Clicks2.4K

JEZUS: Podczas tej wojny miliony ludzi stracą życie

KSIĘGA PRAWDY

wtorek, 4 marca 2014 roku, godz. 17.00

Moja szczerze umiłowana córko, jest ważne, aby ludzie na całym świecie zwrócili się do Mnie w obecnym czasie i poprosili o ochronę od plagi wojny.

Wojny będą się nasilać, aż zostanie ogłoszona wielka wojna, a następnie największy wróg, to jest komunizm, wywoła wielkie zamieszanie wśród wszystkich narodów.
Władza i jej pożądanie rodzą się z egoizmu. Ci, którzy zabiegają o władzę, za jakiś czas nie będą mieli żadnej władzy, kiedy będą musieli stanąć przede Mną. Ci, którzy prześladują słabych i bezbronnych, będą cierpieli trzykrotnie większe prześladowania niż te, które zadawali innym.

Te wojny skończą się chaosem. Wiele ludzkich istnień zostanie utraconych, ale wojna na Wschodzie spowoduje jeszcze większą wojnę. Podczas tej wojny miliony ludzi stracą życie. Kiedy wszystko będzie się wydawało beznadziejne, pojawi się człowiek pokoju, a wtedy będziecie świadkami początku końca.

Moje Życie, Moja Obecność, zapewni, że nadzieja, miłość i modlitwy wciąż będą trwały, aby złagodzić ból dzieci Bożych w tych czasach. Zapewniam was, że wszystkie wojny będą krótkie. Wszystkie te straszne wydarzenia będą krótkotrwałe, ale wiedzcie, że kiedy one będą mieć miejsce, to wyznaczenie odpowiedniego czasu na to, co powinno nastąpić, będzie w Rękach Mojego Ojca.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl
fatherofloveandmercy.wordpress.com/…/wars-will-escal…

_______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Amerykańskie media: Stany Zjednoczone przenoszą swoją broń nuklearną z Turcji do Polski

MATKA BOŻA: Jeśli spełnicie Moje polecenie, Ja sama nie dopuszczę, by pożoga wojenna w wielkim stopniu nawiedziła wasz kraj

Właściwa Intronizacja, według wizji Adama-Człowieka z 30 sierpnia 2011 r.

I POSŁUCHAJ:

KS. PAWEŁ MURZIŃSKI: INTRONIZACJĘ UCZYNIMY W OBLICZU OSTATECZNEJ ZAGŁADY

_______________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Zapewniam was, że wszystkie wojny będą krótkie. Wszystkie te straszne wydarzenia będą krótkotrwałe, ale wiedzcie, że kiedy one będą mieć miejsce, to wyznaczenie odpowiedniego czasu na to, co powinno nastąpić, będzie w Rękach Mojego Ojca."