02:14:39
Coburg
51.2K
60 minút . Zničenie elektronického spravodajského centra ozbrojených síl Ukrajiny Ruská armáda pripravila ozbrojené sily Ukrajiny o veľké centrum elektronického spravodajstva v Nikolajevskej oblasti…More
60 minút . Zničenie elektronického spravodajského centra ozbrojených síl Ukrajiny
Ruská armáda pripravila ozbrojené sily Ukrajiny o veľké centrum elektronického spravodajstva v Nikolajevskej oblasti, pričom zničila 15 zahraničných špecialistov. O tejto a ďalších novinkách vo vysielaní programu „60 minút“ na televíznom kanáli „Rusko 1“.
Ohavná taktika ukrajinských militantov
Vojaci Ozbrojených síl Ukrajiny namiesto streľby na spojenecké sily postupujúce na ich pozície pokračujú v úderoch na mierové osady DĽR. V relácii „60 minút“ to oznámil primátor Gorlovky Ivan Prichodko.
Zelenského režim nepotrebuje mier.
Ukrajinský minister zahraničných vecí Dmitrij Kuleba v Davose požaduje od NATO ešte väčšie dodávky zbraní kyjevskému režimu a sarkasticky komentuje vyhlásenie bývalého ministra zahraničných vecí USA Henryho Kissingera, že Ukrajina by mala byť neutrálnou krajinou. Príbeh o tom je vo vysielaní programu "60 minút" na televíznom kanáli "Rusko 1".
Deň Z. Ukrajinská apokalypsa. Humanitárna situácia na Donbase.
V situácii na Ukrajine je cítiť bod obratu: neustále prichádzajú správy o kapitulácii a veľkom počte zajatcov. Odborníci hovoria o zlome v informačno-psychologickom priestore: Ruská armáda a armáda LDNR preukázali, že vedia bojovať s maximálnou efektivitou, kým náš nepriateľ bojovať nemôže a ani nechce. O tom a ešte oveľa viac sa hovorilo v programe „Deň Z“.
Takmer celý Red Liman bol oslobodený. Vysielanie od 26.05.2022 (11:30)
Ruské jednotky vztýčili nad správou mesta Krasnyj Liman zástavu víťazstva, štátnu vlajku Ruska a vlajku DĽR. Podľa šéfa DĽR Denisa Pušilina je konečná očista osady otázkou niekoľkých dní či dokonca hodín. O tejto a ďalších novinkách vo vysielaní programu „60 minút“ na televíznom kanáli „Rusko 1“.
Vlastislav Kucera
Dúfam že a.h.V.Putin čoskoro zasiahne aj u nás a zrovna so zemou Bratislvu kde je to sam globalista a fašista.
Marieta Ria
To, čo hovorí teraz Kissinger, to chcel predtým aj Putin - aby Ukrajina bola neutrálnou a k nijakému konfliktu nemuselo dôjsť . Ale oni chcú pokračovať v tom, čo robia už viac ako 8 rokov... A zbrojiť do nemoty, drzo žiadajúc stále viac a viac výzbroje od NATO.
Vladislav Vojčák
Satanisti nerobia nič iné iba zlobu a nenávisť.
Vladislav Vojčák
To sú dôkazy, že EU + NATO je pred svojím definitívnym koncom! To nie sú ľudia, ale satanistické beštie!
Megistender 1