Grzegorz Braun: Chcą nas ZAORAĆ i ZATŁUC podatkami! REKORDOWA podwyżka ZUS dla przedsiębiorców!

Polska to nie jest kraj dla przedsiębiorców. Polska nie jest krajem dla przedsiębiorców od wielu lat, a w tym roku rząd Mateusza Morawieckiego postanowił zadać cios ostateczny polskiej przedsiębiorczości. Wiemy już, że od przyszłego roku rekordowo wzrosły składki ZUS, które co miesiąc, niezależnie od osiągania dochodów, każdy z dwóch milionów polskich przedsiębiorców musi odprowadzać do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W tym roku to było 1200 złotych miesięcznie samych tyko składek na ubezpieczenia społeczne, nie licząc ubezpieczenia zdrowotnego. W przyszłym roku będzie to już ponad 1400 złotych. To jest wzrost o 200 złotych miesięcznie, co daje wzrost o 17 procent rok do roku, czyli więcej niż wynosi stopa inflacji.
Grzegorz Braun vs WYZWISKA Gosiewskiej od klakierów PUTINA: Oświadczenie STOP UKRAINIZACJI POLSKI!
Grzegorz Braun, „Misie”, przedsiębiorczość w Polsce i ZUS…
– Szczęść Boże! Zwłaszcza „Misiom” (małym i średnim przedsiębiorcom). Do Was się zwracamy, bo szczerze mówiąc, jedna jest jeszcze rzecz, której się nadziwić nie możemy, to, że tej władzy, która ten system piramidy finansowej pod szyldem ZUS-u utrzymuje, że tej władzy ciągle jeszcze tak wielu wystawia kredyt zaufania. Z różnych względów ciągle jesteście gotowi przyjąć opcję mimo wszystko PiS, mimo wszystko PO – mówi Grzegorz Braun.

Grzegorz Braun rozprawia się z polityką uprawianą przez Prawo i Sprawiedliwość
Polityk Konfederacji trafnie punktuje politykę PiS-u: – A jaka jest odpowiedź na ten system wyzysku, a ja bym jeszcze powiedział, kradzieży zuchwałej, a co najmniej systemowego przestępczego doprowadzania do niekorzystnego rozporządzenia mieniem? Jaka jest na to odpowiedź prawna, ustrojowa?
Grzegorz Braun: STOP PROPAGANDZIE BANDERYZMU! Flaga UPA podczas wizyty Niedzielskiego we Lwowie!
Konfederacja po stronie przedsiębiorców

– Tak jest! Dobrowolność! A jaka jest na to odpowiedź polityczna? Konfederacja! Tylko Konfederacja upomina się o to, żeby więcej pieniędzy zostawało w kieszeniach Polaków. Tylko Konfederacja upomina się o to, żeby nie dożynać polskiej przedsiębiorczości tymi podatkami jawnymi i ukrytymi bezczelnie nazywanymi składkami, opłatami, abonamentami – zauważa Grzegorz Braun.
Bądź z nami na Twitterze, YouTube oraz Facebooku:
twitter.com/wolnosctv
youtube.com/channel/UCM0fdCQR1F6mEy035JP6nCA
facebook.com/WolnośćTV-112056964836550/