30:11
johnfrax
499
Svedectvo vizionárky Márie Pavlovič.Mladifest 2015 Medžugorie. Marija Pavlovičová-Lunettiová sa narodila 1. apríla 1965. Pri prvom zjavení mala 16 rokov. Je dcérou Ivy a Filipa Pavlovičových. Má …More
Svedectvo vizionárky Márie Pavlovič.Mladifest 2015 Medžugorie.

Marija Pavlovičová-Lunettiová sa narodila 1. apríla 1965. Pri prvom zjavení mala 16 rokov. Je dcérou Ivy a Filipa Pavlovičových. Má dve vydaté sestry, staršiu Ružicu a Milku, a troch bratov, ktorí pracujú v Nemecku: Pera, Andriju a Anteho. Je sesternicou vizionára Jakova. 8. septembra 1993 sa vydala za Paola Lunettiho a odišla do Monzy pri Miláne. 14. júla 1994 sa jej narodil prvý syn Michele, 24. januára 1996 druhý syn Francesco Maria a 19. júla 1997 tretí syn Marco. V čase, keď videla prvý raz Matku Božiu, navštevovala školu pre kaderníčky v Mostare. Jej prostredníctvom dáva Matka Božia posolstvá pre farské spoločenstvo a svet. Do roku 1985 boli posolstvá každý týždeň vo štvrtok, od 25. januára 1987 sú mesačné, vždy 25. v mesiaci.

Jej poslušná, skromná a predsa rozhodná povaha, jej prirodzená zdržanlivosť, hlboká spiritualita, ktorá z nej vyžaruje, hlboko pôsobia na všetkých, čo sa s ňou stretnú. K pútnikom sa snaží tak správať, ako poradila Matka Božia vizionárom: „Správajte sa k pútnikom tak, ako sa ja správam k vám. Nikdy neunavujte. Nikoho nesklamte." Nabáda pútnikov k obráteniu a aby sa okrem modlitby postili dvakrát do týždňa o chlebe a vode, a to v stredu a v piatok. Ak to nie je možné zo zdravotných dôvodov, tak radí v týchto dňoch odrieknuť si buď fajčenie, alkohol, obľúbené jedlo alebo sledovanie televízie.

Matka Božia Mariju poverila, aby sa modlila najmä za duše v očistci.


medjugorje.sk/462-vizionry.html