Clicks1.3K
csk.news
3

PiusX: Čtyři Důvody Proti Covid-19 Očkování

Otec Stefan Frey, the PiusX okresní představený v Rakousku, ve svém dubnovém zpravodaji “naléhavě” varuje proti přijímání Covid-19 očkování. Ostatní PiusX okresy mluvily ve prospěch vakcín. Frey nabízí čtyři důvody:

1. Původ vakcín, které jsou spojeny s “porážkami” dětí vytržených z lůn jejich matek zatímco ještě žili. Příjem očkování podporuje potratový průmysl, ať už chceme nebo ne.

2. Posuzování rizik: Existují zprávy o závažných vedlejších účincích a četných úmrtích po očkování. Dlouhodobé poškození nelze vyloučit. Nikdo neví, zda masové očkování nepovede ke globální humanitární katastrofě.

3. Úmrtnost: úmrtnost v roce 2020 byla v rámci předchozích let a Covid-19, stejně jako chřipka je téměř stejně nebezpečný pro ty nad 80 let.

4. V čím zájmu je očkování? Důkazy jsou stále jasnější, že celosvětová očkovací kampaň je ve službách "politické agendy", která chce přinést nový světový řád, diktaturu v socialistickém stylu, která slibuje rovnost, spravedlnost, mír a bezpečnost - "jak to dosud dělaly všechny diktatury" - ale bere s sebou naši svobodu a soukromí.

Obrázok: Stefan Frey, #newsRmeonnbtse

U.S.C.A.E.
dyk
Naozaj si to pozrite. Očkovaním človek ide k svojmu zániku!!!

geneticka-vakcina.com/prof-bhakdi/

Mŕtvy na coronu zomreli kvôli zanedbanej starostlivosti?
tovika
Výborné, srozumitelné!