Wieczne Odpoczywanie Amen
177

Milczenie na temat aborcji jest strasznym znakiem duchowego i moralnego odstępstwa tej części Hierarchii, która neguje swoją misję, ponieważ zaparła się Chrystusa.
Edward7
ChurchMilitant . Mennica Państwowa Watykanu wyemitowała w poniedziałek srebrną monetę 10 euro przedstawiającą „Matkę Ziemię” - obraz zaprojektowany na Światowy Dzień Ziemi przez rzeźbiarza i grawera z Bergamo Luigiego Oldaniego.
Podczas gdy Kronika Numizmatyczna [ tutaj ] zinterpretowała ikonę jako Matkę Ziemię , Watykan przedstawił ją jako „ matkę niosącą Ziemię, której jesteśmy winni …More
ChurchMilitant . Mennica Państwowa Watykanu wyemitowała w poniedziałek srebrną monetę 10 euro przedstawiającą „Matkę Ziemię” - obraz zaprojektowany na Światowy Dzień Ziemi przez rzeźbiarza i grawera z Bergamo Luigiego Oldaniego.
Podczas gdy Kronika Numizmatyczna [ tutaj ] zinterpretowała ikonę jako Matkę Ziemię , Watykan przedstawił ją jako „ matkę niosącą Ziemię, której jesteśmy winni troskę i miłość, jakby była córką ”. W publikacji napisano, że moneta symbolizuje urodzajność ziemi „z długimi kłosami pszenicy” przeplataną warkoczykami matki i przywołuje „ odniesienie między przeszłością a przyszłością, która staje się ponadczasowa, a więc wieczna ” i podkreśla znaczenie zagadnienia, spójne z naciskiem obecnego pontyfikatu na "zobowiązanie do troski o planetę" z perspektywy "projektu, któremu Kościół zamierza wesprzeć, dzieła wspaniałego i złożonego: promowania działań międzynarodowych, aby zagwarantować wszystkim „przyszłość, żywność, której potrzebujemy - zarówno pod względem ilości, jak i jakości. - tak, aby postępowi gospodarczemu towarzyszył rozwój społeczny, bez którego nie ma prawdziwego postępu. ”Wciąż zadziwia, jak upieramy się przy mówieniu o potrzebach materialnych, których harmonijne i owocne zarządzanie może wynikać tylko z wierności projektowi Ojca, objawiony w Synu wcielonym, który za nas umarł i zmartwychwstał i jest obecny aż do końca czasów w swoim Kościele; ale nigdy o Nim nie wspominając ...

Church Militant , relacjonuje wypowiedzi angielskiego redaktora Nicka Donnelly'ego, krytycznego wobec Watykanu za podjęcie tematu Pachamamy, pomimo oburzenia katolików na Synodzie Amazońskim w 2019 r. [ Patrz ]: „W pierwszą rocznicę kultu demoniczny Pachamama, Watykan wypuszcza monetę, która wyraźnie honoruje bożka „ Matki Ziemi ”! ”. On dodał:

„To jest świętokradcza prowokacja przeciwko Bogu. W Biblii jest jasne, że kult natury ucieleśnionej w bożkach kobiet jest odrażający dla świętości Boga”, podkreślając: „kategoryczne odrzucenie Pisma Świętego w celu antropomorfizacji lub ubóstwa ziemi, zwłaszcza w kontekście starożytnego bliskowschodniego kultu bóstwa płodności Baala.

To uhonorowanie Pachamamy w październiku - miesiącu, w którym katolicy na całym świecie poświęcają szczególną cześć Najświętszemu Różańcowi - jest obrazą Najświętszej Maryi Panny. Pokuta, pokuta, pokuta! "

Bergoglio bronił posługiwania się idolem Pachamama w swojej adhortacji apostolskiej Querida Amazonia , wyjaśniając, że „Nie spieszymy się, aby zakwalifikować jako przesąd lub pogaństwo niektóre wyrażenia religijne, które powstają spontanicznie w życiu ludzi. Musimy raczej wiedzieć, jak rozpoznać pszenicę, która rośnie w pośród chwastów, ponieważ „w pobożności ludowej można uchwycić sposób, w jaki otrzymana wiara wciela się w kulturę i jest nadal przekazywana”. Stwierdził: „W jakiś sposób można otrzymać miejscowy symbol, niekoniecznie określając go jako bałwochwalczy”, podkreślając, że „mit pełen duchowego znaczenia może być ceniony i nie zawsze jest uważany za pogański błąd”.

Adoracja Pachamamy w Ogrodach Watykańskich (tutaj 4 października 2019 r.), Z pokłonami poprzedzonymi błogosławieństwem papieskim (a następnie przyjęciem w Bazylice św. położyć kres tym obrzydliwościom) składano ofiary z ludzi i orgiastyczne obrzędy, jest to bałwochwalczy akt za aprobatą Papieża, z jego obecnością na całej ceremonii i jego aktywnym udziałem , z błogosławieństwem . Formalne naruszenie pierwszego przykazania ( nie będziesz miał innego Boga oprócz mnie ). Wyraźne zaprzeczenie monoteizmu, boskiej monotriady. Niestety, bałwochwalcze wydarzenia synodalne, będące przedmiotem powtarzających się potępień [ patrz ], nie tylko pozostawiły swój ślad (znacznie poważniejszy ze względu na swoje nadprzyrodzone skutki, niż się wydaje na pierwszy rzut oka), ale po nim nastąpiły dalsze przykłady bluźnierczego piętna [ tutaj - tutaj ], a także od palących zniewag wobec Matki Bożej i naszej [ tutaj - tutaj ].

Nie jest to już tylko kwestia dwuznacznych słów i czynów, z którymi myśleliśmy, że możemy sobie poradzić, potępiając i ostrzegając, nawet jeśli zawsze pozostawaliśmy niesłyszani; ale Synod Amazoński, z jego aneksami i powiązaniami, dał początek tsunami pogańskiego, a zatem diabelskiego błota. Bałwochwalstwo jest otwarcie zawarte w celach ... I nie zapominajmy o dalszym spustoszeniu La Catholica spowodowanym Deklaracją z Abu Zabi i konsekwencjach [ tutaj ], utrwalonych przez liczne inicjatywy i konferencje, zakorzeniają się w coraz większym stopniu Urbi et Orbi. od Stolicy Piotrowej i szybko odbierane przez bardziej postępowe diecezje. - Maria Guarini