Clicks653
csk.news

Kardinál Müller Naznačuje, Že Františkovej Protiomšovej Križiackej Výprave Chýba „Obozretnosť a Úcta“

Rezignácia Mníchovského Kardinála Marxa ukazuje, že Nemecká Synodálna Cesta vedená ako „politický podnik“ zlyhala, uviedol Kardinál Gerhard Müller pre LaNuovaBq.it (4. Jún).

Nemecká synoda sa pre neho vzpiera božskému zákonu a „Marx je za to zodpovedný.“ Müller zdôrazňuje, že Marx, Františkov „priateľ“, chce na Františka delegovať úlohu riešenia Nemeckých problémov.

Plán Nemeckých biskupov je podľa Müllera nie vytvárať schizmu - ktorú by neboli schopní zrealizovať, nakoľko ich jedinou mocenskou základňou sú médiá oligarchov - ale stať sa vodcami vo Františkovej Cirkvi. Müller si myslí, že je „stále veľa“ Nemeckých Katolíkov, ktorí sú „rozhorčení“ z Antikatolíckych biskupov.

V súvislosti s Covid-19 kardinál povedal, že bolo chybou umožniť štátu diktovať, ako nakladať so sviatosťami, a že štát je „autoritou, ktorá sa stala autoritárskou“.

Pokiaľ ide o hroziace odstúpenie od Summorum Pontificum, Müller uviedol, že „človek teraz nemôže konať s autoritárstvom tak, že zakáže [Omšu]; vyžaduje to obozretnosť a úctu.“ Müller podceňuje veľkú obnovu, ktorá smeruje k Rímskemu Obradu ako k „trend“, ktorý bol uzmierený Benediktom XVI.

#newsDqvvbdilqc