Clicks9.7K
Anton Selecký
15
Tajomstvá udalostí sveta. Žijeme v dobe, keď očakávame prisľúbené víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie. Tento čas, dianie a udalosti, ktoré predchádzajú a počas ktorých sa uskutočnia predpoveda…More
Tajomstvá udalostí sveta.

Žijeme v dobe, keď očakávame prisľúbené víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie. Tento čas, dianie a udalosti, ktoré predchádzajú a počas ktorých sa uskutočnia predpovedané udalosti, Mária dáva poznávať vizionárom. Vie o nich Lucia z Fatimy, poznajú ich vizionári v Medžugorí a vedia o nich aj vizionári v Dechticiach. Tieto informácie sú ukryté do tajomstiev, ktoré, keď príde čas, budú zverejnené.

Traja z dechtických vizionárov dostali deväť tajomstiev a čakajú na desiate. Ostatní majú dostať päť tajomstiev. Aj keď vizionári nemôžu prezradiť tajomstvá, niektoré sprievodné javy môžu zverejniť.
Čoho sa týkajú tajomstvá - na to som sa opýtala Martina Gavendu, ktorý odpovedal:
"Tajomstvá vám nemôžem prezradiť, ale to, čo vám môžem povedať, sú niektoré sprievodné udalosti. Uskutočneniu prvého tajomstva predchádzajú povodne (určite si spomínate na povodne, ktoré boli minulý rok - poznámka redakcie). Udalosti, ktoré sú obsiahnuté v prvom tajomstve, sa udejú tri dni pred druhým tajomstvom.
Nevyzradím druhé tajomstvo, keď poviem, že zahŕňa veľké varovanie. Tretie tajomstvo sa týka veľkého zázraku, ktorý Panna Mária prisľúbila. Obsahom ďalších tajomstiev je sedem trestov, ktoré prídu v tom prípade, ak sa ľudstvo na základe veľkého varovania nezmení. O veľkom varovaní môžem povedať len toľko, že ľudia akoby ho najskôr videli a potom ho prežijú každý vo svojom vnútri. Človek nadobudne poznanie o svojom vnútri, o tom, čo urobil zle, čo dobre, čo neurobil, a mal urobiť… Bude to veľké Božie milosrdenstvo - človek spozná svoje vnútro a spozná pravdu. Predtým príde prenasledovanie kresťanov… Nebude to koniec sveta, ale bude to koniec časov.
A práve preto Panna Mária prichádza, aby nás na tieto udalosti pripravila. Preto tak naliehavo žiada, aby sme žili jej posolstvá. Učí nás žiť v prítomnosti Božej, v stálej posväcujúcej milosti prostredníctvom Sviatosti Oltárnej. Učí nás milovať všetkých aj našich neprajníkov a nepriateľov. Tí, ktorí budú žiť podľa jej pokynov, nemajú sa čoho obávať. Ťažšie to bude pre tých, ktorí nezachovávajú Božie príkazy. Od nás závisí veľa…
Desiate tajomstvo som ešte nedostal."
Alica K.
Věřím co říkají vizionáři. Matka Boží i naše, nás varuje a chce nás zachránit.
Hlavně, že všichni nadáváme kolik je všude okolo nás zla, a když samo Nebe nám chce pomoct v našich problémech, které jsme si sami způsobili a zachránit nás, tak opět nesouhlasíme, proto, že se nám nechce věřit, že by nás někdo měl rád a stojí o nás.
Tak si potom nestěžujme, jak to všechno okolo nás špatně dopadá, když…More
Věřím co říkají vizionáři. Matka Boží i naše, nás varuje a chce nás zachránit.
Hlavně, že všichni nadáváme kolik je všude okolo nás zla, a když samo Nebe nám chce pomoct v našich problémech, které jsme si sami způsobili a zachránit nás, tak opět nesouhlasíme, proto, že se nám nechce věřit, že by nás někdo měl rád a stojí o nás.
Tak si potom nestěžujme, jak to všechno okolo nás špatně dopadá, když nám to vlastně vyhovuje.
Modlím se za všechny nevěřící, za dar víry, aby poznali Boží lásku. Obětuju všechny moje bolesti za jejich obrácení.
" Dobrý Bože, prosím Tě o milosrdenství a milost pro celé lidstvo, i když si to nezasloužíme, smiluj se nad námi! Panno Maria, věřím.! 😇
Peter(skala)
👍 👏
evelina
Tiež tomu neverím, blbosť.
Rastislav333 shares this
9.7K
Dokumentárne.

rôzne
Radek B
Podvod.
johnfrax
Pokladám to za veľmi dôležité slová,odkaz.
Veľmi aktuálne.
Super