Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks387

SME V ZAVŔŠENÍ FATIMSKÉHO TAJOMSTVA.

Carbonia 07.08.2019

Na tomto vrchu,čoskoro zažiari veľké svetlo,Pán Ježiš Kristus príde,aby naň položil svoju ruku.

Buďte pozorné deti,bitka práve prebieha.Nestrácajte sa vo veciach tohoto sveta,ale príjmite Ježiša do vášho srdca a sprevádzajte ho v tomto diele vám danom,na vyplnenie plánu spásy na zemi.

Deti moje,Vesmír očakáva Božie deti.Archanjeli,Anjeli a Svätí,žehnajú toto miesto a nedočkavo očakávajú svojich vlastných bratov,tých,ktorých zanechali na Zemi a tých,čo zanechali Nebo,aby prišli na Zem medzi vás.
Deti moje,čas sa zavŕšil,opäť vám to opakujem ja som tu mezdi vami.Aj keď vy ma ešte nevidíte,pritískam si vás na svoje nepoškvrnené srdce a prosím vás,aby ste necúvli.Boží plán sa završuje,nebudete mať čas,aby ste pochopili všetko,čo sa okolo vás deje.

Nebo sa otvorí z nenazdania a krik Otca bude počuť nie len na Zemi,ale v celom Vesmíre....a bude to krik spásy,krik záchrany,krik Božieho víťazstva,pretože príde zničiť všetko,čo k nemu nepatrí.

Duchovne sa pripravte,neustále sa modlite,často duchovne prijímajte,deti moje.Deti moje,zavolala som si vás k sebe v tomto čase.V rôznych kútoch tohto sveta som kričala pravdu,ale nič sa nezmenilo.Vy nechcete počúvať hlas Boha.Mnoho z vás sa mi vysmieva,nasledujete veci tohoto sveta,bez toho,aby ste porozmýšľali o tom,čo by sa z nenazdania mohlo prihodiť vo vašom živote,ak sa včas neobrátite.

Detičky...stratíte život!!!

Nebo sa už chystá zostúpiť!

Jeho légie sú pripravené,bude sa otvorene biť,pred očami všetkých.Dopredu!Celý Vesmír bude ohlasovať Božie víťazstvo a spievať Glória,Kráľovi Kráľov.
Duchovne sa pripravte,aby ste boli rozpoznaný,ako Božie deti.Pozorne počúvajte Božie Slovo,zachovávajte Božie prikázania a nedočkavo čakajte na vaše zavolanie,...

BOH vás zavolá po mene!


Žehnám vás v mene Otca i Syna i Ducha Svätého
Deti moje,som po vašom boku a vediem vás v tomto sv.Ruženci.Kladiem Moje ruky na vaše ruky,až kým sa každá vec nezavŕši,tak ako má.

Nech je pochválený Ježiš Kristus!Nech je ustavične chválený!