Dominika Maria Birova
Kto sa s týmto bude hrať, tomu nech sám Pán Boh udrie kladivom na myseľ, aby sa spamätal! Boží úder je stále iba Toto je čisté bohorúhačstvo. 😭 😭 Bože, zmiluj sa!
matuška Maryna ---
A kdo je navině? Kdo povolil oproti Desateru
sochy, malby ect? Pojďme ke kořenům.
PODLE KTERÉHO ZÁKONA, BUDEM JEDNOU SOUZENI?More
A kdo je navině? Kdo povolil oproti Desateru

sochy, malby ect? Pojďme ke kořenům.
PODLE KTERÉHO ZÁKONA, BUDEM JEDNOU SOUZENI?
Megistender 1
Je tam výkričník. Aj v evanjeliách je tak isto výkričník Ale oni kričali: „Ukrižuj! Ukrižuj ho!“ (Mk, Lk, Jn)
Sv.Prokop
Ježíš řekl svým učedníkům: „Není možné, aby nepřišla pokušení; běda však tomu, skrze koho přicházejí. Bylo by pro něho lépe, kdyby mu dali na krk mlýnský kámen a uvrhli ho do moře, než aby svedl k hříchu jednoho z těchto nepatrných. (Lk, 17, 1-2) Viz též sv. Pavel Miki a druhové (catholica.cz)
. ARMATA .
Je jasné k čomu by mala slúžiť táto "hračka" ktorá na obale hlása: Ukrižuj si Ježiša sám. Ale pozrime sa na to z druhej strany. Napríklad ako názorná pomôcka pre deti,aby vedeli pochopiť ako Kristus trpel a trpí stále keď hrešíme,deti keď neposlúchajú...Je to len vecou výkladu.Práve táto "hračka" môže rozhodnúť o budúcej výchove našich detí...Buď ho budú milovať,alebo nenávidieť. Alebo …More
Je jasné k čomu by mala slúžiť táto "hračka" ktorá na obale hlása: Ukrižuj si Ježiša sám. Ale pozrime sa na to z druhej strany. Napríklad ako názorná pomôcka pre deti,aby vedeli pochopiť ako Kristus trpel a trpí stále keď hrešíme,deti keď neposlúchajú...Je to len vecou výkladu.Práve táto "hračka" môže rozhodnúť o budúcej výchove našich detí...Buď ho budú milovať,alebo nenávidieť. Alebo stačí to len zložiť,nechať posvätiť a pribiť na stenu v izbe. Čo myslíte,ako sa vyrábajú kríže s korpusom Ježiša Krista do kostolov?
johanika
Áno, ale potom sa hračka mala nazývať "Zhotov si sám kríž do svojej izby a rozmýšľaj o utrpení".
. ARMATA .
Je to na rodičoch.
forthetruth333
Holandsko padne pod vlnami oceánu,,,,,,zmizne a s ním aj jeho nenávisť k Bohu
matuška Maryna ---
Budeš mít potom klid v duši?
forthetruth333
nuž myslíš si že si múdry? Proroci čo o tomto pojednávajú sú Určite na vyššom stupni IQ než máš ty,,momichodom Holandsko nebude jedinou krajinou čo ZMIZNE
johanika
Toto je odsúdeniahodné! Cirkev sa musí proti takýmto zverstvám postaviť!
Pred pár rokmi sa konala v Bartislave Karlovej Vsi na Veľkú noc Krížová procesia so sviečkaami, bol podvečer a ľudia z balkónov hádzali po nás kamene... Vtedy mi bolo jasné, že keby dnes žil Ježiš Kristus, tiež ho ukrižujú. A teraz tú nenávisť voči Kristovi vtĺkajú už do hláv detí!More
Toto je odsúdeniahodné! Cirkev sa musí proti takýmto zverstvám postaviť!

Pred pár rokmi sa konala v Bartislave Karlovej Vsi na Veľkú noc Krížová procesia so sviečkaami, bol podvečer a ľudia z balkónov hádzali po nás kamene... Vtedy mi bolo jasné, že keby dnes žil Ježiš Kristus, tiež ho ukrižujú. A teraz tú nenávisť voči Kristovi vtĺkajú už do hláv detí!
Marieta Ria
Minule tu bolo video o ukr. hračke - bola to maketa Putina, kde do neho deti mali pichať ihly. Už to bolo za vlasy pritiahnuté - zabávať sa na tom, ako do niekoho pichám ihly!
No toto je už iný level. Učiť deti, ako ukrižovať toho, ktorý za nás zomrel a spasil celý svet... Kam sme sa to dostali? Zabávať sa na Bohu, na Jeho smrti. Toto je už bohorúhanie.
apredsasatoci
Ja nahováram môjho 9 ročného synovca, aby bil dievcence. Nech sa nebojí, dievča neprebije chlapca.
Veľmi silno sa na mňa pozrie a povie: Toto nikdy neurobím!
Z toho chlapca niečo bude. Pán Boh zaplať nie je tak skazený ako jeho teta.
Metod
Stále je veľa ľudí, čo sa boja kríža.....
dominikguzman
Aj tak ho stále križujeme svojimi hriechmi.
dominikguzman
Satanisti v hračkárskom priemysle, čomu sa diviť.
hajaj búvaj ovečky
Nechutné.
Hermenegild
Rúhanie do neba volajúce o strašný trest.