Clicks25
uk.news

Шнайдер: єресь, придумана в Абу-Дабі, включена в Другу декларацію Ватикану

1 червня єпископ Шнайдер повідомив LifeSiteNews.com про існування нерозривного зв'язку між Декларацією, підписаною в Абу-Дабі і Другою декларацією Ватикану Dignitatis Humanae.

У Dignitatis Humanae йдеться про те, що у людини "є право на свободу віросповідання", яке "дозволяє людині вибирати релігію відповідно до власної свідомості" (2).

Шнайдер пояснює, що таке формулювання дозволяє зробити висновок, що все це "є бажанням Господа". Виходить, що Dignitatis Humanae дозволяє людині поклонятися чому завгодно, включаючи ідолів і сатану.

Шнайдер сподівається, що наступний Папа Римський або Собор виправлять "цю помилкову заяву". Він наводить як приклад рішення інших соборів, які, нібито, застаріли або були скасовані.

Автори Латеранського Собору (1215 рік) заявляли, що "євреїв потрібно відрізняти від християн по їх одягу", а також про те, що вони не повинні займати громадські посади. Проте, таке правило досі дотримується ортодоксальними євреями, сенс існування яких криється саме в релігії.

Собор в Констанці (1415 рік) відлучив від церкви священиків, які відправляли два види Святого Причастя. Проте, таке правило було скасовано не самою церквою, а в ході повстання.

Зображення: Athanasius Schneider © Joseph Shaw, CC BY-NC-SA, #newsIbtswxvkgu