Clicks27
uk.news

Три тези, якими я хочу поділитися з Синодом у справах молоді, - маестро Ауреліо Порфірі

Не думаю, що багато хто знає про це, але в минулому я приймав участь у великій кількості синодів Ватикану. Ні, я ніколи не був священиком, але виступав на органі, акомпануючи святим отцям під час третього часу (Hora Tertia). У мене ніколи не було можливості взяти участь у таких зустрічах, і, враховуючи, що вже минуло кілька років моєї авторської діяльності, я навряд чи буду запрошений туди в майбутньому.

Сьогодні, коли я досяг межі свого життєвого шляху, я маю, що сказати про майбутній Синод у справах молоді. По меншій мірі, у мене є три тези. Враховуючи те, що я не зможу виступити під час Синоду, я хочу поділитися ними тут.

1) Молоді люди, не ставте вашу молодість в абсолют. Це лише частина вашого життя на шляху до дорослішання. Те, хто розхвалює молодість, є циніками або престарілими людьми. Саме тому мені не подобаються "молодіжні місяці". Меси створені для всіх і кожного, а не для певної частини віруючих.

2) Молоді люди, пам'ятайте, що Папа Римський просив вас бути представниками вашої епохи. Не варто сліпо йти за тим, що нав'язує вам більшість, в тому числі - деякі вчення Священної церкви. Змусьте церкву підкорити цей світ, задавати питання, і ніколи не дозволяйте знищити вашу самобутність.

3) Молоді люди, зберігайте традиції. Але саме традиції, а не "традиціоналізм" - мистецтво, красоту, духовність, молитви та культуру, яку передали нам наші предки. Пам’ятайте, що тільки ті, хто ціную традиції, цінує своїх предків. Сьогодні я розумію, що термін мого земного життя скорочується з кожним днем. Ви – моя надія. Ви - та підтримка, яка зможе передавати наш безцінний досвід і знання послідовникам.

Зображення: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsXqepddornb