csk.news
71.4K

Výzva zo 7. mája: Klamal kardinál Sarah?

Kardinál Sarah informoval autorov výzvy zo 7. mája, ktoré varuje, že koronavírus sa využíva na podporu vlády jedného sveta, aby ho zmazali zo zoznam podpísaných.

Sarah na Twitteri (8. mája) napísal, že „kardinálny prefekt, člen rímskej kúrie, musí dodržiavať určité obmedzenia v politických záležitostiach; v týchto oblastiach by nemal podpisovať petície“.

Preto požiadal autorov textu, aby neuvádzali jeho meno: „Z osobného hľadiska môžem zdieľať niektoré otázky alebo obavy týkajúce sa obmedzení základnej slobody, , ale túto petíciu som nepodpísal. "

Arcibiskup Viganò, iniciátor odvolania, okamžite obvinil Saraha v komunikácii z 8. mája z „vážnej chyby, ktorú pravde spôsobil“.

Viganò píše, že telefonoval so Sarahom 4. mája. „Hovor bol zaznamenaný a trval 6 minút a 25 sekúnd.“

Prepisuje Sarahove slová. Sarah povedal: „Zdá sa mi, že je to veľmi vážna záležitosť. Myslím si, že táto výzva môže urobiť veľa dobrého, pretože núti ľudí premýšľať a zaujať pozíciu: Súhlasím s tým, že by malo byť uverejnené čo najskôr. . "

Na otázku, či podpíše odvolanie, Sarah odpovedal: „Áno, súhlasím s uvedením svojho mena, pretože je to zápas, ktorý musíme spoločne viesť nielen za Katolícku cirkev, ale za celé ľudstvo.“

Po zverejnení odvolania však Sarah prostredníctvom SMS informovala Viganò, že priateľ mu odporučil, aby text nepodpísal.

Toto sú Sarahove slová: „Možno by bolo lepšie tentokrát moje meno stiahnuť. Je mi to veľmi ľúto. Máš moje priateľstvo a blízkosť k tebe. “

#newsTevtexrqis

Libor Halik
Kardinál Sarah chce urobiť dobré, ale je duchovne slabý, nechce byť mučeníkom. Zapiera Krista ako apoštol Peter u ohňa. Bergoglio (František) ide proti Kristu ako Judáš. Kardinál Sarah chce udělat dobré, ale je duchovně slabý, nechce být mučedníkem. Zapírá Krista jako apoštol Petr u ohně. Bergoglio (František) jde proti Kristu jako Jidáš.
Libor Halik
Kardinál Sarah nechce byť mučeníkom z rúk vatikánskeho Bergoglia (Františka). Arcibiskup Vigano je ochotný byť mučeníkom aj z rúk vatikánskeho Bergoglia. Sarah je zatial možno tajným učeníkom Pána Ježiša.
Dana22
katholisches.info/…/aufruf-gegen-ei…
Aufruf gegen eine Corona-Tyrannei, Desinformation und kalte Füße
Corona-Diktatur? Die Hintergründe zum aufsehenerregenden Aufruf
preklad článku cez translator:
Odvolanie proti korónovej tyranii, dezinformáciám a studeným chodidlám
Korónska diktatúra? Pozadie senzačného hovoru
8. mája 2020 2
Od vírusu koróny po krízu koróny po diktatúru koróny? Dramatické …More
katholisches.info/…/aufruf-gegen-ei…

Aufruf gegen eine Corona-Tyrannei, Desinformation und kalte Füße
Corona-Diktatur? Die Hintergründe zum aufsehenerregenden Aufruf

preklad článku cez translator:
Odvolanie proti korónovej tyranii, dezinformáciám a studeným chodidlám
Korónska diktatúra? Pozadie senzačného hovoru
8. mája 2020 2
Od vírusu koróny po krízu koróny po diktatúru koróny? Dramatické povolanie kardinálov, biskupov a intelektuálov - dezinformácia proti nemu a studené nohy.
Od vírusu koróny po krízu koróny po diktatúru koróny? Dramatické povolanie kardinálov, biskupov a intelektuálov - dezinformácia proti nemu a studené nohy.

(Rím) Výzva Veritas liberabit vos vysokej skupiny kardinálov, biskupov a intelektuálov proti nebezpečenstvu korónovej tyranie vyvoláva medzinárodnú pozornosť. Nebývalý a odvážny krok sa okamžite zmobilizoval aj prostredníctvom cielenej dezinformácie.

Včera večer bola zverejnená výzva Veritas liberabit vos (Pravda vás oslobodí) v siedmich jazykoch. Štyria známi kardináli, vrátane dvoch papabili, kardinálov Müller, Sarah, Pujats a Zen, prišli na verejnosť s veľmi výbušným a jasným textom. Varujú pred silami, ktoré používajú korónový vírus ako zámienku na vytvorenie „odpornej technologickej tyranie“ a usilujú sa o ovládnutie sveta.

Predovšetkým kritizujú masívne obmedzenia občianskych slobôd, slobody prejavu a slobody pohybu a sú proti povinnému očkovaniu a bezprecedentnému dohľadu nad ľuďmi. Jej kritika sa týka aj súkromných obchodných záujmov na úkor širokej verejnosti a je adresovaná priamo vláde a „nadnárodným organizáciám a skupinám“.

Hneď ako bol text uverejnený, začal sa objavovať čoraz bežnejší jav: protiopatrenia prostredníctvom dezinformácií.

Iniciátori sa tiež sťažovali na túto skutočnosť vo svojej výzve varovaním masmédií, aby zabezpečili komplexné a vyvážené podávanie správ, aby sa vyhli jednostrannému partizánstvu, a nie umlčali disidentov. Vyhlásenie sa tiež zakladá na formách cenzúry, ktorá je na internete rozšírená od volebného víťazstva prezidenta USA Donalda Trumpa. Po volebnom víťazstve Baracka Obamu v roku 2008 sa význam sociálnych sietí euforicky oslávil ako výraz „nového komunitného hnutia“. Deň po Trumpových voľbách v roku 2016 New York Times na druhej strane kritizoval slobodu prejavu online a požadoval, aby bola pod kontrolou. Výsledkom bolo začatie kampaní proti údajným „falošným správam“ - tento termín sa len systematicky zaviedol - ktorý v skutočnosti chce vynútiť jednotné myslenie a potlačiť iné názory. Kontrola verejnej mienky, ktorú „popredné médiá“ prenikli cez internet, sa musí obnoviť cenzúrou. Nejde o „vedúce médiá“, ktoré sú iba prostriedkom na dosiahnutie cieľa, ale o vládu názoru síl, ktoré sú za nimi, ktoré sú väčšinou neviditeľné.

V konkrétnom prípade sa rozposlali správy, že kardinál Robert Sarah, prefekt rímskej kongregácie pre služby, volanie vôbec nepodpísal. Celá akcia je „falošnou správou“, tzv. „Falošnou“ činnosťou.

Šírenie takýchto pohľadávok je cieleným útokom na dôveryhodnosť iniciatívy zdiskreditovať ju skôr, ako sa začala.

Zúčastňuje sa na tom aj Katholisch.de, spravodajský portál nemeckej biskupskej konferencie. Neexistuje faktická správa o iniciatíve, ale okamžite jednostranné prijatie strán a diskreditácia iniciátorov. Ľudia sú zapojení do súmraku, aby informovali o obsahu hovoru čo najmenej. Hlavným cieľom bol arcibiskup Viganò, ktorý odhalil zapojenie pápeža Františka do prípadu McCarricka v roku 2018 a zaobchádza sa s ním ako s pariahom (pozri aj Rok po: Viganò Dossier). Katholisch.de dnes manipulatívne nazvaný: „Arcibiskup Viganò: Od nuncia po konšpiračného teoretika“.

Podpísatelia hovoru kritizovali tento druh vraždenia slovnej zásoby. Hoci ich kritika smeruje proti vláde a sekulárnym médiám, Katholisch.de, médium financované z príspevkov cirkvi, sa chová ako propagandistický orgán spolkovej vlády Aliancie - Európska komisia - WHO - Bill Gates. Ako to?

Takáto reakcia potvrdzuje závažnosť situácie a obsah výziev kardinálov.
Hovor podpísal kardinál Sarah

Arcibiskup Carlo Maria Viganò, bývalý apoštolský nuncio v Spojených štátoch, odvtedy poskytol dôveryhodné dôkazy o tom, že bol podpísaný kardinál Sarah.

Samotný kardinál Sarah bol cieľom podobnej dezinformácie na začiatku roka, keď on a Benedikt XVI. kniha „Z hĺbky srdca“ na obranu sviatosti a kňazskej tarify
Roberto 55
Skolacka vyhovorka o tom, ze jeden priatel mu poradil aby to nepodpisal.
Peter(skala)
Tú SMS mohol napísať niekto iný, aj ked prišla "akože" z čisla (mobila) kard.Saraha - aj to je odpoved na otazku, prečo by niečo také napisal Mons.Viganovi
apredsasatoci
Theodorá-Máriá, Irving píše to čo píše, lebo ti závidí!!! 🥱
obyčajná veriaca žena
Kardinál Sarah ma veľmi sklamal. A nielen mňa. Mlčať nie je vždy zlato! Čoho sa bojí? Len Boha sa treba báť!