Clicks24
lv.news

Šornborns apgalvo, ka viņa geju draugs runā "muļķības"

Pēc tam, kad Gloria.tv atkāja skandālu, kurā iesaistīts Vīnes kardināls Kristofs Šornborns, kurš distancēja sevi no Austrijas geju propagandista Gerija Keslera, kurš ticami paziņoja, ka Šornborns svētīja viņa geju attiecības. Keslers spilgti un sīki aprakatījis notikušo.

Šornborna pārstāvis Maikls Pullers atzina portālā LifeSiteNews.com (19.septembrī), ka strīdīgā tikšanās pa tiešām norisinājās, tačuviņš arī apgalvoja, ka "svētība" nebija neatkarīga, bet bija daļa no lūgšanas pirms maltītes: "Tas ir absurds, ka to izšķir no šī precedenta," viņš piebilda.

Pullera konts nepaskaidro, kāpēc Keslers apgalvoja, ka šī "lieliskā" svētība viņu darīja "ļoti, ļoti laimīgu". Keslers pat nosauca savu publisko izteikumu par Šornborna svētību par "tādu kā piespiedu atklāšanu".

Fakts, ka Kesleru šis Šornborna noliekums,šķiet, nav aizvainojis, un bīskaps de facto viņu sauc par meli, norāda, ka gan Šornborns, gan Keslers ir daļa no viena plāna, kura mērķis ir pieradināt cilvēkus pie tā, ka kardināli svēta homoseksuālas savienības.

Attēls: Gery Keszler, Christoph Schönborn, © Figlhaus Wien Akademie für Dialog und Evangelisation, CC BY-SA, #newsOipwkyvkkc