pl.news
15.4K

Homoseksualny Paglia popiera mordowanie dzieci

Homoseksualny Vincenzo Paglia, przewodniczący Papieskiej Akademii Przeciwko Życiu, usprawiedliwia wybór ateistki i działaczki proaborcyjnej, Marianny Mazzucato, na członka swojej akademii (TheTablet.co.uk, 10 listopada).

Biorąc pod uwagę tysiące ludzi umierających z głodu, Paglia nalega na poruszanie kwestii ekonomicznych (ekonomia jest niezastąpiona), jakby nie było już innych porządnych ekonomistów poza proaborcyjną działaczką Mazzucato.

Używając słowa kosmetyka, aby zmylić mniej rozgarniętą część odbiorców, Paglia nazywa Mazzucato "osobą będącą 'za prawem do wyboru' [= za aborcją], zamiast osobą proaborcyjną [= będącą za prawem do wyboru].

Zdaniem Paglii, określenie popierający "prawo do życia" nie dotyczy kwestii aborcji tylko "wojny", "głodu", "ubóstwa" lub "samobójstwa". Widać jak na dłoni, że Paglia usiłuje zamieść temat aborcji pod dywan.

Ponadto Paglia usiłuje przykleić łątkę "ideologizacji" debatom nad aborcją i eutanazją w celu usunięcia "ideologicznych uprzedzeń". W każdym razie stawanie w obronie nienarodzonych dzieci nie jest "ideologicznym uprzedzeniem" w przeciwieństwie do promowania aborcji.

Paglia narzeka, że Humanae Vitae skupia się "wąskim aspekcie" antykoncepcji i jednocześnie sugeruje "nowe [= proaborcyjne] myślenie". Mało tego, obraża katolików, którzy nie poddają w wątpliwość katolickiego nauczania ["są przeciwni dyskusji"], mimo iż sam był przeciwny dyskusji na temat aborcji.

"Moim zdaniem istnieje głęboki problem wierności względem Ducha. Jednym słowem to patologia, to chora wiara" - tymi słowami sam wydał osąd o sobie.

Poniżej widać wizerunek Paglii na ścianie jego byłej katedry autorstwa homoseksualnego argentyńskiego artysty Ricardo Cinalliego, którego specjalnością są obrazy nagich męskich ciał.

#newsUsancbccth

Walczyć o prawdę
Homoseksualizm i mordowanie dzieci nienarodzonych to już nie żadne tabu i ukrywany nędzny proceder, to ,,rząd dusz,, obecnego Watykanu diabłu na uciechę. A zdradzieccy hierarchowie, biskupi i kapłani milczą.