Clicks723

PRO ZRÁDNOU ČESKOU BISKUPSKOU KONFERENCI-POHLEĎTE NA SVÉ PLODY.

Sláva slovanům! (Wowa RusAk) / České
V tomto vide jsou velmi pěkně vysloveny kardinální cnosti. Hrůza však je že autoři videa se opírají o staré sochy démonů.
To k ničemu nevede. Na jednom vebu který se ohání také V.V:Pjakinem /měla jsem zde o něho krátké video,kde vyznává
víru v Boha a oběť Kristovu za odpuštění hříchů/. Praví SLované jsou živi Božím Slovem ne samospasitelností pomocí
víry v démony /sochy/.
Přikládám koment. z jednoho webu, kde se lidé v komentářích radí jak zlikvidovat, zneplatnit svůj křest.

Pane Ježíši Kriste Synu Boží smiluj se na svým světem. Nad odpadem křesťanů, vlivem vlků v rouše ovčím,
vlivem penězochtivosti/restituce/ hierarchů, hříchů sodomie, pedofilie,kradení dětí ect.Nehlásání Pravdy.

Komentáře z jistého vebu:
Dobry den,
jsem vase pravidelna ctenarka, a dlouho se zajimam o vse alternativni. Zajimave je, ze mi do zivota chodi zajimavi lide, jako bylinkari, lide, kteri maji schopnost videt aury, lide zabyvajici se kvantovou fyzikou, a vse to do sebe zacina zapadat. Nedavno mi bylo jen tak mimochodem sdeleno, ze jsem byvala v milulem zivote lecitelka, ktera kdovi proc si silne zabila emocni stranku, a pretrvavam vice v te materialisticke. Vnitrne jsem verici clovek a jsem i pokrtena. Ja sama jsem v dobre vire nechala pokrtit sve prvni dite, ale na pokrteni druheho nejak nebyly penize a cas. Rozhodne nejsem z tech, co chodi do kostela, ale sem tam si prectu neco z Bible, a snazim se detem rikat, co si o tom myslim ja, a ze viru musi mit kazdy v sobe, a nespravi to chozenim do kostela. Vzdyt jak se pise, Buh nikdy nechtel stavbu nejakych okazalych statku, chtel at se lide posti na kopci a posvatnych mistech, ne okazalych chramech. Ale pokud se tyka krtu, tak muj nazor byl ten, ze to je nutne zlo aby me deti nebyly uvrzeny do vecneho pekla. Ale ted to vypada, ze jsem se vlastne peklu odevzdala prave svym krtem a krtem sveho syna. Prosim nebombardujte mne, snazim se vse pochopit, a udelat si na to svuj nazor. Jaky mate na to nazor vy? Protoze Buh je jen jeden, a tolik nabozenstvi si to vyklada po svem prave kvuli kontrole nad vsemi lidmi.
Odpovědět

tomáš marný 15.5.2020 v 20:50
Milá ilona,
křtem vypálené třetí oko se dá opět napravit, má to aluška na svých stránkách dokonale popsané…..
tm
Odpovědět

Ilona 15.5.2020 v 21:36
Mily Tomasi,
dekuji moc, uz jsem skoukla. A rozhodne budu trenovat. Zajimave na tom je, ze mam skvelou intuici, a miluji fialovou barvu, mam doma dokonce i fialove kameny, a cela ma loznice je do fialova. Tak mi zase neco zapadlo vice uz mne to kopnout nemohlo
Odpovědět

Jana 16.5.2020 v 00:28
Budete tak laskavá a dáte sem odkaz kde najdu to napraveni způsobené křtem??? Děkuji mockrát…

svalovidoslava 16.5.2020 v 01:01
Zrušení křtu – odblokování jsme doma dělali křišťálem. Změnu jsem ihned zaznamenala, byl to velký rozdíl v proudění energie. Proceduru můžu jen doporučit.

Iva 15.5.2020 v 21:46
Milá Ilono,
protože jste syna nechala pokřtít v režii nikoliv Boha, nýbrž římsko-katolické církve, což je zločinecká organizace sloužící k zotročování lidstva a k jeho manipulaci již stovky a stovky let, neochránila jste ho, nýbrž jste ho vystavila nechutnému rituálu Temné strany. Je dobře, že se probíráte, rituál je nutno zrušit (jak píše pan TM) a přestat věřit lžím ŘK církve – Boha, Univerzum, Vyšší moc … má každý sám v sobě, není nutné hledat prostředníky a vykladače, tím dáváte souhlas se svou manipulací a souhlasíte s tím, aby vás podváděli a lhali vám … Stovky generací doplatilo na zrůdnou ideologii hlásanou Vatikánem … ještě že se ta moc konečně hroutí …….
Odpo
Theodorá-Máriá
Přikládám koment. z jednoho webu, kde se lidé v komentářích radí jak zlikvidovat, zneplatnit svůj křest. 🥺 🥺 🥺 😭
Theodorá-Máriá
Zajimavé na tom je/teď mi to došlo/ jak tito lidé dobře chápají jedinou skutečnost
a to, že když se zapletou se zlem/v jejich očích křtem v řkc/ tak není východisko-
jsou určeni pro peklo.
Páni konšelé ,jsou to duše o které jste měli mít péči a uchovat je pro věčnost v Bohu!
Bože smiluj se! 🥺