Clicks3.8K
m.rekinek
210

PRZEKONUJĄCE ARGUMENTY PRZECIW ,,SZCZEPIONCE" Covid mRNA

FAKTY:

Gibraltar ma wskaźnik szczepień 99% od 1 czerwca. Konsekwencje to 2500-procentowy wzrost codziennych przypadków Covid. Skoro szczepionka jest bezużyteczna, skąd potrzeba przymusowych szczepień i paszportów Covid? To nie ma sensu z punktu widzenia zdrowia publicznego.

bigleaguepolitics.com/…in-covid-19-cases-per-day-initiates-new-lockdowns/

MARKERY Z DUŻEJ FARMACJI

Fauci: „Pandemia nieszczepionych”

Walensky: „Pandemia nieszczepionych”

Niemiecki minister zdrowia: „Pandemia nieszczepionych”

rt.com/news/533820-germany-covid19-vaccine-pandemic/

(Uwaga: szukasz hasła „Pandemia Bidena nieszczepionych”: youtube.com/results?search_query=Biden+pandemic+of+the+unvacci )

Zwróć uwagę, jak pisarze codziennie wypowiadają na zawołanie identyczne słowa.

Istnieją dwa powody infekcji Covid. Jedną z nich jest szczepionka mRNA, która rozprzestrzenia Covid.

Drugim jest odmowa zachodniego establishmentu medycznego zapobiegania i leczenia Covid za pomocą HCQ lub iwermektyny.

Masowy wybuch nowych przypadków Covid w najbardziej zaszczepionych krajach - Izrael 84%, Islandia 95%, Gibraltar 99% - całkowicie wyjaśnił, że szczepionka mRNA nie chroni przed zakażeniem Covid.
Fauci, który całe życie pracował dla Big Pharma, jest zachwycony. Jego rozwiązaniem na niepowodzenie „szczepionki” (to nie jest szczepionka) jest więcej szczepionek. Jego zdaniem szczepienia przypominające są wymagane co 5 do 8 miesięcy, aby powstrzymać Covida. Innymi słowy: niekończące się zyski dla wielkiej farmacji.

Jednak niepowodzenie szczepionki mRNA jest znacznie poważniejsze niż fakt, że nie chroni. Sama szczepionka powoduje (1) choroby i zgony identyczne z Covid, o czym świadczy duża liczba zgonów i problemów zdrowotnych w bazach danych niechcianych szczepionek, (2) „szczepionka” tworzy warianty, które mogą uniknąć odpowiedzi immunologicznej i (3) zaszczepione są zaraźliwe i niebezpieczne dla niezaszczepionych.

Innymi słowy, tak zwane przypadki przełomowe, które obecnie zalewają najbardziej zaszczepione kraje, są spowodowane szczepieniami. Ci, którzy nadal szczepią ludzi, ryzykują wiele ofiar śmiertelnych i rannych oraz nieproduktywną politykę totalitarną, która prowadzi do upadku społecznego.

Jest to konkluzja wielu czołowych naukowców i autorytetów medycznych, którzy dzięki swojej wiedzy są w znacznie lepszej sytuacji niż agenci wielkiej farmy, tacy jak Fauci i Walensky oraz całkowicie głupie amerykańskie media, które wciąż mówią o „pandemii nieszczepionych”, chociaż Epidemie są szczególnie powszechne wśród osób zaszczepionych w najbardziej zaszczepionych krajach.

Musimy zadać sobie pytanie, czy amerykańscy dziennikarze w ogóle mogą być tak głupi, jak się przedstawiają, czy też płacą im za swoje kłamstwa? Wiemy, że Fauci i Walensky czerpią korzyści ze szczepień. W jakiś sposób ten konflikt interesów nie jest poruszany w publicznej dyskusji. Gdzie są zarzuty wobec Fauciego i Walensky'ego?

Rzeczywiście, wszystkie fakty są cenzurowane, tłumione i trzymane z dala od publicznej dyskusji. To jest funkcja „mediów społecznościowych”, CNN, NPR, New York Times, Washington Post i resztę prostytutek.

„Kryzys Covida” jest kryzysem skonstruowanym od początku do końca. Celem szczepionki mRNA jest zaostrzenie kryzysu, co doprowadzi do dalszych działań, które zagrażają nie tylko wolności, ale także samemu życiu.

W Indiach i Afryce udowodniono, że iwermektyna zapobiega epidemiom Covid jako środek zapobiegawczy, a iwermektyna okazała się lekarstwem dzięki sukcesom wielu lekarzy, którzy wyleczyli swoich pacjentów z Covid iwermektyną. Iwermektyna to bezpieczny i skuteczny środek.

Jeśli potrzebujesz więcej dowodów na skuteczność iwermektyny niż tabela, która rozpoczyna ten artykuł, oto przewodniczący Tokijskiego Stowarzyszenia Medycznego, który ogłosił na konferencji prasowej, że iwermektyna jest bezpiecznym i skutecznym sposobem leczenia infekcji Covid i zalecił wszystkim lekarzom w Japonii natychmiast zacznij leczyć pacjentów z Covid iwermektyną:
dreddymd.com/…n-tells-doctors-to-prescribe-ivermectin-for-covid/

Mimo to zachodni urzędnicy ds. zdrowia – a nie Japończycy, Hindusi i Afrykanie – i prasa nadal kładą się i wykrzykują, że iwermektyna jest niebezpieczna.
Czy kłamią to tylko dla zysku, czy może kryje się za tym ciemniejszy cel?

HCQ (Hydroksychlorochina) to kolejny sprawdzony środek zapobiegawczy i środek zaradczy, który również jest demonizowany jako niebezpieczny. HCQ należy przyjąć wcześnie, gdy pojawią się pierwsze objawy. Iwermektyna jest również skuteczna w późniejszych stadiach wirusa.

Jeśli masz Covid i masz choroby współistniejące lub osłabiony układ odpornościowy, nie idź do szpitala. Włączą cię do respiratora i zabiją. Nie otrzymasz leczenia znanymi, bezpiecznymi i skutecznymi lekami. Zamiast tego udaj się do Japonii lub Indii lub jednego z krajów afrykańskich oznaczonych w tabeli na niebiesko, albo przekrocz granicę do Meksyku i kup w aptece iwermektynę podawaną przez ludzi bez recepty. W USA spróbuj skontaktować się z lekarzami pierwszej linii, którzy są zalewani wezwaniami o pomoc od Amerykanów całkowicie porzuconych przez amerykański establishment medyczny.

Tylko w krajach anglojęzycznych, USA, Europie Zachodniej i Izraelu populacja nie jest w stanie otrzymać skutecznego i bezpiecznego leczenia zakażenia Covid. Są to oszukani ludzie, którzy są wielokrotnie zarażani śmiercionośną „szczepionką” mRNA.

Szalony izraelski „Covid-car” opowiada się za czwartą dawką przypominającą identycznej szczepionki, która spowodowała dziesiątki tysięcy zgonów i setki tysięcy szkód zdrowotnych, tej samej szczepionki, która wypełniła izraelskie szpitale w pełni zaszczepionymi pacjentami. W USA przedstawiciel Big Pharma Fauci chce podawać szczepienie przypominające co 8 miesięcy. Oznacza to niekończące się niepożądane reakcje na „szczepionkę” i niekończące się występowanie nowych mutacji

Prowadzonej na Zachodzie polityce Covida brakuje logiki i podstaw.
Co tu się dzieje?


Lekarze i naukowcy donoszą o skuteczności HCQ i iwermektyny, które przez dziesięciolecia okazały się tak bezpieczne, że są dostępne bez recepty jak aspiryna w krajach niekontrolowanych przez firmy farmaceutyczne. Jednak skorumpowany amerykański establishment medyczny twierdzi, że wypróbowane i przetestowane środki zapobiegawcze i środki zaradcze są „niebezpieczne”, a szczepionka mRNA, która rozprzestrzenia Covid, jest uznana za odpowiedź.

Jaki jest cel? Oczywiście nie chodzi o zdrowie populacji. Oczywiście chcą więcej wariantów, więcej przypadków Covid, więcej zgonów i problemów zdrowotnych, aby przestraszyć owce, sprzedać więcej szczepionek i wymusić więcej naruszeń wolności obywatelskich.

Jak to możliwe, że w „wolnej i demokratycznej Ameryce” prawda i fakty są wykluczone z dyskusji i nie mają wpływu na politykę Covida?

Jak to możliwe, że czołowi naukowcy i profesjonaliści medyczni, którzy ostrzegają przed rosnącą katastrofą związaną ze szczepieniami, są cenzurowani i zagrożeni utratą licencji lekarskiej i zatrudnienia?

To, co dzieje się w Ameryce, jest gorsze niż to, co przydarzyło się sowieckim genetykom za Łysenki.


Rzeczywiście, ideologiem Łysenko jest w Ameryce Anthony Fauci.
Za Łysenki sowieckie rolnictwo zostało zniszczone, a miliony głodowały. Prawdziwi naukowcy, którzy rozumieli, że Łysenko to wariat, przypłacili życiem i karierą. 3000 uznanych biologów zostało zwolnionych lub uwięzionych. W trakcie kampanii tłumienia przeciwników naukowych stracono innych naukowców. Prezes Akademii Rolniczej został uwięziony, gdzie zmarł podczas niszczenia sowieckich badań genetycznych. Badania i nauczanie w innych dyscyplinach biologicznych, takich jak biologia komórki i neurofizjologia, które uznano za niezgodne z narracją Łysenki, zostały zakazane.

To właśnie dzieje się dzisiaj w Ameryce, Kanadzie, Europie Zachodniej, Australii i Nowej Zelandii. Prawdziwi eksperci są skompromitowani, a na ich miejsce mamy CNN i innych agentów wielkiej farmy.

Jak to możliwe, że w trakcie infekcji Covid dezinformacja jest celowo rozpowszechniana online przez strony takie jak Coronavirus World Updates ?
Moim zdaniem Coronavirus World Updates to internetowy arkusz kłamstw sponsorowany przez chciwą wielką farmę, aby rozpowszechniać dezinformację i uniemożliwiać ludziom poszukiwanie i otrzymywanie skutecznego leczenia infekcji Covid.

4 września strona dezinformacyjna rozpowszechniła fałszywą historię z magazynu Rolling Stone o niebezpieczeństwach związanych z iwermektyną, jednym z najbezpieczniejszych leków stosowanych co tydzień w większości krajów afrykańskich w celu zapobiegania i leczenia ślepoty rzecznej. W nieuczciwym artykule, który musiał zostać wycofany ( zerohedge.com/…t-piece-debunked-after-hospital-says-no-ivermectin ), cytowano lekarza, który powiedział, że iwermektyna była odpowiedzialna za przedawkowanie przez ludzi dawek przeznaczonych dla dużych zwierząt, takich jak konie. Okazało się, że całą historię wymyślił lekarz. rt.com/…/534011-ivermectin-horse-dewormer-doctor-debunked/

Ludzie nie mogą uzyskać bezpiecznego i skutecznego leczenia Covid, ponieważ niekompetentny i skorumpowany system medyczny po prostu chce się zaszczepić i odmawia leczenia zakażenia Covid odpowiednimi dawkami HCQ lub iwermektyny, rozpowszechniając fałszywe historie,
aby powstrzymać ludzi od jednego, zniechęcając do skutecznego leczenia i próbując wycofać zgodę od lekarzy, którzy faktycznie ratują życie.

Można się zastanawiać, ile zapłacił lekarz Big Pharma za swoją fałszywą historię. complex.com/…lahoma-doctor-ivermectin-overdoses-rural-hospitals

Nie tylko Rolling Stone i Coronavirus World Updates zgłosiły fałszywą historię. Zaangażowane były wszystkie renomowane media:
rt.com/…/534011-ivermectin-horse-dewormer-doctor-debunked/

Dlaczego prostytutki współpracują z Big Pharma, Faucim i Walenskym, aby oszukiwać ludzi, uniemożliwiać im bezpieczne leczenie i powodować śmierć i obrażenia dużej liczby ludzi? Oto przedstawiciel Big Pharma, który chce przygotować Cię do szczepień przypominających: cnet.com/…s-say-shot-not-needed-for-most-what-to-know-today/

Czy to zapach niekompetencji, czy zapach zła, który unosi się z amerykańskiego środowiska medycznego i jego prostytutek?

Jeśli „nasze autorytety medyczne” nie zdołają zniszczyć naszego życia szczepionką mRNA, oczywiście mają coś innego w rękawie do wykonania tej pracy: sputniknews.com/…p-to-face-threats-worse-than-covid-1083795999.html

Okazuje się, że dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia WHO, Tedros Adhanom Ghebreyesus, nie jest lekarzem, ale przyjacielem i protegowanym Klausa Schwaba, założyciela i prezesa Światowego Forum Ekonomicznego WEF, który zamierza chronić świat pomoc zainscenizowanego strachu Covida, zmuszającego do „Wielkiego Resetu”, co oznacza zakończenie życia takiego, jakie znała ludzkość. Tutaj te dwie rzeczy są razem: armstrongeconomics.com/…t-the-who-who-is-no-more-a-doctor-than-bill-gates/

Zamknijmy tę kolumnę faktycznymi informacjami od lekarzy ds. Etyki Covid : doctors4covidethics.org/…vessels-an-unknown-danger-of-covid-19-vaccination/

Jeśli chcesz zrujnować swoje zdrowie i być może zakończyć życie, weź zabójczą ,,szczepionkę".

Alternatywnie możesz się zorganizować. Wezwać do odpowiedzialności za Bidena, Fauciego, Walensky'ego, Big Pharma i rzekome media. Ci przestępcy są odpowiedzialni za dużą liczbę zgonów i trwałe problemy zdrowotne spowodowane chciwością. Ci ludzie powinni zostać oskarżeni, osądzeni, osądzeni i straceni za masowe morderstwa i masową krzywdę.

Ale szanse na to są nikłe. Zamiast tego ludzie są mordowani i ranni z chciwości. Taki jest zawsze los owiec, które w swojej głupocie ufają „władzom”.

Pomimo wszystkich dowodów na to, że szczepionki mRNA nie chronią przed zakażeniami Covid, powodują ogromne szkody dla zdrowia i wytwarzają warianty, które wymykają się odpowiedzi immunologicznej, duża liczba pracowników służby zdrowia i pracodawców domaga się szczepień jako warunku zatrudnienia.

Becker Szpital Przegląd zawiera wykaz świadczeniodawców, którzy wymagają szczepienia niebezpieczną szczepionką jako warunek zatrudnienia i zapotrzebowania na pacjentów otrzymujących leczenie każdej choroby: beckershospitalreview.com/…-systems-mandating-vaccines-for-workersjune17.html

Ci głupi pracodawcy nie mają IQ, aby przetrwać na świecie. Są tak głupi, że nie rozumieją, że tylko producenci szczepionek, a nie oni sami, są zwolnieni z odpowiedzialności za szkody spowodowane przez szczepionkę awaryjną.

Jeśli ci pracodawcy nakażą szczepienie lub uniwersytety zrobią to dla swoich studentów, będą oni odpowiedzialni za obrażenia i zgony spowodowane przez nakazowaną „szczepionkę”.


Szpitale są głupie z dwóch powodów. Już teraz brakuje doświadczonych pielęgniarek. Teraz wielu z nich rezygnuje lub zostaje zwolnionych, ponieważ są zbyt rozsądni, aby się zaszczepić po zobaczeniu negatywnych skutków szczepienia Covid. Ten problem nie ogranicza się do Stanów Zjednoczonych. Na przykład w Wielkiej Brytanii pracownicy służby zdrowia masowo opuszczają branżę po tym, jak zostali poproszeni o zaszczepienie się lub odejście - rt.com/uk/533968-uk-care-worker-exodus-vaccine/

Dla zdrowych osób ryzyko śmierci lub poważnych obrażeń spowodowanych przez Covid jest znikome.

Osoby zagrożone chorobami współistniejącymi można bezpiecznie i niezawodnie leczyć profilaktycznymi dawkami iwermektyny lub HCQ. Nie ma powodu, poza zwykłym zaniedbaniem profesji medycznej, dla którego osoby zagrożone miałyby w pierwszej kolejności zarażać się Covidem. Z pewnością nie ma powodu, by umierali, ponieważ lekarze odmawiają im leczenia znanymi lekami.

To zdumiewające, że ludzie w Afryce cierpiący na ślepotę rzeczną i malarię są sto razy bezpieczniejsi przed Covidem niż Amerykanie i mieszkańcy Europy Zachodniej.

Jaki żart to zachodni świat. Nic dziwnego, że jest w stanie załamania.

theblogcat.de/uebersetzungen/argument-gegen-mrna-07-09-2021/
Quas Primas
A ciebie wacuś to najchętniej dałabym do segregacji śmieci!
---------------------------------------------------------------------
wacula25wp.pl

V.R.S. No czasy się zmieniają .Wtedy panowały INNE SEGREGACJE np.-[ rasowe ]-czyli zawsze są segregacje ale inne
Tymoteusz
„Musimy zadać sobie pytanie, czy amerykańscy dziennikarze w ogóle mogą być tak głupi, jak się przedstawiają, czy też płacą im za swoje kłamstwa?”

Oczywiście, że dziennikarzom (prawie wszystkim, nie tylko amerykańskim, także chociażby polskim) płacą bardzo wpływowi ludzie, a oto dowód (wystarczy obejrzeć od 20 min. 06 s.), jak ci dziennikarze w różnych stacjach TV mówią identyczne sformułowania: …More
„Musimy zadać sobie pytanie, czy amerykańscy dziennikarze w ogóle mogą być tak głupi, jak się przedstawiają, czy też płacą im za swoje kłamstwa?”

Oczywiście, że dziennikarzom (prawie wszystkim, nie tylko amerykańskim, także chociażby polskim) płacą bardzo wpływowi ludzie, a oto dowód (wystarczy obejrzeć od 20 min. 06 s.), jak ci dziennikarze w różnych stacjach TV mówią identyczne sformułowania:

youtube.com/watch?v=oBn7eIXdcmY
marekbogdan shares this
41.4K
Anieobecny
Dla mnie spójne i logiczne...
Anieobecny
Kogoś coś dziwi...?
Jan Zbigniew wojan
"skąd potrzeba przymusowych szczepi…" - dziwne pytanie, a program NWO Agenda 2030 - depopulacja nic nie mówi ?
Jan Zbigniew wojan
Fauci to po łacinie śmierdzący oddech - wszystko pasuje !
grego ted kard
Patrz Izrael 80% hospitalizacji po podwójnej dawce...
wacula25wp.pl
A eksperci podkreślają, że najistotniejsza jest skuteczność preparatu rozumiana jako ochrona przed ciężkim przebiegiem czy zgonem wskutek zakażenia wirusem SARS-CoV-2. To jest cel szczepionki. Nie należy patrzeć na procenty, tylko na realną skuteczność preparatów, a są one ultraskuteczne. Nie ma szczepionek przeciwko chorobom zakaźnym, które by gwarantowały tak wysoki poziom ochrony przed …More
A eksperci podkreślają, że najistotniejsza jest skuteczność preparatu rozumiana jako ochrona przed ciężkim przebiegiem czy zgonem wskutek zakażenia wirusem SARS-CoV-2. To jest cel szczepionki. Nie należy patrzeć na procenty, tylko na realną skuteczność preparatów, a są one ultraskuteczne. Nie ma szczepionek przeciwko chorobom zakaźnym, które by gwarantowały tak wysoki poziom ochrony przed ciężkim przebiegiem choroby oraz zgonem
CUDOWNY MEDALIK
Wacula, ty się już lepiej nie wypowiadaj, bo się ośmieszasz. Celem ,,szczepionki''jest depopulacja i przygotowanie do wszczepienia czipa, czyli znaku bestii.
Anieobecny
Skąd więc tak dużo ciężkich przebiegów, jak i zgonów pośród odszczepieńców...?
Patrz - Izrael, Giblartar itd...
wacula25wp.pl
CUDOWNY MEDALIK Piszesz 'jest depopulacja i przygotowanie do wszczepienia czipa, czyli znaku bestii. ]==Każda nowa technologia budzi niepokój i to jest zrozumiałe. Przypomnę, że na początku XX wieku przed samochodem - takie było angielskie prawo - musiał biec człowiek z chorągwią, który ostrzegał przed jadącym potworem
wacula25wp.pl
Anieobecny Piszesz -[ Skąd więc tak dużo ciężkich przebiegów, jak i zgonów pośród odszczepieńców .]==Paradoksalnie wariant Delta koronawirusa potwierdza efektywność programu szczepień, umierają głównie nieszczepieni – zaznacza ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej dr Paweł Grzesiowski.
V.R.S.
"Przypomnę, że na początku XX wieku przed samochodem - takie było angielskie prawo - musiał biec człowiek z chorągwią, który ostrzegał przed jadącym potworem"
---
I, co ciekawe, nie było przymusu jazdy samochodem a wobec nie posiadających samochodu nie stosowano różnych postaci segregacji. Zdumiewające, co wacul?
wacula25wp.pl
V.R.S. No czasy się zmieniają .Wtedy panowały INNE SEGREGACJE np.-[ rasowe ]-czyli zawsze są segregacje ale inne