Chłopak dosłownie zachwyca się tym, jaka byłaby szkoła, gdyby wprowadzono BON EDUKACYJNY tak, jak chce KONFEDERACJA. Ale on pewnie tego nie wie...
tymzyjesz.pl

Uczeń z Polski poleciał na wymianę do USA i dziwi się, że szkoła może być normalna - TymŻyjesz.pl

Polski TikToker @petrucz_ poleciał do USA na wymianę uczniowską. Licealista jest zachwycony amerykańskim …
Tadeusz Zborek
To nie szkoła tylko fabryka niezdyscyplinowanych i niewyedukowanych wyrostków. - No ale właśnie o to w tym wszystkim chodzi.
Neo Kowalski
Ten "uczeń z Polski" na wymianie to chyba pomiędzy Szkołami Specjalnymi (specjalnej troski).😂😂
Każdy średnio rozgarnięty wie, że edukacja w USraelu produkuje nierozgarniętych, posłusznych, niewolników systemu - bardzo zadowolonych z siebie, z wpojoną manią wspaniałości ich kraju predysponowanego do ucisku innych.
Kamil Kazimierz Iwanicki
Ok, ale ja nie o tym. To, czym on się zachwyca (np. lekcje do wyboru) to są dokładnie te rzeczy, które wprowadziłby bon edukacyjny Konfy
Frank Columbo
W temacie podjętym przez @Neo Kowalski to chyba raczej trzeba się zgodzić. Są oczywiście prestiżowe szkoły, a już na pewno uczelnie (MIT, Caltech, Stanford, Harvard, itp.), ale cała reszta to kokon dla wzrastania głębokiej głupoty i bezrozumnego posłuszeństwa. Te seriale animowane "The Simpsons", "American Dad", "The Family Guy" i inne dość dobrze oddają "jakość" szkolnictwa amerykańskiego.
wanka wstanka
)To nie żadna "normalna szkoła" tylko wylęgarnia Kiepskich. Ten na zdjęciu ma na imię
Waldek