pielgrzym55
172K
pch24.pl

Sanepid kontroluje kościoły i grozi horrendalnie wysokimi mandatami - PCh24.pl

Fot. A. Chełstowski / Forum Radomska Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna naciska na proboszczów by wymagali od wiernych …
Christopher.
Kościół posoborowy jest kontrolowany ale przez modernistów.
m.rekinek
Szef Narodowego Funduszu Zdrowia Adam Niedzielski, dopiero co przejął pałeczkę, a już zaczął swoje urzędowanie z niemałym przytupem. 20 sierpnia pojawiło się nowe rozporządzenie, dzięki któremu pracownicy sanepidu otrzymają wysokie wynagrodzenia za wszelką kontrolę podczas epidemii. Dodatek kontrolny może wynieść do 75 procent wynagrodzenia zasadniczego pracownika sanepidu. To jednak nie wszystko …More
Szef Narodowego Funduszu Zdrowia Adam Niedzielski, dopiero co przejął pałeczkę, a już zaczął swoje urzędowanie z niemałym przytupem. 20 sierpnia pojawiło się nowe rozporządzenie, dzięki któremu pracownicy sanepidu otrzymają wysokie wynagrodzenia za wszelką kontrolę podczas epidemii. Dodatek kontrolny może wynieść do 75 procent wynagrodzenia zasadniczego pracownika sanepidu. To jednak nie wszystko. Rozporządzenie może również działać wstecz. Wszystko dlatego, że panuje rzekoma epidemia koronawirusa. /.../ Trudno oczekiwać, że epidemia kiedykolwiek się skończy, skoro zależy to od ludzi, którzy zwyczajnie i wprost mają z tego stanu poważne korzyści finansowe - pisze Paweł Skutecki, były poseł Kukiz15 na portalu Nasza Polska.
Quas Primas
Ludobójcy za korzyści finansowe!
Tacy sami, jak ci, co tylko czekają na fałszywą śmierć mózgu, by pobrać narządy od....ŻYJĄCEGO człowieka, a zwalczający tych, co wybudzają ze śpiączki
patrz tutaj:www.youtube.com/watch i tutaj:www.youtube.com/watch
Tacy sami, jak mordercy dzieci w łonach matek.
To ludzie BEZ sumienia.
Łajdaki!!!
V.R.S.
Dlatego napiszę jeszcze raz: wszyscy, których "reżim sanitarny" i "nowa normalność" prześladuje podziękujcie wyborcom PiS i A. Dudy.Bo oni dalej myślą że umożliwiając dewastację kraju zachowali się pobożnie i patriotycznie.
Christopher.
Malo tego, to okupanci pisowscy prawdopodobnie teczkami, podporządkowali sobie totalnie posoborowy kler.
m.rekinek
,,Sanepid i Policja na zlecenie Ministerstwa Zdrowia rozpoczęły właśnie kontrole (...)" czyli GESTAPO (Sanepid) na zlecenie NSDAP (PiS), oczywiście to wszystko z błogosławieństwem zdrajców Kościoła (Episkoszmat)
pielgrzym55
Czy wiadomo komuś o mandatach nałożonych na wiernych za to, że nie mieli w kościele maseczki/masoneczki?
Czy zdarzało się wypraszanie z kościoła przez księży lub innych funkcjonariuszy typu kościelny, straszenie policją lub jej wzywanie?
Wiecie o takich przypadkach, byliście świadkami, dotyczyło to was?
Warto je ewentualnie nagłośnić.
V.R.S.
Słyszałem że w miastach za I etapu plandemii po kościołach chodziły policyjne patrole, były też donosy. Potem była promocja wyborcza i przedwyborcza dla CL a teraz nie wiem.
Generalnie to się opiera na zaszczepieniu samodyscypliny - u księży i owiec żeby wzajemnie się kontrolowali. Jak kiedyś u Sowietów.
Weronika-S.
To wynik układu rządu z EP przy wsparciu RM, a hasłem ich jest zdrada.
V.R.S.
Podziękujmy wyborcom PiS i Dudy. I "prześwietnym" Kuriom, które na wiosnę bez wazeliny zignorowały łamanie Konstytucji, konkordatu i ustawy, pozostawiając szeregowych kapłanów bez ochrony. Nie chciałbym być w skórze owych hierarchów na sądzie Bożym.
A agresorzy doczekali się miana "ewangelistów"i otrzymali poparcie kleru w wyborach już po wspomnianych ekscesach. Ohyda spustoszenia. Religijnego …More
Podziękujmy wyborcom PiS i Dudy. I "prześwietnym" Kuriom, które na wiosnę bez wazeliny zignorowały łamanie Konstytucji, konkordatu i ustawy, pozostawiając szeregowych kapłanów bez ochrony. Nie chciałbym być w skórze owych hierarchów na sądzie Bożym.
A agresorzy doczekali się miana "ewangelistów"i otrzymali poparcie kleru w wyborach już po wspomnianych ekscesach. Ohyda spustoszenia. Religijnego i umysłowego.
olek19801
Sojusz tronu i ołtarza posoborowego
V.R.S.
@olek19801
Raczej długopisa i stołu.
Rycerz Bożego Miłosierdzia
WYKLĘTY
Zostaną tylko synagogi dla POprawnych i uczonych w PISmach a katakumby dla wiernych Chrystusowi
panMarek
A PCh24 usuwa komentarze. Kto jest większym hipokrytą?
WYKLĘTY
Zakonspirowani koszerniacy i faryzeusze są wszędzie oraz
Kupieni i otumanieni zdrajcy i judasze udający swojakòw
Prawda inside
Zdrajcy w rządzie i episkopacie i w radiu maryja i tv trwam