Inquisitor
W 70 roku Bóg posłużył się Rzymianami do zburzenia Świątyni Jerozolimskiej i wybicia wszystkich kapłanów judaistycznych. Była to kara za odrzucenie Mesjasza.
Inquisitor
Żydzi skazali Chrystusa na ukrzyżowanie i z narodu wybranego stali się narodem przeklętym. Rzymianie byli poganami i nie byli świadomi tego, co robili, dlatego Chrystus prosił Ojca o wybaczenie dla nich. Natomiast Żydzi wiedzieli, kim jest Chrystus i Go odrzucili, dzięki czemu stali się obrzydłymi w oczach Bożych.
szara
a ja się zastanawiam czy Pan Jezus jest naprawdę Królem mojego życia, czy nic i nikt na świecie nie jest dla mnie ważniejszy niż On? Czy nie czyham z kamieniem w ręku na potknięcia innych, aby się "dowartościować"? Jak łatwo dawać rady innym a trudno zmienić siebie samego.
Jezu wyrwij belki z naszych oczu abyśmy przejrzeli i Króluj w naszym życiu
Amen.
mkatana
Wielu chce by ogłosić Chrystusa Królem Polski, ale On przecież już od 2 tyś lat jest Królem Polski i całego świata, a teraz chodzi o to, by Jezusa Chrystusa UZNAĆ ZA KRÓLA PRZEZ INTRONIZACJĘ, a nie ogłosić!. Dlaczego więc tak wielu nie chce, by Chrystusowe prawo panowało w naszym polskim narodzie? Nie chcą uznać prawa Bożego, bo nie chcą się temu prawu podporządkować, wolą ustanawiać swoje …More
Wielu chce by ogłosić Chrystusa Królem Polski, ale On przecież już od 2 tyś lat jest Królem Polski i całego świata, a teraz chodzi o to, by Jezusa Chrystusa UZNAĆ ZA KRÓLA PRZEZ INTRONIZACJĘ, a nie ogłosić!. Dlaczego więc tak wielu nie chce, by Chrystusowe prawo panowało w naszym polskim narodzie? Nie chcą uznać prawa Bożego, bo nie chcą się temu prawu podporządkować, wolą ustanawiać swoje dzikie prawa, łącznie z prawem do morderstwa dzieci nienarodzonych i do chorych "związków".
Ks. Marek Bałwas
ALICJAZOFIA
Jeżeli rząd nie chce uznać Jezusa za Króla Polski bo jest nie nasz, a głowa Kościoła jest przeciwna Jezusowi Królowi to uczyńmy to w imieniu wszystkich Polaków sami!!!Nie czekajmy dłużej bo się nie doczekamy.Ich nie zmusimy ale nam tego nikt nie zabroni!!!!!!!! 😇