uk.news
38

Мальтійський орден: гнівні листи проти кардинала Томазі

12 серпня президенти переважної більшості національних асоціацій Мальтійського ордену вирішили написати листа Папі Франциску, щоб поскаржитися на реформи, які планує кардинал Томазі.

Томазі запропонував перекласти відповідальність за орден із мирян на 36 лицарів, які дали обітниці слухняності, цнотливості та відмови від надмірностей.

Автори листа представляють інтереси Німеччини, Бельгії, Англії, Франції, Гонконгу, Угорщини, Лівану, Нідерландів, Філіппін, Португалії, Скандинавії, Сінгапуру та Іспанії.

Вони грають на почуттях, говорячи про "жахливу втрату", яку може бути завдано у сфері благодійної активності та підтримки бідноти, хворих та мігрантів.

Автори намагаються виставити кардинала Томазі та кардинала Жанфранка Гірланда, які стали одними з авторів реформи, у поганому світлі.

Другий лист проти реформ написали учасники ради, яка була заснована в 1999 році, члени якої називають реформу "поверненням до старої форми керівництва".

Портал LaNuovaBq.it повідомляє, що другий лист також підтримують противники католицизму з Німеччини. Вони не хочуть дозволити кардиналу Томазі повернути вихідну релігійну структуру ордену.

Зображення: © Giorgio Minguzzi, CC BY-SA, #newsHvwmookzse