Clicks456
csk.news
1

Náhľad: Prečo Gloria.tv Nemá NIČ Spoločné S Googlom

Francúzsky používateľ sa nedávno v našej sekcii komentárov opýtal, či je náš nový systém pre transkripciu - zvuk do textu/titulkov - hostený spoločnosťou Google, internetovou spoločnosťou známou tým, že špehuje svojich používateľov.

Odpoveď je: nie. Všetko na Gloria.tv je hostené na našich strojoch. Prevádzkujeme svoj vlastný softvér a pridávame iba otvorený zdrojový kód, ktorý nemôžu ovládať Internetoví oligarchovia.

Gloria.tv neobsahuje žiadne špionážne nástroje. Najznámejšou je služba Google Analytics, ktorú dokonca používa server Russia Today (RT.com), ktorý ukazuje, že sú nezodpovedný alebo nekompetentný.

Aby sme to skrátili: Gloria.tv neposkytuje žiadne údaje dozorným a cenzurujúcim spoločnostiam - ako sú Google, Facebook, Twitter atď. - ktoré sa premenovali na „sociálne médiá.“ V čase, keď sú Katolíci považovaní za nepriateľov oligarchov, takáto opatrnosť je rozhodujúca.

Je ťažké, nákladné a doslova denná a nočná práce vybudovať plne funkčnú, bezpečnú a nezávislú webovú stránku sociálneho média pre Katolíkov a neustále ju vylepšovať.

Vyššie uvedený Francúzsky používateľ dostal správnu odpoveď od iného používateľa: „Neexistuje žiadny iný Katolícka stránka, ktorá by sa rovnala s Gloria.tv.“

Ak nám môžete pomôcť s nákladmi, ktoré musíme každý mesiac znášať, budeme vám nesmierne vďační. Potrebujeme značné príspevky, ale akákoľvek almužna, nech je akákoľvek malá, je pre nás skutočným požehnaním a veľmi skutočnou pomocou.

Ak chcete prispieť kreditnou kartou alebo paypal cez Kindful: kliknite tu
použite bankový prevod na účet:
IBAN AT67 6000 0102 1003 6488
BIC BAWAATWW

Sme pokorení VAŠOU štedrosťou!

#newsLzlbleorux

Libor Halik shares this
327
Gloria.tv neposkytuje žiadne údaje dozorným a cenzurujúcim spoločnostiam - ako sú Google, Facebook, Twitter atď. - ktoré sa premenovali na „sociálne médiá.“ V čase, keď sú katolíci považovaní za nepriateľov oligarchov, takáto opatrnosť je rozhodujúca. Viz i Vyskúšajte Automatické Titulky - Čo Je Nové?