Clicks40
uk.news

Розпочато розслідування відносно відомого редемпториста

46-річний о. Робсон де Олівейра Перейра тимчасово відсторонений від роботи через розслідування у справі про розтрату пожертвувань.

Він працює ректором Базиліки вічного Отця в бразильському місті Тріндаде, а також є відомим священиком, який збирає повні зали. Крім того, він є президентом Асоціації синів вічного Отця (Afipe) і управляє цілодобовою радіостанцією і телеканалом.

У п'ятницю поліція почала обшуки в центральному офісі Afipe, та заблокувала 10.7 мільйонів доларів США. Слідство вважає, що керівництво Afipe використало частину пожертвувань для вирішення особистих проблем, покупки дорогої нерухомості, будинку біля моря і ферми.

Розслідування почалося після того, як надійшли повідомлення про те, що де Олівейра зіткнувся з хакерами, які вимагали гроші в обмін на мовчання про його особисті пригоди і фотографії. Поліцію зацікавило джерело коштів, які він використав для виплати хакерам.

Священик заперечує всі звинувачення. Його адвокат заявив, що кошти були вкладені в інвестиційну нерухомість, а не просто використані для її придбання.

У вересні 2019 року двоє представників Ватикану проводили розслідування, яке стосувалося асоціації де Олівейра.

#newsHottbvwupy