csk.news
102.1K

Súd si vypočul tajne nahraný rozhovor s Francisom

Tresk vo finančnom procese s Becciom: vo štvrtok popoludní bol na súde prehratý tajne nahratý telefonický rozhovor medzi Becciom a Francisom z 24. júla 2021. V tom čase - niekoľko dní pred začiatkom …More
Tresk vo finančnom procese s Becciom: vo štvrtok popoludní bol na súde prehratý tajne nahratý telefonický rozhovor medzi Becciom a Francisom z 24. júla 2021.
V tom čase - niekoľko dní pred začiatkom finančného procesu - sa Francis zotavoval z operácie čriev.
Becciu požiadal Františka, aby potvrdil, že schválil platbu za prepustenie unesenej sestry Glorie v Mali. Podľa prítomných právnikov František vyzeral zmätene a povedal, že si len matne spomína, a opakovane požiadal o písomný záznam žiadosti.
Záznam urobila tretia osoba v miestnosti, Becciov príbuzný. Vatikánske právo nestanovuje možnosť predvolať pápeža ako svedka na súdnom procese.
V septembri 2020 bol Becciu odvolaný zo svojho úradu a "zbavený kardinálskych práv" - nech už to znamená čokoľvek.
#newsOzhunvlsto
Glockner ...
Neomylnost se týká dogmatu.
apredsasatoci
To je tá neomylnost (svätosť) pápeža.
Samozrejme netreba si zabudnúť vygooglit manuál.😂
Trepifajksl
Papež je neomylný pouze za určitých okolností a nevztahuje se to na každý jeho úkon. Co je na tom tak těžkého na pochopení?
Mně to kolikrát připadá, že jste tady nesvéprávní. Pořád dokola tady jedete ty samé bludy, už tisíckrát vysvětlené a doložené. Z písma i tradice.
apredsasatoci
Trepifajksl A nesedí tí čo?
Trepifajksl
Mně sedí na papežské neomylnosti úplně všechno. Chápu přesně o co jde, na rozdíl od některých, co papouškují furt do kola nesmysly a pletou si dojmy s pojmy.
apredsasatoci
To povedz tým, čo neomylneho pápeža poslúchajú a nasledujú ho.
Trepifajksl
S čím máš problém? Že Pán Ježíš ustanovil někoho, kdo bude pást jeho stádo? Nebo s tím, že své církvi seslal Ducha svatého a slíbil, že s ní bude neustále a uvede ji do veškeré pravdy?
Nebuď aspoň tak hloupá a neposlouchej Dohnala, ale založ si vlastní církev, ať z toho něco máš, když už se ti nelíbí učení Pána ježíše Krista.
apredsasatoci
Kde niečo také tvrdím?
Prečo svoje myšlienky vkladaš do mojich úst?
Prečo Dohnal?
Si nabruseny?
Metod
Glockner, to je paradox, František je slobodomurár a neplatný pápež, platný je stále Benedikt XVI.
Glockner ...
nezákonný nemorální postup zednářú proti papežovi