„Ameryka ma problem grzechu. Świat ma problem grzechu, proszę pani. Ok? Jezus powiedział: Ja jestem drogą, prawdą, życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie” – tłumaczył czar…More
„Ameryka ma problem grzechu. Świat ma problem grzechu, proszę pani. Ok? Jezus powiedział: Ja jestem drogą, prawdą, życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie” – tłumaczył czarnoskóry policjant uczestniczce protestu Black Lives Matter w Waszyngtonie. Policjant wstawił się za swojego białego kolegę, którego protestująca – też zresztą biała – kobieta oskarżała o rasizm. Nagranie rozmowy opublikował jako pierwszy portal „Breitbart”.
pch24.pl

„Problemem Ameryki jest grzech, nie rasizm”. Czarnoskóry policjant do uczestników protestu BLM - …

„Ameryka ma problem grzechu. Świat ma problem grzechu, proszę pani. Ok? Jezus powiedział: Ja jestem drogą, prawdą, życiem. Nikt nie przychodzi do …
Matricaria
Kościół katolicki z inspiracji Ducha Świętego ma misję jednania ludzi,łagodzenia wzajemnej wrogości i ukazywania porywających wizji.Duch wieje tam gdzie chce i zawsze nas zaskakuje czymś nowym.

„On śle słowo.Ten świat jest jak ogród. Jego słowa padają nad ogrodem jak deszcz; gdziekolwiek upadną, tam robi się bardzo zielono. A gdy jego słowa przeminą, pozostanie po nich długo pamięć jak …More
Kościół katolicki z inspiracji Ducha Świętego ma misję jednania ludzi,łagodzenia wzajemnej wrogości i ukazywania porywających wizji.Duch wieje tam gdzie chce i zawsze nas zaskakuje czymś nowym.

„On śle słowo.Ten świat jest jak ogród. Jego słowa padają nad ogrodem jak deszcz; gdziekolwiek upadną, tam robi się bardzo zielono. A gdy jego słowa przeminą, pozostanie po nich długo pamięć jak Płomienna Tęcza na zachodzie”.Czarny Łoś w swej książce Opowieść indiańskiego szamana.
Biskupi USA rozpoczęli proces beatyfikacyjny Czarnego Łosia. Łowca skalpów trafi na ołtarze?www.msn.com/…/ar-BBHVjW1
Matricaria
"Poznacie prawdę ,a prawda was wyzwoli" J 8,32.
Jak pokazuje życie dochodzenie do prawdy jest procesem w którym nie uniknie sie wojny,rannych i zabitych.Po obu walczących stronach stronach są ofiary.Dlaczego tak musi być to tłumaczy Pan Jezus mówiąc o "księciu tego świata" siejącym kłamstwo i strach.Z diabelskich inspiracji dzieją się podziały,segregacje,potem tworzą getta,łagry i rezerwaty dla …More
"Poznacie prawdę ,a prawda was wyzwoli" J 8,32.
Jak pokazuje życie dochodzenie do prawdy jest procesem w którym nie uniknie sie wojny,rannych i zabitych.Po obu walczących stronach stronach są ofiary.Dlaczego tak musi być to tłumaczy Pan Jezus mówiąc o "księciu tego świata" siejącym kłamstwo i strach.Z diabelskich inspiracji dzieją się podziały,segregacje,potem tworzą getta,łagry i rezerwaty dla pod-ludzi.
Mimo zła które sie wydarzyło, każde pokolenie dostaje święty czas aby naprawić błędy swych poprzedników, imię chrześcijańskiej solidarności z duszami czyśćowymi, jest to również zbawienna szansa dla żyjących.
Obojętność czyni nas nieludzkimi,obrzydliwością dla oczu Boga.
Weronika-S.
W USA we wrześniu 2019 prawnie uznano ,,Świątynię Szatana,, czyli za prezydentury Trumpa, a świat jeszcze istnieje...
fartuszniak leszek
Najwięcej o grzechu i o obronie przed grzechem mówi Ksiądz Natanek.
Jak to jest z informowaniem, wydawało by się na stronach "bardzo" prawicowych ?
Taki przykład z wyszukiwarki :
scythia
Kiedyś Cejrowski powiedział w studiu TV do tej idiotki Senyszyn, że z głupkami się nie rozmawia,przed głupkami trzeba się bronić.