12:27
Piotr2000
332.9K
SZCZECINEK - DWA OBLICZA: POLSKA i nowa, masonska-satanistyczna POLSKA Jakze wazne reminiscencje z listopada 2020 roku. KU OPAMIETANIU sie zagubionej Polsce. youtube.com/watch?v=lqVUo7xnm…More
SZCZECINEK - DWA OBLICZA: POLSKA i nowa, masonska-satanistyczna POLSKA
Jakze wazne reminiscencje z listopada 2020 roku.

KU OPAMIETANIU sie zagubionej Polsce.
youtube.com/watch?v=lqVUo7xnmIo
JEZUS i MARYJA
Jota-jotka
youtu.be/XvgtOYIbLD4

Dopomóż, Boże nam
Piotr2000
Piekne... Tak. Nie wolno nam, dac sobie wydrzec ze serca i pamieci, Boga i Ojczyzny.
piotr2019
DOKAD IDZIESZ POLSKO /piosenka "Ich Troje"/:
youtube.com/watch?v=lPUn3FfFOcc
piotr2019
ktoz jak Bog1
RODZICE DZIECI NIENOSZACYCH MASEK PRZED SADEM:
Sąd w Złotowie w regionie Krajny zbada sprawę rodziców oskarżonych o demoralizację dzieci”. 9-letni uczniowie za przyzwoleniem swoich rodziców nie nosili w szkole maseczek.
Sytuacja miała miejsce we wsi Krajenka w Wielkopolsce. W piśmie czytamy, że uczniowie bez maseczek „stwarzali zagrożenie w stosunku do innych uczniów i personelu placówk…More
RODZICE DZIECI NIENOSZACYCH MASEK PRZED SADEM:
Sąd w Złotowie w regionie Krajny zbada sprawę rodziców oskarżonych o demoralizację dzieci”. 9-letni uczniowie za przyzwoleniem swoich rodziców nie nosili w szkole maseczek.
Sytuacja miała miejsce we wsi Krajenka w Wielkopolsce. W piśmie czytamy, że uczniowie bez maseczek „stwarzali zagrożenie w stosunku do innych uczniów i personelu placówki zakażeniem wirusem sarscovid 19” (pisownia oryginalna).
Dzieci, które nie nosiły masek były szykanowane w szkole przez innych uczniów. – Mój syn był zamykany w klasie na przerwie, mówiono do niego „ty mały covidzie” – twierdzi matka jednego z uczniów w rozmowie z WP Kobieta.
Mimo to rodzice nie zgadzali się, by ich dzieciom narzucać obowiązek zasłaniania ust i nosa. – Nie chcę, żeby córka nosiła maseczkę, bo domagam się swoich praw, które zapewnia mi konstytucja. Mówię o prawie wolności wyboru i oddychania przekonuje mama uczennicy, wobec której wszczęto postępowanie.
Rodzice dzieci, które odmawiały noszenia masek, zostali oskarżeni o demoralizację. Czują się pokrzywdzeni.
– Wicedyrektor nie przyjęła tego oświadczenia do wiadomości, tylko cały czas mówiła o wytycznych MEN i GIS. Dodawała, że dzieci są zobligowane do przestrzegania regulaminu szkolnego, choć tłumaczyłam, że nad regulaminem szkolnym są wyższe akty prawne, przede wszystkim Konstytucja. Jednak cały czas upierała się przy swoim i ostatecznie przy wyjściu powiedziała: „niech sąd rozstrzygnie, kto ma rację” – relacjonuje mama 9-latka.
– Dla mnie pismo było totalnym zaskoczeniem, szczególnie z takim zarzutem – przyznaje mama drugiej uczennicy. – Zarzut demoralizacji z definicji jest poważny i nie uważam, żeby dotyczył naszych dzieci – dodaje.
Dyrektor szkoły, Andrzej Pietrzak, twierdzi, że to nie z ramienia podstawówki w Krajence pismo trafiło do sądu.
– Nauczyciele zgłaszali, że dwoje uczniów nie nosi maseczek. Wysłałem pisma do ich rodziców z prośbą, aby zastosowali się do tego obowiązku. To nie przyniosło jednak rezultatu. Gdy nauczyciele napisali do mnie po raz drugi w tej samej sprawie, zawiadomiłem policję, prosząc o pomoc w wyegzekwowaniu obowiązku. Na tym skończyła się moja rola. My, jako szkoła, nie składaliśmy zawiadomienia do sądu rodzinnego – powiedział.
Jego słowa potwierdzają policjanci. – To standardowa procedura, ponieważ mamy do czynienia z małoletnimi, za których odpowiadają rodzice. Dzieci nie zostały przesłuchane na komisariacie, by nie generować niepotrzebnego stresu. Teraz sąd rodzinny będzie rozpatrywał, czy faktycznie doszło w tym przypadku do demoralizacji – twierdzi mł. asp. Sławomir Świątkowski z komisariatu policji w Krajence.
Cała sprawa może stworzyć niebezpieczny precedens. Jeśli rodziców uzna się winnych demoralizacji własnych dzieci, to będzie to ostrzeżenie dla innych rodziców, że ws. pandemii nie mogą dzieciom przekazywać własnych poglądów, tylko muszą uczyć je posłuszeństwa aparatowi władzy.
Źródło: Wirtualna Polska
DARCO
Dzielna i mądra dziewczyna tylko to stado baranów nie było w stanie pojąć o co jej chodzi.
mirekk_m
BÓG - HONOR - OJCZYZNA wspaniała postawa DZIĘKUJEMY !!!!!!
Piotr2000
AGNIESZKO ! Tak TRZYMAJ !
Bog niech bedzie z Toba !
POLSKA2020
Dzielna Polka ! Oby dobry Bog wzbudzil wiecej takich w moim narodzie.
BOG - HONOR - OJCZYZNA !
V.R.S.
Groteskowy przykład jak można ludzi napuścić na siebie. A wspomniane na filmie #NWO zaciera tylko ręce.
POLSKA2020
Rodacy ! Przekazujcie/przesylajcie to WIDEO, z bohaterska, kochajaca Boga i Ojczyzna AGNIESZKĄ dalej, na facebooku, na twitterze, na linkedin, na Whatsup-ie, na Signal ... i na innych portalach... Bog daje Polsce swoje zmilowanie.
piotr2019
AGNIESZKA JOANNA !
Bogu niech beda dzieki za takie kochane polskie dzieciaki !
Arek Rubin
Chylę głowę. Dlaczego taka osamotniona w walce, kto pomoże?
V.R.S.
A kto jej miał pomóc? Ewangelista Mateusz z głównym rabinem Poznania mieli jej podać maseczkę z drugiej strony? Osamotniona bo większość Poliniaków kupuje podawaną im fałszywą alternatywę i jest im z tym dobrze.
jac05
Ta kobieta pokazuje nam, że można dać odpór szatańskim akcjom ale nasi duchowi przywódcy wyznający wiarę w największego świętego - święty spokój, oni odradzają obronę wiary, Polski na ulicy. Czy oni zapomnieli, że komuna odeszła ? No tak, ona nie odeszła. Trwa ale w innej formie i wolą nie zadzierać, siedzieć cicho w swoich wygodnych pałacach, rezydencjach, zajadać się wykwintnymi potrawami... …More
Ta kobieta pokazuje nam, że można dać odpór szatańskim akcjom ale nasi duchowi przywódcy wyznający wiarę w największego świętego - święty spokój, oni odradzają obronę wiary, Polski na ulicy. Czy oni zapomnieli, że komuna odeszła ? No tak, ona nie odeszła. Trwa ale w innej formie i wolą nie zadzierać, siedzieć cicho w swoich wygodnych pałacach, rezydencjach, zajadać się wykwintnymi potrawami... Panie Jezu przyjdź !
Jota-jotka
,,Ta kobieta pokazuje nam, że można dać odpór szatańskim akcjom ale,,

Mylisz się ,jeśli będziesz liczył tylko na swoje siły nie dasz rady .

(a duchowni nie są od akcji ulicznych to tylko przykład którym.posluzyles się)

Wszystko pochodzi od Dobrego Boga nawet władza ,która skazuje na śmierć .Tak mówił Pan Jezus.
,,Nie miałbyś żadnej władzy nade MNĄ gdyby ci jej nie dano z góry,,
jac05
Tak jak napisałem. Gdyby tej kobiety nie wspierał odwagą Jezus, pogoniliby ją ci lewacy. Bez Jezusa nie dałaby rady. Pozdrawiam
Jota-jotka
Oj tak jac505

Znacznie łatwiej jest siedzieć przed komputerem i komentować.
Chociaż też żeby mieć inne zdanie trzeba mieć nie lada odwagi .
Boża Opatrzność czuwa
słońce wschodzi nad dobrymi niedobrymi .
Trzeba modlitwy o światło wyborów dla każdego ,by zwyciężało DOBRO.
jac05
Gdyby nie pomoc Jezusa, oni by ją zakrzyczeli, zabrali flagę, znieważyliby. Może tylko w dużych miastach jest wściekła, lewacka młodzież, a w małych miastach nie ma tak agresywnych młodych ludzi. Panie Jezu przyjdź !
Jota-jotka
Tak NIECH NAS PAN BÓG
P R O W A D Z I
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Podziwiam odwagę i wiarę tej młodej Polki. Chętnie bym się do niej dołączyła i wspomagała ją modlitwą Różańcową. Widać, że jest prowadzona przez Boga i ma Bożą Opiekę. Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam!

Przerażający jest stan duszy i umysłu polskiej młodzieży, zmanipulowanej przez szkołę i media. Jezu, Maryjo, Józefie Święty, kochamy Was ratujcie tę naszą polską młodzież zniewoloną przez …More
Podziwiam odwagę i wiarę tej młodej Polki. Chętnie bym się do niej dołączyła i wspomagała ją modlitwą Różańcową. Widać, że jest prowadzona przez Boga i ma Bożą Opiekę. Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam!

Przerażający jest stan duszy i umysłu polskiej młodzieży, zmanipulowanej przez szkołę i media. Jezu, Maryjo, Józefie Święty, kochamy Was ratujcie tę naszą polską młodzież zniewoloną przez złego ducha. Prosimy dla nich o Bojaźń i Mądrość Bożą i Prowadzenie przez Ducha Świętego.
ktoz jak Bog1
Czy ktos wie, jakie jest imie tej dzielnej POLKI !