Clicks717
mkatana
1

Cała rezerwa złota Ukrainy potajemnie przewieziona do USA.

Cała rezerwa złota na Ukrainie potajemnie przewieziona do USA
Ukraina już nie zobaczy swojego złota.

Według niepotwierdzonych doniesień między innymi w prorosyjskiej gazecie Iskra, całe rezerwy złota z Ukrainy, więcej niż 42 ton, potajemnie przewieziono do skarbca Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku. Artykuł może być czystą propagandą, gdyby nie to, że menedżer funduszu hedgingowego William Kaye, który pracował dla niesławnego banku inwestycyjnego Goldman Sachs przez 25 lat, uważa, że plotka tą należy traktować poważnie.
Gazeta Iskra pisze że kilka ciężarówek, przyjechało w środku nocy bez tablic rejestracyjnych na lotnisko Boryspol (Boryspol). Było przy tym piętnastu uzbrojonych i zamaskowanych mężczyzn w czarnych mundurach, a następnie załadowali ponad 40 ciężkich skrzynek do samolotu. Była to “operacja specjalna”, w którą nikt nie powinien ingerować.
Podobno na rozkaz nowych liderów rządowych w Kijowie całe rezerwy złota wywieziono z kraju do USA. Według danych MFW, Ukraina posiada około 42 ton złota.
Propaganda, dezinformacja? Być może, ale menedżer funduszu hedgingowego, w Goldman Sachs William Kaye uważa, że plotka może być prawdziwa, i mówił o 33, a nie o 42 tonach złota. Co więcej, nowy prozachodni premier Jaceniuk jest byłym bankierem z doświadczeniem w banku centralnym.
“Złoto Ukraina jako niemiecki złota zniknął”
Kaye Wiliam zauważa, że Fed dopiero po roku od wniosku Berlina aby zwrócić złoto wysłał tylko 5 ton z wnioskowanych 300 ton niemieckich rezerw złota przechowywanych w USA. Bundesbank zbadał złoto, i powiedział, że to nie jest takie same złoto jakie dał do skarbca. Każdy kto ma aktywne komórki w mózgu wie, że Ukraina, podobnie jak Niemcy będą musieli czekać bardzo długo na zwrot złota i że złota tego prawdopodobnie już nigdy nie zobaczą. Złoto zniknęło.
Holandia ma prawie wszystkie jego złota, 600 ton, przechowywanego w Stanach Zjednoczonych. Nikt nie wie, czy to złoto jest nadal, ponieważ Rezerwa Federalna nie wykazuje niespodziewane inspekcje.
Po inwazji na Irak i ataku na Libię, też były pogłoski, że Amerykanie wywieźli złoto z tych krajów do USA. Nawiasem mówiąc Chiny importują co 10 dni tyle złota, ile było w całym ukraińskim magazynie.

Na podstawie źródła:
www.zerohedge.com/…/was-price-ukrai…
kingworldnews.com/…/10_Did_Ukraine_…
deutsche-wirtschafts-nachrichten.de/…/geheimer-transp…
mkatana
Według niepotwierdzonych doniesień między innymi
w prorosyjskiej gazecie Iskra, całe rezerwy złota z Ukrainy,
więcej niż 42 ton, potajemnie przewieziono do skarbca
Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku