoczywanie Amen
nie można wejść bez logowania, lub posiadania konta.
Wieczne Odpoczywanie Amen
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
To jedyne z czym się chyba zgadzam z żydkami !
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
........ 😂 😂 😂