Clicks30
uk.news

Де Маттеї вважає, що знає "таємного автора" промов Вігано

23 червня на сторінках CorrispondenzaRomana.it Роберто Де Маттеї опублікував нові дані про те, що архієпископ Вігано використовує "таємного автора".

Вігано спростував всі заяви Де Маттеї. Проте, Де Маттеї впевнений, що всі промови пише якийсь П'єтро Сіффі (52 роки), який використовує багато псевдонімів, у тому числі - "Cesare Baronio" (OpportuneImportune.blogspot.com). Він допомагав організувати травневе звернення 2020 року, збираючи підписи на своє ім'я та електронну адресу.

Де Маттеї провів то, що він назвав "дослідженням в області статистичної стилістики", під час якого порівняв тексти Вігано і Сіффі, а також їх лексичні і стилістичні елементи. В обох випадках використовуються однакові слова, творчий підхід, а також терміни як "ідол" для Другого Ватиканського Собору, "монтініанскій обряд" для Нової Меси і так далі. Де Маттеї вважає, що крім однакових слів, всі промови і звернення написані "в єдиному тоні".

Сіффі перестав писати в своєму блозі в 2020 році, коли Вігано став активно публікуватися в мережі. Де Маттеї ставить під питання не інтелект Сіффі, а цілісність його підходу. Будучи народженим у Венеції, він був семінаристом в FSSPX і навчався в Інституті Христа Царя, але покинув обидва заклади.

У 2010 році він зайнявся дизайном інтер'єрів, продаючи меблі та ексклюзивні тканини. Через рік, заявивши про співпрацю з Фабіо Зарді, він відкрив дизайн-студію, яка прикрашає церемонії, у тому числі - весілля і церемонії укладення фіктивних одностатевих шлюбів.

"Нинішній або колишній" партнер Сіффі використовує той же номер телефону. Де Маттеї називає Сіффі "дружнім до геїв", виходячи виключно з його поведінки, але "не хоче чіпати його особисте життя".

У минулому році Вігано критикували за роботу його англійського перекладача.

#newsMxnelvrmds