magdach
373.3K

Zjevení Panny Marie o čipech a GMO: Poslední čistá úroda bude letos!

Zjevení Panny Marie o čipech a GMO: Poslední čistá úroda bude letos! Zjevení Panny Marie dnes, 29. května 2016, kolem 7 hodiny ranní: „Mé děti, …
Martina Bohumila Lutherová
5 Způsobů, jak předcházet úzkostem a depresím, pokud jste Empat
Petro zde v tomto článku se píše, že jsi to ty při provozování oné
magie? Podoba je, ale co ty na to?
Pepík
Taky jsem ještě za celý svůj dlouhý život neviděl tak zlomyslného a prolhaného člověka. On nemá z ostudy jenom kabát, ale rovnou celý šatník.
Pepík
Vidíte sami, jak je zbytečné, že mu Hebel dá pod nos jeho vlastní kecy o kardinální hlouposti. Bude tu prudit, protože je to proradný prudič. Nemá ani svědomí, ani charakter, ani vychování. Nic, než naschvály, nic než výsměch a nadávky. Když k tomu připočtu sbírku komentářů, kde píše sprostě, tak ten člověk zaslouží jenom hluboké pohrdání. 🤮
One more comment from Pepík
Pepík
Jsou tady dva typy lidí. Jedni píší věci, které mají smysl a ti druzí, mezi které patří Miros, se nějak divně melou.
lubilko
toto je hlupost... P A N I K A a nic ine - tomuto neverim.
Monika G
Vilém, Hoki. Kdy se konečně přestanete mezi sebou stále napadat. Jestli jste si v minulosti hodně ublížili, je křesťanské na všechna příkoří zapomenout a vzájemně si odpustit. Vždyť milovat své bližní a odpouštět jeden druhému, je jeden z nejdůležitějších prvků křesťanské víry. " Odpusť nám naše viny, jakož i my odpouštíme našim viníkům...". Co si o nás věřících pomyslí nějaký ateista …More
Vilém, Hoki. Kdy se konečně přestanete mezi sebou stále napadat. Jestli jste si v minulosti hodně ublížili, je křesťanské na všechna příkoří zapomenout a vzájemně si odpustit. Vždyť milovat své bližní a odpouštět jeden druhému, je jeden z nejdůležitějších prvků křesťanské víry. " Odpusť nám naše viny, jakož i my odpouštíme našim viníkům...". Co si o nás věřících pomyslí nějaký ateista, když si to náhodou přečte. To bychom nebyli těm nevěřícím dobrým příkladem.
Pepík
Je to s ním zlé.
Pepík
Způsobil si to sám, protože je zlý. Otevřel se zlu a zlo ho požírá. Je to hloupé, když vidíš, jak někoho ničí démoni a ty mu nemůžeš nijak pomoci.
2 more comments from Pepík
Pepík
Čím si myslíš, že to je? Proč takhle blbne? 🤦
Pepík
Luboši, nezdá se ti, že je Mireček pořádně mimo, když se vyznává z kardinální hlouposti a obrovské chyby, že diskutoval pod vklady Magdach právě tady? 🤦 🤦 🤦
lienka70
Hebel, hebel, vieš napísať aj niečo užitočné, čo by obohatilo nášho ducha? Samozrejme, pokiaľ máš šajnu o čom píšem. Si tu len pr 😜 e zábavu... Kedy to konečne pochopíš?...
snakee
HLAVNĚ MÍT PEVNOU VÍRU, SEMENA A VODA JSOU NÁM K NIČEMU BEZ VÍRY
MAT.6
24Nikdo nemůže sloužit dvěma pánům. Neboť jednoho bude nenávidět a druhého milovat, k jednomu se přidá a druhým pohrdne. Nemůžete sloužit Bohu i majetku.
25Proto vám pravím: Nemějte starost o svůj život, co budete jíst, ani o tělo, co budete mít na sebe. Což není život víc než pokrm a tělo víc než oděv?
26Pohleďte na …More
HLAVNĚ MÍT PEVNOU VÍRU, SEMENA A VODA JSOU NÁM K NIČEMU BEZ VÍRY
MAT.6

24Nikdo nemůže sloužit dvěma pánům. Neboť jednoho bude nenávidět a druhého milovat, k jednomu se přidá a druhým pohrdne. Nemůžete sloužit Bohu i majetku.

25Proto vám pravím: Nemějte starost o svůj život, co budete jíst, ani o tělo, co budete mít na sebe. Což není život víc než pokrm a tělo víc než oděv?

26Pohleďte na nebeské ptactvo: neseje, nežne, nesklízí do stodol, a přece je váš nebeský Otec živí. Což vy nejste o mnoho cennější?

27Kdo z vás může o jedinou píď prodloužit svůj život, bude-li se znepokojovat?

28A o oděv proč si děláte starosti? Podívejte se na polní lilie, jak rostou: nepracují, nepředou –

29a pravím vám, že ani Šalomoun v celé své nádheře nebyl tak oděn jako jedna z nich.

30Jestliže tedy Bůh tak obléká polní trávu, která tu dnes je a zítra bude hozena do pece, neobleče tím spíše vás, malověrní?

31Nemějte tedy starost a neříkejte: Co budeme jíst? Co budeme pít? Co si budeme oblékat?

32Po tom všem se shánějí pohané. Váš nebeský Otec přece ví, že to všechno potřebujete.

33Hledejte především jeho království a spravedlnost, a všechno ostatní vám bude přidáno.

34Nedělejte si tedy starost o zítřek; zítřek bude mít své starosti. Každý den má dost vlastního trápení
Libor Halik
Paní Petru Bostlovou (magdach) osobně neznám. Nevím jaká je, nevím zda k ní mluví, či nemluví Panna Marie. Avšak blíží-li se 3. světová válka a bude-li v příštím roce, tak bude současně i hlad. Čili není hloupé mít zásoby zdravých semen, trvanlivého jídla apod. Jen nevíme, kde i se zásobami jídla člověk stejně nepřežije např. díky rozbombardování měst, nedostatku pitné vody tam apod …More
Paní Petru Bostlovou (magdach) osobně neznám. Nevím jaká je, nevím zda k ní mluví, či nemluví Panna Marie. Avšak blíží-li se 3. světová válka a bude-li v příštím roce, tak bude současně i hlad. Čili není hloupé mít zásoby zdravých semen, trvanlivého jídla apod. Jen nevíme, kde i se zásobami jídla člověk stejně nepřežije např. díky rozbombardování měst, nedostatku pitné vody tam apod.
Pepík
Nech toho, Mirečku. Na to ti už nikdo neskočí.
niedopytalski
Panové, vy máte starosti.
Raději bych tady četl komentáře k textu .
Koho zajímají vaše osobní spory?
Pepík
To je teda specializace.
Pepík
Dobře mu Ostrik vymyslel přezdívku.
3 more comments from Pepík
Pepík
Problém je v tom, že niedopytalski je také tvůj nick, schizofreniku.
Pepík
Třeba si myslí, že tím nejlepším Božím darem pro něho je peklo. Zatím tedy dělá všechno proto, aby se tam dostal.
Pepík
Ten člověk musí být výjimečně umanutý. Tolikrát si zde už natloukl, tolikrát ztratil nad sebou kontrolu a žádal o vymazání registrace, tolikrát se znovu zaregistroval, že je to evidentně za hranicí normality. Tak se chovají psychopaté a schizofrenici.