Clicks483
Orędzia

28 grudnia 2020, ok. 11.30 Łaskawe Dzieciątko Jezus kropi nas Swoją Najdroższą Krwią i błogosławi nas.

Widzę Dzieciątko Jezus w postaci z Pragi z dużą złotą koroną, ciemnymi kręconymi włosami i niebieskimi oczami. Nosi piękną szatę Jego Najdroższej Krwi. Najdroższa Krew żyje w Jego szacie. Jest to płaszcz Jego Najdroższej Krwi, bogato haftowany złotymi kwiatami lilii. Dwóch aniołów w prostych, promiennych, białych szatach rozpostarło Jego płaszcz.

Teraz widzę Pana w ogrodzie lilii, tak jak wcześniej. Ogród liliowy otoczony jest złotym płotem. Wokół niego kwitną białe i krwistoczerwone kwiaty lilii. W dłoni trzyma berło po prawej stronie i trzy kwiaty lilii po lewej. Wszystkie trzy kwiaty lilii w Jego lewej dłoni są krwistoczerwone.

Błogosławi mnie: „W imię Ojca, Syna - to znaczy Ja - wskazuje na swoje serce - i Ducha Świętego. Amen.

Wszystkim ludziom okażę łaskę mojej przyjemności. Ja jestem Panem. Wielu mnie gardzi. Nie rozpoznają mnie jako dziecka. Spójrz na wiele dzieci, które straciły życie ze względu na Mnie. Dzisiaj jest święto tych maluczkich, którzy oddali mi już całe swoje życie. Zginęli niewinni i niewinni; bo ci - podnosi rękę z krwistoczerwonymi liliami - zostali zamordowani.

Nienarodzone też umarły niewinnie. Czy naprawdę nie słyszysz ich wezwań? Czy duch Heroda zaciemnił ludzkie serca tak bardzo, że dzieciobójstwo trwa nadal? Źródłem tych złowrogich czynów jest szatan. Jest przeciwko życiu ludzi, ponieważ tak bardzo cię kocham. Dzięki mnie możesz pokonać jego zawiść i niegodziwość. Zostań głosem nienarodzonych.

Podobnie jak w dzisiejszym Betlejem, są zdani na łaskę woli człowieka. Czy to nie duch Heroda szaleje wśród ludzi w waszych czasach? Pokonaj tego ducha Moją Miłością. To łatwe. Daję ludziom łaskę mojej przyjemności, szczególnie w tym czasie.

Uświęćcie się przez moje sakramenty, które powierzyłem moim kapłanom. Powierzyłem im złoto nieba, skarb Ojca Przedwiecznego. Czy to nie ja sam przychodzę do was przez księży? Co poświęciłem, poświęciłem na wieki. Więc taka jest moja wola. Moja wola obowiązuje w wieczności, ponieważ wieczny ojciec jest również wieczny.

Nie wiesz tego w swojej grzeszności. Kiedy jednak zwrócisz się do Mnie i do mojej Najświętszej Matki, miłość do nieba jest ci dana i daje ci wyobrażenie, jak wielki i chwalebny ojciec w niebie cię kocha, jak bardzo cię kocham i jak bardzo kocha cię moja najświętsza matka. Miłość Ojca Przedwiecznego, Mojego Ojca w Niebie, z którym jestem jednym, poprowadzi was przez ten czas.

Przyszedłem do was dzisiaj, aby rozpalić wasze serca. Duch Święty będzie ponownie rozpalał w was ten płomień mojej miłości, kiedy będziecie się modlić i żyć w sakramentach ”.

Manuela: Widzę trzy kosze z literami w ogrodzie lilii. Widzę czerwoną kopertę, jedną białą z napisem - nie wiem, czy to naklejka, czy pomalowana - i niebieską kopertę, potem drugą szarą. A ktoś ma zdjęcie zmarłej osoby, nie widzę, czy to mężczyzna, czy kobieta - wybrana dla Dzieciątka Jezus. Widzę też zdjęcie rodziny w ogrodzie liliowym u stóp Jezusa.

„Popatrz, zajmę się tym” - mówi miłość Dzieciątka Jezus. „Powiedz im, aby pozostali lojalni i uświęcili swoje dusze. Zeitgeist spróbuje ich, Moja miłość ich uświęci, tak że znajdą odpocznienie w Moim Najświętszym Sercu. Duch waszych czasów jest duchem Heroda. Nie zapominajcie o tym i czytajcie zgodnie z pismami tego, co o nim napisano. Nie zapominajcie, że przez słowa Pisma Duch Święty porusza wasze serca.

Manuela: Przyciska do serca swoje złote berło. A łaskawe Dzieciątko Jezus kropi nas Swoją Najdroższą Krwią i błogosławi nas. Potem patrzy czule w Moje oczy i żegna się.

Miłosierne Dzieciątko Jezus: „Adieu! Do zobaczenia podczas następnego czuwania modlitewnego w Święto Trzech Króli!”

Komentarz od Manueli: Wszystkie osoby z kopert, zgłoszone zdjęcie rodzinne, z wyjątkiem zdjęcia zmarłego. Były one przechowywane z ludźmi w domu i nie można ich było wcześniej zobaczyć. Najbardziej niezawodna sieć modlitwy powstaje dzięki łasce Dzieciątka Jezus. Dzięki Jego łasce mogłam dokładnie przyjrzeć się wspomnianym kopertom w Jego ogrodzie lilii.