Maja 21
3782
Ruska Onucaa
Maja 21
,,Na swojej stronie na Facebooku opisała siebie jako "byłą informatorkę farmaceutyczną, której misją jest stworzenie zdrowszego świata jedna osoba na raz, edukując na temat rzeczywistych zagrożeń związanych z lekami farmaceutycznymi i $zczepów.
Pracując w branży farmaceutycznej, Brandy sprzedawała Vioxx, środek przeciwbólowy, który podwoił ryzyko udaru mózgu i zawału serca, zgodnie z jej biografi…More
,,Na swojej stronie na Facebooku opisała siebie jako "byłą informatorkę farmaceutyczną, której misją jest stworzenie zdrowszego świata jedna osoba na raz, edukując na temat rzeczywistych zagrożeń związanych z lekami farmaceutycznymi i $zczepów.
Pracując w branży farmaceutycznej, Brandy sprzedawała Vioxx, środek przeciwbólowy, który podwoił ryzyko udaru mózgu i zawału serca, zgodnie z jej biografią Learn the Risk. Środek przeciwbólowy został później wycofany z rynku.
"Z tego doświadczenia zdałam sobie sprawę, że tylko dlatego, że coś jest na rynku, nie oznacza, że jest bezpieczne" - powiedziała Brandy.
"Wiele z tego, co mówi nam branża opieki zdrowotnej, po prostu nie jest prawdą".
Następnie spędziła osiem lat mieszkając w Europie, gdzie zobaczyła, jak opieka zdrowotna odbywa się zupełnie inaczej niż w USA.
"Po powrocie do Stanów z synem bez $zczepa, była zastraszana w gabinecie pediatry, kiedy zadawała pytania, które każdy rodzic powinien zadać, takie jak: Jakie są składniki tych $zczepów?"
"Jak to się dzieje, że dzieci w innych krajach są zdrowsze, ale otrzymują znacznie mniej $zczepów?" Inna kobieta napisała: "Prawdziwy bohater, inspirujący mnie do uczenia się więcej i bycia odważniejszym. Czas, w którym musiałam się od niej uczyć i rozmawiać z nią, wywarł trwały wpływ. Jej spuścizna będzie żyła bez końca. Niech otrzyma sprawiedliwość".
Maja 21
We Wloszech odszedl dr De Donno, dr Biscardi i kilku innych czystych lekarzy... Luc Montagne... kazdy z nich zdawal sobie sprawe że na niego poluja... Dr Halat i jego adwokat też usunięci, Lepper i Kudliński - wszyscy to dziwne przypadki, nie wyjaśnione. Dużo ludzi, wojskowych, niby się powiesili. Każdy kto wyjawia prawdę usunięty.
One more comment from Maja 21
Maja 21
Brandy Vaughan, była przedstawicielka firmy Merck, jednego z koncernów farmaceutycznych, zrezygnowała ze stanowiska dyrektora i stworzyła stronę internetową informującą o zagrożeniach ze strony $zpryc. Jej 9-letni syn znalazł ja martwą w 2021. Spodziewała się, że straci życie. Miała 44 lata. Publicznie napisała, że jeśli umrze, będzie to spowodowane nieczystą grą. Oto co napisała ,,Post, którego …More
Brandy Vaughan, była przedstawicielka firmy Merck, jednego z koncernów farmaceutycznych, zrezygnowała ze stanowiska dyrektora i stworzyła stronę internetową informującą o zagrożeniach ze strony $zpryc. Jej 9-letni syn znalazł ja martwą w 2021. Spodziewała się, że straci życie. Miała 44 lata. Publicznie napisała, że jeśli umrze, będzie to spowodowane nieczystą grą. Oto co napisała ,,Post, którego chciałabym nie pisać... Ale biorąc pod uwagę pewne nagłe tragedie z ostatnich kilku lat, uważam, że opublikowanie tych dziesięciu faktów jest absolutnie konieczne... i proszę zrzut ekranu dla nagrania.
1. NIGDY nie miałam myśli o odebraniu sobie życia, ani razu, przenigdy. Nawet przed urodzeniem mojego syna.
2. Mam ogromną misję w tym życiu. Nawet gdy sprawiają, że jest to bardzo trudne i straszne, NIGDY nie odebrałabym sobie życia.
3. Bastien jest dla mnie wszystkim i NIGDY bym go nie opuściła. Mam wyłączną opiekę, a on potrzebuje mnie tak bardzo, jak ja jego. NIGDY nie pomyślałabym o opuszczeniu go ani na sekundę.
4. NIGDY nie brałam antydepresantów ani nie zdiagnozowano u mnie depresji - nie wierz w to, jeśli kiedykolwiek usłyszysz coś takiego.
5. NIGDY nie brałam codziennie leków farmaceutycznych. I nie brałam żadnych leków od 10 lat (a dziesięć lat temu była to jedna tabletka, jeden dzień). Nic za ladą, nic na receptę. Innymi słowy, nie jestem na niczym, co mogłoby mnie zabić niespodziewanie lub nagle. Nigdy też nie brałam nielegalnych narkotyków. Ani razu.
6. Nie ma mowy, żeby ktokolwiek mógł wejść do mojego domu, żadnych rabusiów, żadnych wściekłych byłych (których przy okazji nie mam), żadnych fanatycznych ludzi — mój dom jest jak Fort Knox... chyba, że to byłby ktoś super profesjonalista. Po prostu nie byłoby to możliwe dla nikogo bez wysoce specjalnego sprzętu i taktyki (czyli zdalnie usunięcia mojego wysokiego poziomu systemu bezpieczeństwa, co już niestety robili). Ale moje miejsce jest również wysoce zabezpieczone w sposób twardy. Więc nawet gdyby nie było prądu, większość ludzi i tak nigdy nie mogłaby wejść.
7. Jeśli coś by mi się stało, to byłoby przestępstwo i wiesz dokładnie kto i dlaczego - biorąc pod uwagę moją pracę i misję w tym życiu. Nie mam też skłonności do wypadków. I dostałam najwyższą możliwą ocenę zdrowotną, gdy kilka lat temu przeszłam badania medyczne w celu polisy na życie.
8. Gdyby coś mi się stało, to zorganizowałam bliską grupę moich znajomych, aby założyć GoFundMe, aby zatrudnić zespół prywatnych detektywów, aby ustalić wszystkie szczegóły (mam zespół i przekazałam im informacje). Och, i pieniądze dla firmy PR do zarobienia
Wiadomości narodowe. Do każdego dziennikarza w tym kraju (i nie tylko) wysłałabym komunikat prasowy. Nie zamieciono by tego pod dywan, a byłby to ich najgorszy koszmar.
9. Wiele osób na tej misji lub podobnej zostało zabitych i czas skończyć z tym gównem. Ciemność nie może wygrać.
10. NIGDY nie przestanę mówić w imieniu tych, którzy już nie mogą. Nawet jeśli z drugiej strony, gdzie wyobrażam sobie, że byłabym DALEKO WIĘCEJ potężniejsza. 😉
Mam zespół aniołów otaczający mnie na każdym kroku tej podróży, ale modlitwy o ochronę i miłość ZAWSZE są doceniane.''

Rafał Piech wspomniał w jednym filmie: ,,Będą nas rozgrywać, będą nas zastraszać. Wczoraj dostałem @ z pogróżkami, że mnie zamord… ą, że śledzą mnie wszędzie itd., że jest to tylko kwestia czasu…''
Sam wydał zresztą takie oświadczenie, iż nie zamierza popełnić samobójstwa.