Clicks62
lv.news

Vīnes kardināls svin geju ideoloģiju Dieva katedrālē

Kardināls Kristofs Šonborns (72) 1. decembrī atzīmējis "Pasaules AIDS dienu" Vīnes katedrālē ar liturģisko ceremoniju. Pasākumu līdzfinansēja bēdīgi slavenais homoseksuālis Gerijs Keslers, Vīnes geju pasākuma "Life Ball" organizētājs; pasākums ir viens no lielākajiem Eiropā. Keslers un Šonborns regulāri tiekas privātās vakariņās.

Šonborns sveicis Kesleru pie ieejas katedrālē. Viņa atklāšanas vārdos viņš atkārtoti uzņēma Kesleru un "visus tos, kas uzņemas atbildību par "Life Ball"". Lūgšanā par cilvēkiem, kas miruši no AIDS, Šonborns izteicies, ka kādu dienu "katrs" no viņiem atradīs Dievā patvērumu, jo mirušie "nav pazuduši uz visiem laikiem".

Viņu ticīgās lūgšanas laikā transseksuālis Tomass Ņūvērts, kurš sauc sevi par Končitu Vurstu, izteicis nožēlu par "savā identitātē atšķirīgu cilvēku vajāšanu". Pēc tam viņš uzaicinājis klausītājus nākt un kvēpināt vīraku savu personīgo nodomu vārdā.

Savā noslēguma vārdos katedrā Keslers teicis, ka nav svarīgi, kas mums patīk un kam mēs ticam. Šonborns pateicies Kesleram par viņa vārdiem.

#newsRewsvfxdqa