Clicks465
TerezaK
1

Serafín Samuel

20. listopadu v 20:12 -
Jak jsem prorokoval: dané video mluví za vše!!! (viz obrázky, zřejmě ze zemětřesení před 500 lety?..-pozn.překladatele)
TEKTONICKÁ BOMBA:
ZEMĚTŘESENÍ SE DĚJE NA JAMAJCE A NA KARIBSKÝCH OSTROVECH, JAK JSME MLUVILI, PAK SE VYTVOŘÍ NOVÁ BOUŘE U POBŘEŽÍ KUBY, ABY PŘINESLA NASYCENÍ JAMAJKY, ALE PŘEDTÍM, NEŽ TO VŠECHNO BUDE DOKONČENO, PŘIJDE KONEČNÝ ÚDER...
Trinidad a Tobago budou svědky stejného rozsahu bouře, jakou jsme před několika dny ukázali občanům. není to bouře, ani tropická vlna, ani ITCZ= (inter tropical convention zone lol), je to PŘEDVÍDATELNÁ atmosférická tsunami...
MENŠÍ ZEMĚTŘESENÍ POKRAČUJE VŠUDE DOKUD NEBUDE DOKONČEN KONEČNÝ PROCES NASYCENÍ PO KTERÉM SE OBJEVÍ VELKÁ ZEMĚTŘESENÍ NA RŮZNÝCH MÍSTECH VE VĚTŠÍCH MĚLKÝCH MAGNITUDÁCH AŽ BUDE ZAROVNÁNÍ NA MÍSTĚ MEGA TSUNAMI A MEGA ZEMĚTŘESENÍ SE OBJEVÍR PO CELÉM SVĚTĚ!!!!
TSUNAMI SE OBJEVÍ JAKO ZLODĚJ V NOCI...
v některých zemích se noc stane dnem a den nocí, aby se vyrovnaly s ASCENZICÍ SVATÉHO KOČÁRU:
Poznámka: Všechny deště,atmosférické tsunami a řeky, supertajfuny, které Filipíny a další části světa obdrží, nebudou k doplnění hladin nádrží, je to pouze za účelem nasycení, aby se naplnilo božské slovo/proroctví NAŠEHO ABBA YAHUWAH EL ELYON-ELOHIM VŠEOBECNÉHO STVOŘITELE Dané archandělu Samuelovi, jejich svatému božskému poslu:
Plány na konec světa ano Trinidad&Tobago, Karibik, Svatý Vincenc&Grenadiny, Panama, Venezuela, Filipíny, Indonésie, Evropa, Jižní Afrika Keňa, Francie, Německo, Řecko, Kanada a většina zemí na Zemi= (některé můžete vyjmenovat níže v komentářích): pod velmi vážným SMRTÍ!!!!
Ačkoli tam jsou záplavy, zničení úrody, sesuvy půdy atd...
Proces LIKVIDACE začal ve Východní Jávě, Indonésii, Norsku atd., jak jsem vám, lidem Atlantidy, božsky prorokoval...