SZCZEPIONKI KRZEPNIĘCIA I GALARETOWATA KREW PRZYCZYNĄ ZGONÓW I CHORÓB.

Powodem, dla którego zawodowi piłkarze zapadają się na boisku i doznają zawałów serca, jest to, że ich krew zamienia się w półstałą galaretowatą masę po wstrzyknięciu „szczepionki” z białkiem kolczastym. Jest to również powód, dla którego szczepionki przeciw COVID są coraz częściej określane jako „szczepionki krzepnięcia”.

32-letni piłkarz Ousmane Coulibaly doznał ataku serca podczas meczu ligowego w Katarze 8 stycznia 2022 r.

Oczywiście, kiedy twoja krew przestaje być płynem i zamienia się w ciało stałe, nie może już płynąć przez twój krwioobieg. W ciągu kilku sekund twój mózg traci tlen, a ty tracisz przytomność. Dlatego tak wiele osób, które otrzymały „zastrzyk krzepnięcia” COVID, umiera lub traci przytomność.

Poniższy obraz, zrobiony od pacjenta przed szczepieniem COVID w 2018 roku, pokazuje, jak może wyglądać duży, nienaruszony skrzep krwi (tak, obraz jest prawdziwy):

Ten konkretny obraz nienaruszonego skrzepu krwi został zrobiony przed wprowadzeniem COVID, od pacjenta, który podobno „kaszlał” całkowicie nienaruszonym skrzepem przypominającym czerwony koral lub korzeń drzewa.

Z New England Journal of Medicine (NEJM):

„36-letni mężczyzna został przyjęty na OIT z ostrym zaostrzeniem przewlekłej niewydolności serca. Po założeniu urządzenia wspomagającego pracę serca i wdrożeniu terapii przeciwzakrzepowej rozwinęło się krwioplucie i odkaszlnął odcisk prawego drzewa oskrzelowego.

Oznacza to, że dosłownie wykaszlał cały wewnętrzny wysięk w drogach oddechowych płuc, który uformował się w ogromny skrzep krwi.

Według doniesień prasowych :

„Lekarze w szpitalu stwierdzili, że mężczyzna poczuł się lepiej natychmiast po odkaszlnięciu skrzepu…”

Możemy sobie tylko wyobrazić.

Chociaż to zdjęcie nie przedstawia ofiary szczepionki COVID, jest dobrym przedstawieniem tego, co dzieje się w ciele osób przyjmujących szczepionki mRNA COVID. Szczepionka wpływa na układ krzepnięcia krwi, powodując szybkie krzepnięcie krwi u niektórych osób, nawet jeśli przepływa ona przez tętnice.

Tętnicze skrzepy krwi rzadko wyglądają jak duży „koralowy” skrzep pokazany powyżej, ponieważ ten skrzep został pobrany z oskrzelowych dróg oddechowych płuc, które z jakiegoś powodu wypełniły się krwią, a następnie skrzepły.

Skrzepnięta krew świni

Znacznie mniejsze skrzepy krwi prawie zawsze tworzą się w układzie krążenia osób zaszczepionych, a wielu pacjentów może rozwinąć mikroskrzepy, które nie są widoczne gołym okiem.

Te skrzepy krwi, gdy dostaną się do płuc, są często błędnie diagnozowane jako zatorowość płucna. Jeśli skrzepy dotrą do mózgu, mogą spowodować udar. Jeśli utkną w sercu, mogą spowodować atak serca. Jeśli utkną w mniejszych naczyniach krwionośnych, które dostarczają tlen do rąk lub stóp, mogą spowodować odrętwienie tych kończyn i wymagać amputacji.

Rozpoznanie krzepnięcia zależy w dużej mierze od tego, gdzie skrzepy się gromadzą, co wyjaśnia, dlaczego osoby zaszczepione „szczepionkami” z białkiem kolczastym doświadczają tak wielu urazów i zgonów. (W VAERS zgłoszono już ponad milion obrażeń, a szacunki mówią o setkach tysięcy zgonów w samych Stanach Zjednoczonych...)

Obecnie w recenzowanych czasopismach medycznych opublikowano ponad 1000 badań , z których wynika, że szczepionki przeciw COVID są niebezpieczne.

Szczepionki COVID są w rzeczywistości „szczepionkami powodującymi krzepnięcie”, które powodują zwiększone ryzyko powstawania zakrzepów krwi, co prowadzi do poważnych obrażeń i śmierci.

III wojna światowa nie jest wojną nuklearną, ale cichą wojną toczoną igłami.

Here’s What A Blood Clot Looks Like When LIQUID Blood Turns Into A Semi-Solid Gelatinous Mass Inside Your Body
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
..


Pfizer został po raz 73 w ciągu ostatnich 20 lat ukarany finansowo w Stanach, tym razem na sumę 345 milionów dolarów za oszustwa i korupcję przy sprzedaży super-drogiego leku dla alergików EpiPan.

Pfizer
jest karany tak często, że mediom, zresztą też nierzadko opłaconym, nie chce się o tym wspominać.

Najczęściej koncern jest karany za szarlatanerię medyczną, korupcję lekarzy i polityków …More
.
..


Pfizer został po raz 73 w ciągu ostatnich 20 lat ukarany finansowo w Stanach, tym razem na sumę 345 milionów dolarów za oszustwa i korupcję przy sprzedaży super-drogiego leku dla alergików EpiPan.

Pfizer
jest karany tak często, że mediom, zresztą też nierzadko opłaconym, nie chce się o tym wspominać.

Najczęściej koncern jest karany za szarlatanerię medyczną, korupcję lekarzy i polityków oraz fałszywą reklamę.

Choć zapłacił ponad 4,5 miliarda dolarów kar, nie ma to wpływu na jego zdrowie ekonomiczne, gdyż kary są wliczone w sposób prowadzenia biznesu, a zyski wielokrotnie wyższe.

.
.
WYKLĘTY
?
WYKLĘTY
Nie udowodnimy ich zakonspirowanej zbrodni ludobójstwa na gojach.
Oni mają swoich Uczonych w PISmach autorytetów w których większość gawiedzi wierzy za POśrednictwem koszernych antyludzkich antypolskich mediów z TVN na czele
Francio53
Idą czasy w których będziemy marzyć o dyktaturze Kim Dzong Una.
Teresa Baj shares this
5