Clicks1.6K
pl.news
7

A tak Franciszek zamierza "pozwolić" na błogosławieństwa dla homoseksualistów

Watykański dokument o błogosławieństwach dla homoseksualistów maluje pełny obraz Bergoglio, dowodzi argentyński Caminante-Wanderer.blogspot.com (24 marca),

"Jego zasadą jest: nigdy nie podpisywać niczego, co jest sprzeczne z doktryną, ale zachęcać do zmian za pomocą gestów i operacji drukarskich". Caminante nazywa to "starą taktyką jezuitów i peronistów".

Opublikowanie watykańskiego dokumentu o homoseksualizmie było "doskonale zaplanowanym manewrem" wykonanym z "wyraźnym upoważnieniem Franciszka" – wyjaśnia blog.

Według Caminate nie jest przypadkiem, że zaledwie kilka dni później Gerard O'Connell i Elisabetta Piqué, dwoje dziennikarzy będących małżeństwem, poinformowało świat, że według "poufnych źródeł w Santa Marta", Franciszek był bardzo zaniepokojony swoim własnym dokumentem.

Caminante nie ma wątpliwości, że tym "poufnym źródłem" był sam Franciszek, ponieważ "Franciszek jest osobistym przyjacielem małżeństwa O'Connell-Piqué i już przy innych okazjach korzystał z ich usług przy swoich operacjach drukarskich, także wtedy, gdy był arcybiskupem Buenos Aires."

Z tego Caminante wyciąga wniosek, że Franciszek chce "pozwolić" na zachowania homoseksualne i je pobłogosławić, ale bez podpisywania oficjalnej zmiany doktrynalnej. Franciszek osiąga ten cel za pomocą aluzji i dwuznacznych wypowiedzi.

Caminante powtarza, że Franciszek nie jest wcieleniem Vaticanum II, które "nie rzuciło kamieniem tak daleko". Raczej "Franciszek jest Vaticanum III".

Grafika: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsIwcfkbgqmq

wacula25wp.pl
Watykan mówi NIE dla udzielana błogosławieństwa związkom homoseksualnym. Co według którego wszelkie związki seksualne, które same w sobie nie są otwarte na przekazywanie życia , są sprzeczne z boskim porządkiem stworzenia. No teraz jest jasne, że słowo z Rzymu doprowadzi również do dalszego odwracania się homoseksualnych par od Kościoła .Ich wybór.
Weronika....S
Jeżeli papież głosi naukę sprzeczną z nauką Kościoła, a Franciszek taką głosi w wielu przypadkach, to przestaje być papieżem a jest w istocie antypapieżem. Posłuszeństwo antypapieżowi to dramat katolika,
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ja się wcale temu nie dziwię, dziwiłabym się gdyby nie zezwolił. Co na to zwolennicy Franka? Przyjmą to w imię posłuszeństwa ,,papieżowi''? Zacznie się od błogosławieństwa, a skończy się na ślubach kościelnych dla zboczeńców.
wlowoj
Jest napisane jaka jest taktyka - żaden dokument nie zostanie podpisany, więc zwolennicy mogą mówić że nauka jest niezmieniona. Progresiści będą powoływać się na wywiady i nieoficjalne wypowiedzi jako "przyklad duszpasterski", i każdy ma co chce. Oprócz wiernych Tradycji i Nauki Kościoła
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ale ludzie, są już tak zaślepieni, że nawet zaakceptują mordowanie dzieci nienarodzonych i wszelkich zboczeń, które bergoglio promuje !!! W imię posłuszeństwa fałszywemu prorokowi będą oddawać swoje dzieci molohowi, którego bergoglio wystawił w Koloseum! Nie przemawia do tych zaślepionych jadem szatana nawet Pismo Święte i i podwójne przekleństwo Świętego Pawła! Wolą nawet oddać swoje dusze …More
Ale ludzie, są już tak zaślepieni, że nawet zaakceptują mordowanie dzieci nienarodzonych i wszelkich zboczeń, które bergoglio promuje !!! W imię posłuszeństwa fałszywemu prorokowi będą oddawać swoje dzieci molohowi, którego bergoglio wystawił w Koloseum! Nie przemawia do tych zaślepionych jadem szatana nawet Pismo Święte i i podwójne przekleństwo Świętego Pawła! Wolą nawet oddać swoje dusze diabłu, niż uwierzyć że bergoglio jest fałszywym prorokiem!
marcys.td
Ależ tak musi się stać! Musi się wypełnić Pismo. Można lamentować, ale rzecz jest nieunikniona i zapowiedziana przez Zbawiciela.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Tak ,wiem, że jest to nieuniknione, ale katolicy powinni być czujni i rozpoznawać znaki czasu, a także, nie dać się zwieść, fałszywym prorokom. Nie ma usprawiedliwienia dla letnich Katolików, W Piśmie Świętym jest wszystko wytłumaczone jak rozpoznać fałszywych proroków i co zrobić , aby się przed nimi chronić. Ale ludzie bardziej wolą słuchać bajek niż zdrowej prawdziwej nauki. Dlatego letnich …More
Tak ,wiem, że jest to nieuniknione, ale katolicy powinni być czujni i rozpoznawać znaki czasu, a także, nie dać się zwieść, fałszywym prorokom. Nie ma usprawiedliwienia dla letnich Katolików, W Piśmie Świętym jest wszystko wytłumaczone jak rozpoznać fałszywych proroków i co zrobić , aby się przed nimi chronić. Ale ludzie bardziej wolą słuchać bajek niż zdrowej prawdziwej nauki. Dlatego letnich katolików Jezus zwymiotuje z Ust Swoich.